Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Postarina je poskupela

Evo, upravo, u vezi sa plaćanjem pouzećem ili preko neta. Poslala sam upit za artikl koji košta 400 dinara, prodavac hoće da mi šalje sa otkupom. Zamolim za uplatu na račun, ako nije problem. Problem je, kaže gospođa, ne isplati joj se na račun "jer joj Intesa skida 195 dinara prilikom svake uplate", pa, kao, ona bi dobila samo 200 dinara od ove kupovine. :| Rek'o, gospođo, nemoguće, to vam može biti samo mesečni iznos za održavanje računa. ;) Kad je skontala da nisam retardirana i da ne može da mi proda notornu glupost, onda je počela da me vređa, kao, ja sam jadnica koja pravi problem oko toga što će platiti 250 dinara poštarine za nešto što staje samo 400 dinara. Super, reko', ja sam jadnica koja bi da izbegne da plati poštarinu veću od 50 posto cene predmeta, a šta ste vi koja se bavi ovim poslom, ima račun u banci, a kojoj je plaćanje 195 dinara mesečno ispod časti? Pritom, njoj je apsolutno svejedno kako ću ja platiti, uplatom na račun je još sigurnija da ću preuzeti paket, ali, ne, ona nalazi zadovoljstvo u tome da kupac plaća više nego što je neophodno. More... ]:(
2018 09 02
EsBeBe , isto mi se dogodilo pre par dana na Limundu , zena salje iskljucivo pouzecem , jer joj se ne isplati da joj skinu 195 dinara mesecno za odrzavanje racuna :@ Nisam mogla da se bunim ,jer ona je to navela kao nacin placanja i ja nisam gledala . Sad pre kupovine obavezno to pogledam .
2018 09 02
> TatCat: > EsBeBe , isto mi se dogodilo pre par dana na Limundu , zena salje iskljucivo pouzecem , jer joj se ne isplati da joj skinu 195 dinara mesecno za odrzavanje racuna :@ Nisam mogla da se bunim ,jer ona je to navela kao nacin placanja i ja nisam gledala . Sad pre kupovine obavezno to pogledam . Čitam i ne verujem očima, mada je očigledno sve moguće. Na svu sreću ipak je većina ljudi normalna i ovde i na limundu/kupindu. Pošto ova prica sa nepremostivom preprekom u formi odrzavanja racuna od 195din meni normalna nije, samo mogu da napisem " izbegavati u širokom luku".
2018 09 02
> TatCat: > EsBeBe , isto mi se dogodilo pre par dana na Limundu , zena salje iskljucivo pouzecem , jer joj se ne isplati da joj skinu 195 dinara mesecno za odrzavanje racuna :@ Nisam mogla da se bunim ,jer ona je to navela kao nacin placanja i ja nisam gledala . Sad pre kupovine obavezno to pogledam . Javlja mi se da je ista gospođa u pitanju. ;)
2018 09 02
Au ja sam sokirana. Pa ovi nisu normalni. Jel znate kolika je postarina bez otkupa i da li ima veze onda tezina paketa? Ja samo prodajem, pa ne bih znala tacne cene po kg. Ljudi mi se danima zale, nece niko da plati unapred post netom, mada je i tada problem. Poslala sam stvari u vrednosti od 300 i 500 din, paketi nisu imali ni 0,5kg. Postarina im je bila oko 300-350 din cak jednoj zeni. Evo danas je zeni stigao paket platila mi je post netom. Znaci paket bez otkupa, tezine 0,5kg i oznacila sam da stigne popodne i ladno joj uzeli 370 din. Pa bolje bexom da saljem nista jeftiniji nisu.
2018 09 03
ne znam kako vam ispada postarina za paket do 500g sa otkupom 300-350 din evo ja sam sad poslala paket postarina je normalna sa otkupom do 19h 260 dinara
2018 09 03
1 2