Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

♥️SREĆNA TEMA♥️

Lady ja se i dalje drzim svog stava,da mi je ovaj sajt doneo samo korist....Eh da sam znala za njega pre par godina,sigurno bih se toliko obogatila da bih kupila bar dva stana :') :') :') Malo se salim...Pisala sam u nekoj temi vec,pa da se ponovim,nisam sigurna sta tacno ocekuju clanice od ovog sajta...Vecina govori" nisam ovde da zaradim", a konstantno se kuka na slabu prodaju.....Ovo je super stvar za dodatni dzeparac+pomalo zabave..tako ja bar posmatram Mk...Ima naravno stvari koje treba popraviti,a to je npr admin...ali zato imamo Spotter,koja je uvek tu <3 Na forumima mi smeta kada neko ne procita sve postove od pocetka,pa izvali neku"mudrost"dana,pa onda dodje do nerazumevanja i prepirke na forumu,ali ljudi smo ,niko nije savrsen..Necu da izostavim da sam ovde kroz forume caskala sa clanicama sa kojima bih vrlo rado otisla uzivo na kafu,a spadam u one koji imaju svoje drustvo i kao ne treba mi drustvo i caskanje preko neta.,..sto znaci da su mi se clanice mnoogo dopale...
2018 09 06
Od jutros mi je ulepšan dan jer su mi stigla tri paketa od tri isto tako divne članice: jedan kupovina, jedan razmena i jedan pokloni. ♥️♥️♥️ U mojim utiscima O DRUGIMA možete videti sve osobe koje su me, pored ovih danas, oduševljavale proteklih godinu dana koliko sam i ovde na ovom sajtu, tačnije od jula prošle godine. Neke sam upoznala lično, sa nekima provodila vreme uz kafice i divne razgovore, a sa onima koje su mi dalje razmenjivala divne "romanske" poruke. Takođe, postoje i one članice koje sam "upoznala" ovde kroz pisanje po forumu i koje bih rado volela i lično da upoznam. :) :) Što se tiče razloga zbog čega sam ovde na ovom sajtu, najiskrenije zaista mogu reći da glavni razlog nikako nije "zarada" (iskreno, ovde se ne može "primati plata" dok se sedi, ćaska, pijucka kafica, kao ni na "pravom poslu", jer ovo svakako posao nije ;) ) ali kada "kapne" poneki dinar svakako da to uopšte nije loše, a glavni razlog mog "boravka" ovde jeste hobi, druženje, ponešto uz to prodam ili razmenim, često poklanjam svašta nešto, povremeno kupujem i dobila sam nekoliko poklona do sada od članica koje su same izrazile želju da poklone nešto (hoću reći nisam tražila te poklone) i bile beskrajno velikodušne- smatram da se ipak dobro dobrim vraća ukoliko ste "naišli" na "prave osobe". ;) :) Takođe moram napisati i to da sam sinoć dala sebi za pravo da se po prvi put oglasim jednom temom potražnje u podforumu Poklanjam, iako sam bez ikakve nađe da će mi se iko na tu temu javiti, ali nije sramota pitati, zar ne? Nije iz nekog hira, već iz razloga što mi je to nešto zaista neophodno a nisam u mogućnosti da izdvojim novac za tako nešto. I, neću se izvinjavati zbog dužine mog teksta komentara jer već ste ovde svi navikli na forumu da Lady piše KILOMETARSKE DUGE KOMENTARE heheh :') :') Ljubim vas sve puno! :* :* :* :* :*
2018 09 06
Da uskocim, prezadovoljna stvarima koje sam kupila, razmenila, prezadovoljna sto sam neke clanice "usrecila" stvarcicom, poklonom, prezadovoljna komunikacijom i kulturom clanica sa kojima sam saradjivala, pohvalama za ljubaznost koje sam dobijala i kao sto rece jelena2606 ostvarila kontakt sa devojkama sa kojima bih popila kafu, a ne nedostaje mi drustva inace 🤗. Svega ovog drugog ima mnogo manje, a i lepa je ta solidarnost clanica kada nastane neki problem, interesivanje da se pomogne i nesto resi, u principu ni u jednom poslu to danas ne srecete, pa dodje kao super rasterecenje! 😊
2018 09 06
@Lady Lady..kada kazu"Nisam ovde zbog zarade"(moram da pojasnim)..imam utisak da pravdaju svoje prisustvo na sajtu.I kao ne zanima ih ni lova ni nista...Ne moze ovde da se uzme ne znam kakova lova...ali i da prodas stvar koja ti hvata prasinu za 100 kinti je zarada i da menjas stvar koju ne nosis za neku koju ces da nosis je zarada....I ako neko posalje poklon je zarada.....Naravno da smo svi ovde primarno zbog zarade(ako se zarada posmatra na moj nacin).Izuzetci su oni koji samo poklanjaju stvari..A plus su fine caskice na forumima,razmene iskustava,informacije itd
2018 09 06
@Jelena, sa te tačke gledišta naravno da je tako, i u potpunosti se slažem sa tobom što se toga tiče. Pod ovim "zarada" mislim na one članice koje na ovaj sajt gledaju kao na butik, tačnije kojima su cene "da se izvineš" i te jedne te iste stvari im stoje na profilu ihahaj koliko dugo, niti popust niti bilo kakve akcije ali zato žalbe kako prodaja ne ide pljušte na sve strane. Smatram da upravo takve osobe smatraju ovaj sajt "zarađivačkim" u smislu "sedim i ne radim ništa, ali hoću da prodajem ovde mesrčno dve-tri stvari u zamenu za to da mi taj novac pokrije ceo mesec"- Ok, svako ima pravo na svoje izbore, kao i na sve ostalo naravno, ali takav stav je po mom nekom skromnom mišljenju totalno nepojmljiv.
2018 09 06
1 2