Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

xaxaxaxaxaxaxa

ali kad prodaju jakne iz new yorkera Amisu modele od pre 3 god po ceni od 4500 eko koza, polovno, pre sme sno 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2018 09 12
A u tagovima napišu koža pa se ubiješ od traženja prave kože.. Izlazi sve krš tj skaj.. Za 4.500 na limun. ili ovde možeš naći i pravu kožu.. Muka mi je od toga prodajem bundu"like" nerc a ono "jambolija" 😂😂😂 Da li misle da živim na marsu pa nemam uvid u ovdašnje cene? Ili su se uživele u ulogu vlasnica prestižmih butika, pa nama ovde prodaju poslednje komade kolekcije iz babinog ormana.. 😎
2018 09 12
Mi koji ne pratimo modu i kupujemo samo preko neta uglavnom zaista pojma nemamo da li je jakna od pre 3 godine ili pre par meseci, ja bas trazim jaknu od skaja posto pravu kozu niti krzno ne bih nikad nosila, i iskreno malo mi je frka jer cak i kad se jakna ne nosi skaj puca od stajanja i u totalnoj sam dilemi od koga kupiti <.<
2018 09 12
Koža prava, bunde od pravog krzna- neeee, nikako. To je jednostavno moj stav, ali i ukus. A, to što se navode lažni tagovi, e to nikako baš nije uredu jer je ipak to jedan vid prevare, zar ne?
2018 09 12
Ubedljivo me najvise nervira mesanje koze i skaja, a odmah zatim trpanje Zara tag-a na sav moguci asortiman koji imaju na profilu... Zara je neka totalno specijal referenca, ne kapiram? I praistorijske marke i stvari iz radnji koje godinama vise ne postoje, po super visokim cenama... mozda... 2004. godine... 😂
2018 09 12