Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ignorisanje ili problem

Cao, imam jedan problem. Svidela mi se jakooo jedna haljina i poslala sam poruku da je zelim.... Nedelju dana kasnije i dalje nema odgovora. Posto mi bas treba haljina i putujem, opet sam joj poslala poruku na koju i dalje nisam dobila odgovor. Ne bi to bio problem, da članica ne kači redovno stvari i prodaje ih... 😯 Da li je realno da neko nece da odgovori da je haljina prodata, Rezervisana ili vec sta....?
2018 09 14
Sasvim normalna pojava na ovom sajtu, ja sam clanici ostavila podatke za slanje bio je dogovor samo da mi ona posalje podatke za uplatu ujutru i vise se nikad javila nije, ovde se vise ne zna da l je teze prodati ili kupiti stvar xD
2018 09 14
Mozda i ocekujem od nekog novog, ali ova članica ima 405 pozitivnih utisaka....
2018 09 14
Desava se da neke krpice budu prodate ili mozda i ne postoje ,a da ih drze kao "mamac" da bi usli i eventualno pregledali profil.Jedne cizme za koje sam ja pitala pre godinu dana,za koje mi je clanica kazala da su prodate i dalje stoje clanici na profilu :/ Po meni nema drugog objasnjenja za ignor kupca
2018 09 14
to za mamac ostavljaju pogotovo ako predmet ima mnogo pratioca, al meni je ova i odgovorila na poruku sve se dogovorile i ulazi na sajt i nista nema je, a predmet i dalje stoji za prodaju XD Previse neozbiljnih ljudi imali 400 ili 2 utisaka iskreno vise nije bitno
2018 09 14
Ja sam joj jos poslala poruku da putujem, da mi je hitno i da mi samo odgovori... I na to sam ignorisana. Ispada da ja nju molim da mi proda nesto.... 😠😠😠
2018 09 14
Bukvalno ispada kao da nekog molis da kupis nesto i ja se nekad tako osecam...
2018 09 14
Meni se desilo par puta da mi neko posalje poruku, a da je ja uopste ne dobijem, ili mi sama ode u onaj deo za obrisane razgovore, iako je ja nisam ni videla, a ne obrisala 🤔 tako da ko zna..
2018 09 14
Ja sam clanici pre tri nedelje poslala poruku, odgovorila da ce naredni dan poslati detalje na viber i od tada nista. Onlajn je, i predmet jos bio okacen.
2018 09 14
Tako sam ja 2-3x slala clanici poruku za senku, logovala se, kacila nove, i iskulirala me za sve pare :D
2018 09 14
Imam isti problem, clanica ima pantalone koje mi se svidjaju, i pre 20 dana sam joj poslala poruku, posle 4 dana ona odg da je na moru i da se vraca za par dana, od tada je prpslo 15dana i ja joj poslala poruku da mi makar kaze da li zeli da ih proda ili sta .. od clanice ni rec vise nisam dobila pritom svaki dan po par puta se loguje. Ne znam zasto kace stvari ako ne zele da ih prodaju .. 😕
2018 09 14
Proverila, jos uvek stoji medju njenim predmetima.
2018 09 14
Danima cekam da mi posalje mere posto je rekla da ce poslati... 🤔🤔🤔Razmisljam se da li da uopste i uzimam od nje, totalna neozbiljnost. Ako nemas vremena da premeris neku krpicu, pa sta radis na sajtu, kako ces naci vremena da je posaljes!? 😕😕😕
2018 09 14
Joj znam, i ja sam imala razumevanja prvih 10dana kad sam cekala, rekoh mozda je otisla na more 😁 ali izgleda da cu i zimovanje dočekati bez odgovora ❄️
2018 09 14
> Heroina: > Joj znam, i ja sam imala razumevanja prvih 10dana kad sam cekala, rekoh mozda je otisla na more 😁 ali izgleda da cu i zimovanje dočekati bez odgovora ❄️ Uzas, bolje da se same izbrisu sa Krpica, ocigledno nisu za ovde! 😆😆😆
2018 09 14
1 2 3