Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ja zelim ili

al vrhunac svega je kada mi je devojka pa ima jedno mozda pola godine i jace trazila mere ... ja znam da mere uglavnom pisem al hajd reko zaboravila sam ovaj put... pogledam oglas i ne verujem , premerila odavde do Makedonije maltene sve 😂😂 eto kako se cita opis 🙈😂
2018 09 16
desava se juce se desilo i pre neki dan mi posalje devojka samo zelim, posto je devojka imala par negativnih za nepreuzimanje paketa napisala ssm jedino placanje pre slanja, naravno javila se nije, posle dva dana ta ista mi posalje samo zelim -.- e sad da su nove clanice razumela bih pogrese misle da ubacuju stvari u omiljeno medjutim ovo su clanice sa utiscima tako da ne znam o cemu se tu radi kao i ono jel dostupno, odgovoris jeste i vise od njih nema ni traga ni glasa >.>
2018 09 16
> TatCat: > Sad smo otisli na drugu stranu , na te vaspitno zapustene . Ja sam htela da pitam je li vama ovo ovih dana bas cesto , nekoliko puta dnevno ? Pomislila sam da je nesto do sajta ili da je mnogo novih clanica stiglo .... meni danas tri poruke sa samo zelim... i par ovih tipa "kad mozete poslati "
2018 09 16
Ne znam da li sajt baguje i na taj nacin. Uvek sam se pitala zasto neke clanice ne rade licno preuzimanje, sad mi je jasno.
2018 09 16
Ne desava se vise puta na dan, ali desava sd povremeno ...Ja na to odgovorim lepo, tj pitam da li ste se odlucili za kupovonu ....Ili tako nesto..Ukokiko odgovori naravno realizunemo , ukoliko ne odgovori , nista..Ne shvatam ni ja svrhu takvih stvari , zelim pa ispari..Ali sta da radimo...Nisu sve clanice takve..Ja sam imala dosta divnih saradnji tako sa samo"zelim" ...Ne mora da znaci da bez propratnog teksta nece kupiti ..
2018 09 17
Slazem se , Icka89 , puno tih 'zelim ' se zavrsi saradnjom . Ali ovih dana je zaista mnogo tih zelim bez poruke ,bez odgovora , zato sam i ja pomislila da nesto baguje . Eto , i Ivani se danas desilo tri puta . Malo je cudno .
2018 09 17
Meni s vremena na vreme. Redovno se dešava da kažem da je dostupno, da se komunikacija nastavi i saradnja ostvari.
2018 09 17
Kod mene slicna situacija, dobijam poruke -Zelim i to ne jednu,nego nekada dve odjednom za isti predmet. Ja uvek odgovorim i pitam da li zelite da kupite predmet , tako nesto u tom smislu. Neko odgovori : da zelim , i saradnja se ostavari, neko nikada ne odgovori.Tako da iskustvo sa Zelim porukama kod mene su razlicita
2018 09 17
Meni se bas sinoc desilo to, uredno sam pitala da li zeli clanica da kupi predmet, od tada ni traga ni glasa 🤔
2018 09 17
Desava se, pitam da li zaista zele ili je greska, ko me udostoji odgovora...razgovaramo dalje i obrnuto :) Vise me iznenade pitanja za velicinu, mere i sl. koje vec postoje...jos vise kada se do detalja dogovorimo i ispare ,:( Uredno pitam da li se predomislila, odustala...retko ko mi odgovori, svaka cast izuzecima ciji odgovor cekam danima ;)
2018 09 17
Kad im odgovorim i ne jave se posle, ne javljam se ni ja. Kapiram da su odustale. Nisam u fazonu da forsiram sa pitanjima da li su odustale ili zaboravile na predmet. Nekako mi je očigledno da su odustale, da im treba i da hoće da ga kupe to bi se rešilo u nekoliko poruka.
2018 09 17
Odgovorite ukoliko okace sliku uz ja zelim Okey proizvod je dostupan, ostavite podatke i naznaku do kada da bude isporuka. Hvala Ja sam tako prodala dosta stvari, sve je pocelo sa samo ja zelim ... Dosta novih devojaka ima i nisu sigurne kako funkcionise sajt 🌸
2018 09 17
Jao, kako se ja upecam svaki put na to "želim" :') Brže, bolje pošaljem odgovor ali.... Iskreno, kada vidim da je neko ko ima malo ocena pomislim da je u pitanju neznanje ali me iznervira kada to uradi neka iskusna članica i iskulira maksimalno.
2018 09 17
Evo kod mene epidemija odustajanja. U poslednjih nedelju dana javi mi se 5 clanica za razlicite predmete, sve traze dodatne slike ili popust, i podatke za uplatu. Bukvalno. Je. Svaka. Odustala. bez ijedne reci, samo isparila, a svaka je dobila i popust i dodatne slike. Nemam reci za vaspitanje, zaista.
2018 09 17
Meni isto, želim. Odgovorim, dam broj na viber zbog slika i nista.
2018 09 17