Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Koliko cesto ulazite na krpice?

Hej devojke, zanima me koliko cesto ulazite na sajt , da biste proverili poruke,pregledali profile forume i slicno....? I koliko dnevno provodite vremena na sajtu otprilike 😬
2018 09 29
Svaki dan. Malo vremena provodim, pregledam teme, neke nove ubacene stvari, pregledam, odgovorim na poruke i to je to...
2018 09 30
Kako kada... Kada imam vremena , nekada provodim dosta vremena , nekada nemam vremena da udjem po citav dan ... Ako znam da sam u toku neke konverzacije , onda se potrudim da nadjem vremena da bacim pogled na inbox (zato ne razumem kada se neko javi za nesto pa se javi za dva tri dana,kada obicno bude kasno ) ....Ali dobro, u sustini zavisi od dana,vremena,obaveza...Evo npr danas je vikend pa sam imala vremena...Tokom nedelje slabije ... Zavisi da li trazimo nesto za kupiti pa prelistavamo sajt, da li postavljamo predmete ili pratimo forum ... Svaka funkcija zahteva vremena :")
2018 09 30
Kad god imam vremena, a gledam da je to svakodnevno bar na pola sata... Volim da pratim forum, prelistam ako mi šta treba. Malo se smejem, malo svađam.. Malo se gnušaju na moje komentare, a nekima se i sviđam.. Ahahah.. 😎
2018 09 30
Ulazim svaki dan, pogledam poruke, nove stvari koje su ubacene, uglavom pola sata-sat, kako kad. 😊
2018 09 30
Skoro svaki dan posecujem sajt, najpre proverim razgovore, a potom sve ostalo ☺ Ulogujem se kad ustanem uz nes, kakao..i uvece posle posla...razbibriga mi je. Posecujem i druge sajtove, ali MK su mi najdraze zbog izgleda, foruma... :")
2018 09 30
Trudim se da svaki dan makar na kratko svratim. A, ako imam vremena onda se BAŠ zadržim :) Složila bi se sa Icka89, ni ja ne razumem one koje žele nešto a oduže prepisku na x dana.
2018 09 30
Svaki dan. Minimum 10 min
2018 09 30
Skoro svakog dana, a sve zavisi sta sam htela - nekad samo ubacim nove predmete i proverim poruke (na telefonu mi ne prikazuje da imam nove dok ne udjem u razgovore), nekad listam forum, nekad sve to, kao sad npr. :D A nekad zaglavim po sat-dva kad trazim nesto da kupim.. :)
2018 09 30
Svaki dan. bar da proverim inbox i neke zanimljive teme :) PS.Mene nervira kada nekoj clanici posaljem poruku za predmet, a ona ne udje na sajt narednih par dana :D aaahhahaha
2018 09 30
> akobasmoram: > Svaki dan. bar da proverim inbox i neke zanimljive teme :) PS.Mene nervira kada nekoj clanici posaljem poruku za predmet, a ona ne udje na sajt narednih par dana :D aaahhahaha takodje. Ja se bas trudim da ulazim sto cesce, da bih na vreme odgovorila...
2018 09 30
Kad imam poruku na krpicama, dobijem meil i odmah ulazim, A inače, ulazim svaki dan bar po jednom, nekad samo kratko, da pogledam forum, uključim se u poneku temu, a nekad duže - da dodam novi predmet ili obnovim oglas, pregledam nedavno dodate stvari, potražim ponešto...
2018 09 30
> akobasmoram: > Svaki dan. bar da proverim inbox i neke zanimljive teme :) PS.Mene nervira kada nekoj clanici posaljem poruku za predmet, a ona ne udje na sajt narednih par dana :D aaahhahaha P. S. Izvinjavam se za off: Ili ulazi ali ne odgovara :) Trenutno se to meni desava :'(
2018 10 01
Kako kad, zavisi od vremena i posla... Nekad svaki dan po par puta, a nekad ne udjem 2 dana... :/
2018 10 01
Isto koliko i na instagram , a to znaci svaki put kad uzmem telefon u ruke 😂
2018 10 01