Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Napravila sam glupost, članica se ne javlja - kako da to ispravim? :(

Sad ćete mi se svi smejati, a već verovatno u kuloarima imam reputaciju da ne znam koji je dan, ne mogu da se organizujem itd - kad sam već tu, izvinjavam se krvavim suzama i Jeleni sa datumom Green Festa, jer su strpljive, a ja debil. Elem, ugovorila sam razmenu sa konkretnom i divnom osobom koja ne živi u Beogradu. Ona je poslala dve divne i besprekorne stvari, jednu sam uzela za sebe, drugu mi je "ukrala" majka. Ja jedan dan kasnila, pa onda krenula da pakujem...sve stvari za muškarce. I tu ja primetim da su tri potkošulje koje mi je majka dala za sajt, neotpakovane i muške XXL ustvari ŽENSKE i veličine M. Nisam htela da pošaljem ono drugo za šta smo se dogovrile, bez da žena izabere još nešto, ako treba i dve stvari. Prošla su dva dana, mene hvata panika i mnogo me je sramota, a i ovako i onako sam sklona anksioznosti. Šta da radim, da li da čekam da se javi, ili da je opet cimam kao da sam pobrljavila? Ženom sam oduševljena i ne bih da sad ispadne da je ovo bilo ništa više do bisera mog debilnog mozga.
2018 11 02
Jel aktivna na sajtu i ne odgovara,ili nije ulazila?Iskreno,to se moze svakom desiti,tako nekad da ne proverimo...
2018 11 02
Evoksi, javi se članici i objasni celokupnu situaciju. Sigurna sam da ćete se sasvim normalno i lepo dogovoriti oko svega. :)
2018 11 02
Ma javite se clanici, izvinite i objasnite, sigurna sam da ce razumeti :)
2018 11 02
Evoksi da li na tebe iko moze da se naljuti <3 .Najnormalnije joj javi kakva je situacija I sigurna sam da cete resiti problem...
2018 11 02
Reci joj istinu i ako je iole korektna i razumna ,shvatice .Nema sta da se anksioziras.
2018 11 03
Najbolje je reci istinu, tako ne gubis vreme smisljajuci neke price u svojoj glavi, i izbegavas da lupas glavom o zid :*
2018 11 03
> jelena2606: > Evoksi da li na tebe iko moze da se naljuti <3 .Najnormalnije joj javi kakva je situacija I sigurna sam da cete resiti problem... Reci to mom mozgu i onom unutrašnjem glasu koji mi po ceo dan govori da sam neopevano đubre i tipa kandidat za stoku godine. Čak i jad nije tako, na mene se svi ljute, svi me mrze itd - u mojoj glavi. A sad sam, kao, napredovala. Moglo bi se čak reći da me je ovaj sajt vratio na nivo anksioznosti koju mogu da kontrolišem. Posle ovoga mi je pisala osoba koje sam se "plašila" i razgovor nam je bio normalan. :) I nije imala pojma koliko sam pljuvala sebe zbog jedne greške pre par meseci. A što se ove teme tiče, bile ste u pravu. Žena uopšte nije bila ljuta, tražila je drugi predmet koji je čak bolja opcija s ozbirom na vrednost jednog od dvaju koje mi je poslala. Ja sam ubacila i dva poklončića i to kreće tokom sutrašnjeg dana, dakle imaće paket u utorak. <3
2018 11 04