Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Micelarna voda ili mleko za skidanje šminke?

Da li neko zna, da li je za suvu i osetljivu kožu bolja micelarna voda ili mleko za skidanje šminke? ☺
2018 12 08
Mislim da je svejedno.Samo potrazite ili micelarnu vodu ili mleko za Vas tip koze...
2018 12 08
Hvala Vam.
2018 12 08
Hvala Vam.
2018 12 08
Imam suvu kožu, nije nešto osetljiva, probala sam micelarnu i nekako mi je baš presušena koža posle skidanja šminke i svrbi me lice od nje. Više mi odgovara mleko, mada posle mleka bi trebao tonik, pa je to još gore, može da prođe mleko pa umivanje vodom. Najbolji su mi blagi penasti gelovi, trenutno imam Afroditin. Manje-više mi sve isušuje kožu pa gledam da je posle toga dobro nahranim noćnom kremom.
2018 12 08
A da li ste probali micelarna mleka?
2018 12 08
Jeco, kako ste koristi ovo sto se mi pokazali? Meni treba nesto za skidanje sminke kod suve kože, i bez previse preparata.
2018 12 08
Onda uzmite Roc miselarnu vodu,ona je bas za osetljivu kozu...Ja je koristim imam dermatitis i suvu kozu,..Kada sa njom pcistim lice mekana mi je koza i nikako suva..Isto mi je najvaznije ne iritira mi vec osetljivu kozu
2018 12 08
Roc pena za umivanje/skidanje sminke je mi je bila dobra, ali ovo mi je jos bolje i mnogo jeftinije
2018 12 08
Hvala na odgovorima.
2018 12 08
Hvala na odgovorima.
2018 12 08
> jacaikaja: > Roc pena za umivanje/skidanje sminke je mi je bila dobra, ali ovo mi je jos bolje i mnogo jeftinije I ja se sllazem sa Jajcikom. Jeftino i odlicno. Operete lice i fino, cisto i svilenkasto. Nemojte misliti da samo skupo moze biti dobro. Inace i Biotenovi proizvodi su odlicni. Gledajte da sto manje hemikalija upotrebljavate.
2018 12 09
A sta se koristi posle ove pene? Da li ona potpuno skine šminku, pre svega mislim na maskaru? Ili ipak treba micelarna za to? Gde se prodaju Biotenovi proizvodi? Hvala na odgovoru.
2018 12 09
Meni rukavica Božen zakon :D
2018 12 09
Bioten ima u DM, LILLY itd.
2018 12 09
1 2