Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Moda /

Kako ste se danas obukli?

> LadyBlye: > > Haljina od clanice Stasa_____ > > </3 > Ova kombinacija ovakve haljine i ovakvih čizama meni je vrh. :) > Bravo! Plus toga crrrnooo... 👍👍👍👏👏👏 Crno je moja boja!!!!! Hvala Lady
2019 02 02
> emilyy: > Jeste, super je tema, Zlatana,😊(to Vam sada odgovaram na ono citirano sa one druge teme😉), a pitanje je ovde bilo upućeno Vama, da li ste svi (i muž i deca), u stvarima sa “Mojih krpica”?🙂 Ne samo ja sa slika ovde... o:)
2019 02 02
Tema je super!!!Nesto se i ne slikam preterano ali cu valjda da pronadjem neku fotografiju ,:) ,gde sam "cela"..Ili se fotkam ovih dana
2019 02 02
@LunaLuBeka - Da, da, svaka cast. Mora da sam slala neke signale putem kose. 😂😂 Ova casual varijanta mi je svakodnevno oblacenje. Sto vise boja ako mogu da nakacim. 😋 Predhodna slika je sa nekog slavlja...
2019 02 02
> Saki66: > @LunaLuBeka - Da, da, svaka cast. Mora da sam slala neke signale putem kose. 😂😂 Ova casual varijanta mi je svakodnevno oblacenje. Sto vise boja ako mogu da nakacim. 😋 Predhodna slika je sa nekog slavlja... Hahaha, vecita konstatacija mog supruga "mogla si jos neku boju" 😁. Bravo za zutu haljinu, ja sebi izgledam kao kanarinac a na tebi mi je top, ljubomorna sam 😉
2019 02 02
MiraTinaLena2 ova poslednja sa crvenim starkicama mi je top kombinacija 😉.
2019 02 02
MiraTinaLena, baš si zgodna :) :)
2019 02 02
Ej DD, ti si bas cakana cura, meni si na slici sa cerom preslatka (bez obzira sto kazes naduvena i imala si neku kritiku na friz) 😉.
2019 02 02
@LunaLuBeka - Hahahaha, i mene moj muz zove semafor. Hahaha 😂😂 Imamo dosta slucnosti. 😉 Ali, sta me briga, meni lepo. 😂 Hvala na komplimentu. Vi ste top takodje. Sve kombinacije su divne, a posebno oba za kisno vreme i jakna kao sa krljustima. 😍😍 Prijatno vece svim damama sa foruma. ☕️
2019 02 02
@Saki66, bas to kafica i da se malo prelista "dnevna stampa". Hvala, za mantilic sam odusevljena i sama jer sam iznenadjena da mi je iko pogodio ukus potpuno, odavno vec i za rodjendane dobijam nesesere i pidzame kao sigurnu varijantu 😁 ili "evo ti novac, pa kupi nesto sebi". A jaknica je kupljena na sajtu, to je nesto potpuno unikatno, listici od prave koze su nasiveni na nekom tilu, dovoljno da je gledam 😁.
2019 02 02
Hvala dame, sve ste zgodne i lepe😻
2019 02 02
> MiraTinaLena2: > Hvala dame, sve ste zgodne i lepe😻 Takodje x-)
2019 02 02
Gledajuci sad slike u galeriji, recimo da mi je 95% garderobe sa MK 😀
2019 02 02
@LunaLuBeka 36 :D
2019 02 02
Dd, hvala, zeno :) Nisam ja neki tip za slikanje, ovo je sve bilo inicirano od strane drugih, ja sam nekako vise za pidzma/helanke+siroki dzemper+termo carape :D Lejla, koliko si lepa! I ime ti je prelepo! Pozdrav za dzindzerice, ja nemam hrabrosti, ali podrzavam :)
2019 02 02
1 2 3 4 5 6 7 ... 8