Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Kako zapoceti uspesan nalog?

Zdravo svima, zelela bih da pocnem da prodajem garderobu na sajtu pa me zanima da li mozete da mi date neki savet i vezi prodaje, slika i opisa zato sto jos uvek nisam potpuno ovladala ovim sajtom, svaka pomoc je dobrodosla!
2019 03 25
Dobrodosli! Moj savet je da se potrudite dosta oko slika, jer slika prodaje predmet. Slikajte predmete po danu, negde sa dosta svetla, pozeljno dobrom kamerom. Sto se tice opisa, obavezno navedite ostecenja ako ima, a pozeljne su i mere, pogotovo ako predmet ne odgovara navedenoj velicini. U opis profila stavite neke Vase uslove, da li radite razmene, licna preuzimanja itd. Predlazem Vam da kao nov clan ne trazite uplatu unapred, jer su mnoge clanice skepticne, zbog dosta prevaranata. Budite posteni, i ubrzo cete dobiti poverenje clanica, i samim tim ce se i prodaja povecati. Na pocetku zna malo da stagnira. Srecno sa prodajom :)
2019 03 25
> Bojanaa12: > Dobrodosli! > Moj savet je da se potrudite dosta oko slika, jer slika prodaje predmet. Slikajte predmete po danu, negde sa dosta svetla, pozeljno dobrom kamerom. > Sto se tice opisa, obavezno navedite ostecenja ako ima, a pozeljne su i mere, pogotovo ako predmet ne odgovara navedenoj velicini. > U opis profila stavite neke Vase uslove, da li radite razmene, licna preuzimanja itd. Predlazem Vam da kao nov clan ne trazite uplatu unapred, jer su mnoge clanice skepticne, zbog dosta prevaranata. > Budite posteni, i ubrzo cete dobiti poverenje clanica, i samim tim ce se i prodaja povecati. Na pocetku zna malo da stagnira. > Srecno sa prodajom :) Hvala puno! :D
2019 03 25
I ja se slazem, slike su kljuc prodaje, iskreno uvek kada kupujem nesto ovde pre me privuku predmeti koji su lepo uslikani. :D Druga stvar, budi redovna i srecno. :D :*
2019 04 09
> Bojanaa12: > Dobrodosli! Kako ide generalno prodaja na ovom sajtu? I posto sam nov član da li treba da imaš dosta pratioca da bi tvoji oglasi češće bili vidjeni > Moj savet je da se potrudite dosta oko slika, jer slika prodaje predmet. Slikajte predmete po danu, negde sa dosta svetla, pozeljno dobrom kamerom. > Sto se tice opisa, obavezno navedite ostecenja ako ima, a pozeljne su i mere, pogotovo ako predmet ne odgovara navedenoj velicini. > U opis profila stavite neke Vase uslove, da li radite razmene, licna preuzimanja itd. Predlazem Vam da kao nov clan ne trazite uplatu unapred, jer su mnoge clanice skepticne, zbog dosta prevaranata. > Budite posteni, i ubrzo cete dobiti poverenje clanica, i samim tim ce se i prodaja povecati. Na pocetku zna malo da stagnira. > Srecno sa prodajom :)
2019 05 24
Zdravo, ja sam nova na ovom sajtu i zanima me kako Vam deluje moj profil. Da li imate neke savete ili kritike za mene kako bih mogla da unapredim profil? :)
2021 07 07