Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Kako da skupim pratioce poboljsam prodaju itd

Caos nisam mnogo bila aktivna na sajtu odavno imam nalog ali nikako ne mogu da provalim kako da se bolje promovisem gde gresim ili ne gresim. Mogu li clanice koje su aktivnije da mi daju neke konstruktivne savete da bace pogled na moj profil upute sugestije i slicno. Imala sam par prodaja toliko imam i pozitivnih ocena i sve je proslo u najboljem redu. Pozdrav
2019 06 30
Evo, meni ide fino, pa mogu iz moh ugla :) uvek imam aktiviranu VIP uslugu, jer imam puno predmeta i ne želim da neko odustane, jer u prvih par strana možda ne nađe nešto što bi bilo odgovarajuće, ovako je sve lepo složeno i sortirano. 1—2 puta mesečno uplaćujem promocije i to mi se itekako isplati i uvek prodam nešto od promocisanih artikala u tih par dana. Cene su mi izuzetno niske, jer je toba , naravno, polovna, tako da mislim.da često i nadmaši očekivanja članica kada poručuju, pa mi se uvek vraćaju. Retko mi se desi da sa nekim.ostanem na samo jednoj saradnji. U pdf rasprodaja ponekad otvorim temu, ponekad i na aukcijama, ali nisam nikada tu ništa prodala. Cene konstantno snižavam. Mrzim.da mi nešto bude duho na profilu, pa ako nije atraktivno i ne rasproda se kroz neko vreme , spuštam i na 50 dinara, samo da ne čami čekajući. I trudim.se da komunikacija sa moje strane bude izuzetno pozitivna, odgovaram na sva pitanja, nije mi teško da dodatno slikam, merim... eto, to je neko moje viđenje :) srećno!
2019 06 30
Hajde mi malko pojasni vip uslugu. Aktivirala sam je ali prosto ne znam sta sve sa njom mogu :) i ja se trudim da svakog maksimalno ispostujem pitam kako im odgovara da se salje placa slikam ponovo merim. Sve je to prolazilo super ali prosto ne znam da li su moja ocekivanja prevelika pa se razocaram kad se niko ne javlja.
2019 06 30
Moćeš da razvrstap gino sve predmete :D skroluješ dole i nađeš opciju liste i klikneš i skapiraćeš sama kako da praviš liste predmeta
2019 06 30
A kad ste vec kod usluga, DD, sta sa nama koji koristimo telenor mrezu, posto nije ponudjena kao opcija? Ne postoji neki drugi nacin za uplatu kao recimo na limundu, obicnom uplatnicom u posti? :/
2019 07 01
E, ro ne znam :/ nisam videla, jel ne piše ništa u uputstvu? Pa, zamoli nekoga, uplatiš nekome kredit i staviš brpj telefona tog nekog i tako dopuniš :D
2019 07 01
Nina, pogledala sam ti profil i iskreno, garderoba je dobra ali mislim da bi mogla pozadinu da promeniš. Npr, ja sve moje stvari gotovo da slikam u dnevnoj sobi, iz dva razloga: 1.osvetljenje,2.pozadina. Npr, tvoja pozadina je bela, a pojedini artikli su ti beli, tako da ne bi bilo loše da proveriš svuda u kući ili dvorište, terasa..tamo gde se pozadina razlikuje od boje artikla. Ja sam neke artikle imala na profilu 2 nedelje, i nikako da ih prodam.. Uzela lepo stvari opet u ruke, slikala ih svih uglova, premerila i najbolje sortirala u prodaju. Ja sam relativno nova, ali sam brzo ostvarila pozitivne zbog toga, a i uvek pošaljem po neki poklončić, oni se iznenade, koristi im, a ja svakako to ne koristim..
2019 07 01
Evo primer na običnoj medi. 😅
2019 07 01
Mnogo ti hvala na sugestijama. Trudicu se da to ubuduce bude bolje "upakovano" :) ja nesto kontam ako se neko zainteresuje javice se pa mogu i obuci slikati itd. Ovako mi je bezveze sto je ograniceno na 5 fotografija ne smeju kolazi itd. Hvala vam punoooo. Svaki savet znaci.
2019 07 01
> Debela_devojka: > E, ro ne znam :/ nisam videla, jel ne piše ništa u uputstvu? Pa, zamoli nekoga, uplatiš nekome kredit i staviš brpj telefona tog nekog i tako dopuniš :D Njuskala sam, ali ne pise nigde nista :) Onda je to verovatno resenje, hvala :")
2019 07 01
U nekom momentu je prestala da postoji opcija plaćanja usluga sa Telenor mreže. Pisala sam adminu i odgovor je da postoji tehnički problem, tako da je jedina opcija ovo što je predložila članica Debela devojka.
2019 07 01
Ucestvovanjem u temama na forumu, a potom postenjem. Primer: meni je devojka trazila 3 majice. Dogovor je bio 800 dinara. Prilikom pakovanja primetila sam da jedna i nije bila bas, bas ok i spakovala sam i poslala paket, ali otkup 650 dinara, a ne inicijalno dogovorenih 800 dinara. Ona nije ni primetila te mane, kohe su meni zapale za oko, al eto primera korektne saradnje. 😀😊
2019 07 07
Zdravo devojke, zelela sam i ja da otvorim ovu temu, jer sam relativno nova. Pa ako je neka raspolozena, značilo bi mi da pogleda moju stranicu i da mi sugestije kako da poboljsam ako nešto ne valja. Stvarno se trudim oko ovoga, iskrena sam potpuno sa svojim stvarima. Ali nekako prodaja ide bas sporo. 😕
2019 07 10
Takođe I kod mene,prvi put sa ovde trudim se da cene uglavnom budu korektne I da budem prijatna I objasnim sve najbolje moguće a nikakvog odziva osim par poruka u vezi informisanja. Ne znam u čemu je problem
2019 07 12