Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Savet za pocetnice

Nova sam i zelim da pogledate,ako nije problem,da li sam dobro krenula i sta je to sto vas podstice da budete sve bolje?
2019 08 22
> Elenaa_M: > Nova sam i zelim da pogledate,ako nije problem,da li sam dobro krenula i sta je to sto vas podstice da budete sve bolje? Poštovana Elena, moj prvi savet je da fotografije pravite na dnevnom svetlu, npr. tašna se baš slabo vidi. Fotku kada postavite možete okrenuti da ne budu naopačke ili sa strane. Takođe, pored oznake veličine, izmerite za gornje delove širinu ramena, pazuha, dužinu i dužinu rukava, za suknje, struk, kukove i dužinu, za pantalone struk, kukove, dubinu napred i nazad, širinu butine kod međunožja i dužinu nogavice. Napišite da li nešto ima elastina, to dosta znači pored mera. Jeste da je malo više truda u početku ali sve to će Vas pitati ozbiljan kupac pa ćete morati meriti naknadno i javljati. Ne znam da li je to baš merilo, možete pogledati kod još nekih članica, ali ovo sam primetila prvo kao kupac i trudila se da primenim kod sebe. Srećna prodaja!
2019 08 22
Hvala lepo! Prijatan dan😊
2019 08 22
Caaos.. i ja sam nova :)
2019 08 29
dobro nam dosle ☺️
2019 08 29
Pozdrav,nadam se da cemo imati divne saradnje🤗
2019 09 04
Pozdrav,nadam se da cemo imati divne saradnje🤗
2019 09 04
Divno Elena sto si pokrenula ovu temu i ja sam pocetnica, takodje i svima nam treba mala pomoc i poneki savet 🤗
2019 09 05