Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Je l' i vas mrzi da ostavite utiske?

Pošalješ slike, odgovoriš na svako pitanje, daj ovaj ćošak, daj onaj, dužina, širina, visina, obim, čekaš odgovore po dan, dva.. Budeš korektna, i ona ne može da ti ostavi utisak nakon saradnje. Kažem da sam ostavila utisak, i da ostavii kad bude mogla.. Ma jok, ništa 🤔 da li je toliko teško ostaviti utisak? Iskreno, baš me briga za jedan utisak, nego eto, izađeš u susret, i ne može utisak da ostavi. E, pa sad ću i ja da ga skinem, iz inata 😂
2019 09 20
> Aleksandrarara: > Pošalješ slike, odgovoriš na svako pitanje, daj ovaj ćošak, daj onaj, dužina, širina, visina, obim, čekaš odgovore po dan, dva.. Budeš korektna, i ona ne može da ti ostavi utisak nakon saradnje. Kažem da sam ostavila utisak, i da ostavii kad bude mogla.. Ma jok, ništa 🤔 da li je toliko teško ostaviti utisak? Iskreno, baš me briga za jedan utisak, nego eto, izađeš u susret, i ne može utisak da ostavi. E, pa sad ću i ja da ga skinem, iz inata 😂 Pa kad može bez hvala i izvinjavam se što ne bi moglo i bez utiska? 😂😂😂😭😭😭
2019 09 20
Meni se to desilo vise puta, odustala sam i da govorim ista oko toga... Jednostavno ko ne ostavi utisak, ne ostavim ni ja, i to je to...
2019 09 20
Upravo tako... Kada nakon mog ljubaznog odgovora, objasnjenja itd. izostane jedno najobicnije "hvala"... ponekad se stvarno zapitam kako je to moguce i sta zapravo stoji iza takvog ponasanja... Ali nije mi bas lako da dokucim... 😒
2019 09 20
> Anja0404: > Upravo tako... Kada nakon mog ljubaznog odgovora, objasnjenja itd. izostane jedno najobicnije "hvala"... ponekad se stvarno zapitam kako je to moguce i sta zapravo stoji iza takvog ponasanja... Ali nije mi bas lako da dokucim... 😒 Jednostavno osoba bez kulture.
2019 09 20
Isto kad neko pita za predmet, dam odgovor i ništa, ni hvala, ni da ne odgovara veličina, nema trenutno novca..... Šta god da je razlog, ne shvatam zašto je teško pustiti jednu poruku.
2019 09 20
Masovna pojava nažalost.....
2019 09 20
Meni zbog takvih fali 10 utisaka Zato vise ne ostavljam prva vec ko meni i ja cu njemu
2019 09 20
Uvek napisem utisak,ako ne uzvrati ja obrisem. Vise sam imala neuzvracenih nego uzvracenih .
2019 09 21
I mene nervira ako mi neko ne ostavi utisak,ne znam zasto je to tesko toliko,da li njima ne znaci utisak? Mozda sam ja luda zato sto mi znaci😁
2019 09 21
Znam da sajt ne radi redovno ali me zanima da li vam poruke stižu redovno u inbox? Imam problem, hoću da kupim nešto ali navodno nisam dobila poruku članice koju kako tvrdi poslala još prekjuče. Dala sam joj i broj na viber ali ništa. Vrlo čudno i nezgodno. Dve poruke stigle, samo one sa merama ne. I od tada džabe joj pišem, nema odgovora.
2019 09 21
Kod mene nema taj problem, Abi sudeci po komentatima clanica jedini problem za sada je nemogucnost upload-a slika tj novih predmeta
2019 09 21
Poruke u inbox uredno stizu. A to za utiske - cekam da predmet stigne, bilo da je prodaja ili razmena u pitanju, i tad menjamo utiske. Ako ne uzvrate a navodno su bili zadovoljni, brisem, jer, uzajamno postovanje i pravila, molim lepo.
2019 09 21
Baš tako. Meni fali X utisaka ali sam i ja svoje obrisala. Što se inboxa tiče, radi sigurno. Moje iskustvo je da ne radi samo onim članicama koje su mi pisale da žele i tražile podatke za uplatu a onda im se pokvario inbox 🤣🤣🤣
2019 09 21
U pocetku nisam ni obracala paznju na utiske..Dam utisak,ne dobijem povratni i kazem nema veze..Sada vec podsetim da treba da se da, ako vidim da nisam dobila povratni,brisem i ja svoj..I cini mi se da vecina nije zlonamerna,nego prosto zaboravi..
2019 09 21
1 2