Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Kako funkcionise limundo sajt?

Da li neko od clanica moze da mi objasni kako funkcionise Limundo? Ne razumem deo gde sajt uzima odredjene provizije na prodati predmet, na koji nacin se to naplacuje? I da li se clanstvo naplacuje i kako? Hvala svima na odgovoru. Svaka informacija je dobrodosla.
2019 09 25
Hvala svima na savetima, sada je malo jasnije :) Probacu pa cemo da vidimo kako ide :)
2019 09 25
https://mojekrpice.rs/forum/t/515069/drugi-sajtovi-za-prodaju-odece Evo i jedne teme gde se pre dan pisalo o sajtovima kupoprodajnim.Mozda nadjete neku korisnu informaciju
2019 09 25
A koliko treba da se uplati na racun naloga, da bi oglas mogao da se postavi? I tamo stoji opcija za besplatno postavljanje oglasa, da li to vazi za sve predmete? Koliko puta moze besplatno oglas da se postavi?
2019 09 25
> Oleloleeee: > A koliko treba da se uplati na racun naloga, da bi oglas mogao da se postavi? > I tamo stoji opcija za besplatno postavljanje oglasa, da li to vazi za sve predmete? Koliko puta moze besplatno oglas da se postavi? Postavljanje oglasa je besplatno. Ja sam izračunala njihov procenat na najskuplju stvar koju prodajem, pa uplatila malo više od toga. Nije to ne znam koja cifra, ali eto, takva su pravila.. 😊 U svakom slučaju, vrše i isplatu tog novca ukoliko zatražite.
2019 09 25
Postavljanje oglasa je besplatno samo prvi put, svako naredno ponavljanje se naplacuje po njihovom cenovniku (imate u opciji pomoc cenovnik), i svaki put je skuplje, znaci ako npr ponavljate oglas 3. put bice skuplje nego drugi put. To u sustini nije neka cifra ali ako imate puno predmeta nakupi se... Postoji i paket za ponavljanje koji je 499din mesecno sto se vise isplati ako cesto ponavljate oglas... Naplacuje se i provizija za prodati predmet 6,5% pa ako je predmet skuplji veca je i provizija... Sve u svemu komplikovanije je i nije besplatno, meni npr treba minimum 1000din mesecno da uplatim na limundo racun, a definitivno mi stvari imaju manje pregleda nego ovde zato sam i presla na krpice 😊
2019 09 25
Ne moras da ponavljas aukcije i da placas,nego jednostavno obrises aukciju kad istekne i pobnvo postavis novu za isti predmet. Meni je Limundo ok.Definisana su pravila,utisci to jest ocene vezani su za predmet kupoprodaje i vidljivi su i kod kupca i kod prodavca.Tipa nema lupanja negativnih jer se neko sporeckao na forumu ili iz osvete lupa negativnu. Isto tako njihov Limundo tim na poruke poslate njima reaguje bukvalno u roku od par sati.
2019 09 25
Hvala puno na odgovorima! :")
2019 09 25
Ukoliko nekom trebaju duxevi,haljine,cizme,evo mog linka na kupindu gde se nalaze svi predmeti.Uvek sam spremna za korekciju cene a dodatne slike mogu na viber. https://www.kupindo.com/MojKupindo/Prodajem/Aktivni
2019 09 25
Tacno je da moze da se postavi ponovo umesto da se ponovi, ali... ako neko ima npr pedeset aukcija ili vise trebalo bi na svakih nedelju dana da postavlja ponovo sto zahteva dosta vremena, tako da je u tom slucaju dosta prakticnije da se uzme paket za ponavljanje... Kupindo vec drugacije funkcionise... Dugo sam aktivna na limundu, pravila su daleko stroza nego ovde i meni je dosta nepovoljno posto imam skupe predmete i placam velike provizije kad prodam nesto... Najbolje postaviti oglase na nekoliko sajta pa gde se sta proda...😊
2019 09 25
Ali u bilo kom momentu se moze odustati od Limunda? Da? Npr ako sam stavila oglas za vise predmeta, a hocu da odustanem od Limunda, to me ne obavezuje da budem na sajtu dok ne rasprodam te predmete, vec mogu u bilo kom momentu da odustanem? > MacaRoza: > Postavljanje oglasa je besplatno samo prvi put, svako naredno ponavljanje se naplacuje po njihovom cenovniku (imate u opciji pomoc cenovnik), i svaki put je skuplje, znaci ako npr ponavljate oglas 3. put bice skuplje nego drugi put. To u sustini nije neka cifra ali ako imate puno predmeta nakupi se... Postoji i paket za ponavljanje koji je 499din mesecno sto se vise isplati ako cesto ponavljate oglas... Naplacuje se i provizija za prodati predmet 6,5% pa ako je predmet skuplji veca je i provizija... > Sve u svemu komplikovanije je i nije besplatno, meni npr treba minimum 1000din mesecno da uplatim na limundo racun, a definitivno mi stvari imaju manje pregleda nego ovde zato sam i presla na krpice 😊
2019 09 25
Moze se odustati ako nemas ni jednu ponudu ali moras deaktivirati predmet, ako si stavila fiksnu cenu onda je aktivan 6 meseci a ako je u pitanju aukcija onda je aktivan onoliko dana koliko si izabrala za trajanje aukcije. Znaci ako u ovom trenutku hoces da odustanes moras da deaktiviras sve predmete koji su ti aktivni, ali ne znam sto bi to radila mozda se nesto proda, ja npr prodajem uporedo na oba sajta tj na limundu uglavnom muske stvari posto su krpice pretezno zenski sajt😊
2019 09 25
Što se tiče uopštenog iskustva sa platformom Kupindo, cene artikala su fiksne, i nema licitacije za razliku od „bratske“ platforme Limundo.
pre 19 dana, 08:25