Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

malo sam razmisljalaa... :D

Drage dame, relativno sam ovde nova i ovde se susrecem cesto za zahtevom od kupaca, da posaljem sliku kako odredjena stvar stoji. Uvek sam raspolozena da posaljem dodatne fotografije i mere. A i trudim se da mi slike budu kvalitetne kako bi prikazale artikal. Zaista razumem da bi svi mi volelei unapred da vidimo kako nesto stoji, ali nismo svi isto gradjeni, neke stvari su mi velike ili male. Jednostvano nece isto stajati meni i drugoj osobi, sto je normalno. Potencijalni kupci koji se dogovaraju sa mnom nakon pitanja za sliku kako stoji i ja im napisem da mi je odredjena stvar mala nestanu bez reci. Susrecete li se i vi sa time ? Sta mislite o tome ? Veliki pozdrav za clanice
2019 11 25
Da,vecina stvari koje prodajem su mi male ili velike ,dakle ili ne mogu da udjem u njih uopste ili vise na meni i zaista nema smisla da ih slikam na sebi ili da pokusavam ,ali prosto neke clanice to ne razumeju i cak i posle merenja predmeta traze slike kako stoji i onda ispare bez ikakvog odgovora. :D I opet smatram da ne znace toliko slike tog tipa pogotovo ako je u pitanju odeca sa elastinom koja se prilagodjava telu.
2019 11 25
Apsolutno se slazem, samo mi eto nije jasno zasto ispare bez odgovora :D Odusevim se kad se dopisujem sa clanicama koje umeju da se zahvale ili odgovore
2019 11 25
Sećam se da je pre par godina jedna članica pisala kako joj je devojka tražila da navuče bar rukav na ruku da bi videla kako stoji ( kad već ne može celu haljiinu da obuče) ... :') Vrlo retko prodajem ono što mi je taman (jedino ako mi je poklon koji mi ne odgovara po boji, kroju..) a prodajem i stvari od kćeri koje su mi uglavnom za broj manje. One koje su mi ok , nasledim i nosim.. :) A i ne volim da se slikam lično , nabavila sam zato i lutku ..
2019 11 25
HAhahhahaha bar rukav da navuce :D :D
2019 11 25
Ja nemam problem sa slikanjem jer su 90% stvari koje prodajem moje i koje jos uvek mogu da obucem, ali ih prodajem jer ih ne nosim,jer su mi dosadile ili sam jednostavno shvatila da nisu za mene :) Obicno trazim da mi se posalju slike gde su stavri obucene, ali one koje su od takvog materijala da se jedino obucene mogu potpuno sagledati.. ali ako clanica nece da proba nije ni to problem,razumem..elastin je nesto drugo,tu nema potrebe za probanjem Ispare jer ih mrzi da otkucaju par reci..
2019 11 25
Slažem se da u većini slučajeva apsolutno nema smisla slikati na sebi kad nismo iste građe. Pored toga me jednom vozala članica/član da slikam nešto pa na kraju se ispostavilo da ne želi da kupi ništa nego samo bi da gleda slike. 😭😭😭 Kad čovek ponudi sve moguće mere taj koji želi kupiće a ostali nisu vredni pažnje i nerviranja.
2019 11 25
> PINAKOLADA: > Ja nemam problem sa slikanjem jer su 90% stvari koje prodajem moje i koje jos uvek mogu da obucem, ali ih prodajem jer ih ne nosim,jer su mi dosadile ili sam jednostavno shvatila da nisu za mene :) > Obicno trazim da mi se posalju slike gde su stavri obucene, ali one koje su od takvog materijala da se jedino obucene mogu potpuno sagledati.. ali ako clanica nece da proba nije ni to problem,razumem..elastin je nesto drugo,tu nema potrebe za probanjem > Ispare jer ih mrzi da otkucaju par reci.. E, ovde bih se ubacila, pošto ste se donekle dotakli jednog mog "problema". Da ne zvuči sada kao reklama, u krajnjem slučaju pre će zvučiti kao anti-reklama 🤣, ali imam jednu "neposlušnu" haljinu, koja na ofingeru ili položena na podu izgleda kao nesrećni slučaj, iskreno.. 😊 Kada se obuče - druga priča, ali na meni..opet da ne delujemo kao dva nesrećna slučaja.. 😀 Tražila sam sliku s neta da ubacim, više je nema. A htela bih ipak nekako da prikažem kako ona zapravo izgleda. Problem je malo veći dekolte, koji ne znam kako da popunim, hahahha.. ❤️ I tako, tuga.. 👍
2019 11 25
> AnjaPaola: > > PINAKOLADA: > > Ja nemam problem sa slikanjem jer su 90% stvari koje prodajem moje i koje jos uvek mogu da obucem, ali ih prodajem jer ih ne nosim,jer su mi dosadile ili sam jednostavno shvatila da nisu za mene :) > > Obicno trazim da mi se posalju slike gde su stavri obucene, ali one koje su od takvog materijala da se jedino obucene mogu potpuno sagledati.. ali ako clanica nece da proba nije ni to problem,razumem..elastin je nesto drugo,tu nema potrebe za probanjem > > Ispare jer ih mrzi da otkucaju par reci.. > E, ovde bih se ubacila, pošto ste se donekle dotakli jednog mog "problema". Da ne zvuči sada kao reklama, u krajnjem slučaju pre će zvučiti kao anti-reklama 🤣, ali imam jednu "neposlušnu" haljinu, koja na ofingeru ili položena na podu izgleda kao nesrećni slučaj, iskreno.. 😊 Kada se obuče - druga priča, ali na meni..opet da ne delujemo kao dva nesrećna slučaja.. 😀 Tražila sam sliku s neta da ubacim, više je nema. A htela bih ipak nekako da prikažem kako ona zapravo izgleda. Problem je malo veći dekolte, koji ne znam kako da popunim, hahahha.. ❤️ I tako, tuga.. 👍 Desi se i to. Ponekad teško slikom dočarati predmet.
2019 11 25
Smeta mi jednako kao samoreklamiranje u svakom mogućem podforumu. Isto pokazuje nevaspitanje i nekulturu.
2019 11 25
I to Sanja. Podforumi postoje sa razlogom.
2019 11 25
Ja sam videla da se ljudi reklamiraju na podforimima i to dosta. Nova sam ovde, pa sam i ja isto uradila par puta. Ako mogu svi sto ne bi i ja
2019 11 25
Imate pdf Rasprodaje pa se mozete tamo reklamirati a ne u svakom mogucem podforumu.
2019 11 25
Hvala na ukazivanju
2019 11 25
Meni je jednom devojka trazila sliku kako stoji haljina a ja deveti mesec. I kazem joj da mi je bila mala i kada nisam bila trudna, posaljem joj sve mere, detaljan opis, i ona zapela oce sliku. I ja ne navukoh haljinu ni preko grudi, ona odustala i tako... A druga devojka me pitala posle isto za tu haljinu, ja joj isto to rekla i ona bez problema kupila. Ima raznih 🙂
2019 11 25
1 2