Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Najbolja anticelulit krema?

Koja je najbolja anticelulit krema po vasem misljenju?
2020 01 15
Cely gel od Angel therapy Imam problem sa celulitom pa od puberteta....pocela sam da koristim i vidi se pomak s tim sto bi rezultati bili bolji da pocnem da vezbam i da pijem vodu i da mazam kao sto i treba ujutru i uvece. Koristim i njihovo mleko za strije jer imam bele strije i suzile su se,ali opet treba biti istrajan....mada sam probala i druge kreme iz Avona,Oriflama,Kraunterkof,Eveline i za sada su mi najbolji Angel jer se ipak bar malo vidi napredak :)
2020 01 15
> Wesna90: > Cely gel od Angel therapy > Imam problem sa celulitom pa od puberteta....pocela sam da koristim i vidi se pomak s tim sto bi rezultati bili bolji da pocnem da vezbam i da pijem vodu i da mazam kao sto i treba ujutru i uvece. > Koristim i njihovo mleko za strije jer imam bele strije i suzile su se,ali opet treba biti istrajan....mada sam probala i druge kreme iz Avona,Oriflama,Kraunterkof,Eveline i za sada su mi najbolji Angel jer se ipak bar malo vidi napredak :) Hvala, narucicu onda sl.put kad dolazim, za sad sam uzela ovu... ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/e12b5832335867c2b2645f288435c966.jpg)
2020 01 16
Mada sam se razmisljal da uzmem ovu.... ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/541659ce035cd70e57fa624bb49792f1.jpg)
2020 01 16
Jasam koristila ovu krauterhof,osim sto jako hladi pa peče nisam primetila nikakav drugi ucinak. Bolji icinak sam primetila od smese koju napravite sami a sastoji se od smeđeg šećera,kafe mlevene i maslinovog ulja. To koristite kao piling najbolje cetkom za celulit i rezultati su brzo vidljivi. Pozdrav🙂
2020 01 18
Alverde ulje/serum za celulit. On je na prirodnoj bazi :)
2020 01 18
> Risticjelena: > Jasam koristila ovu krauterhof,osim sto jako hladi pa peče nisam primetila nikakav drugi ucinak. Bolji icinak sam primetila od smese koju napravite sami a sastoji se od smeđeg šećera,kafe mlevene i maslinovog ulja. To koristite kao piling najbolje cetkom za celulit i rezultati su brzo vidljivi. Pozdrav🙂 Hvala, je l se to utrljava pre, tokom ili posle tusiranja? Treba da odstoji na kozi ili?
2020 01 18
> Mojekrpice69: > Alverde ulje/serum za celulit. On je na prirodnoj bazi :) Volim Alverde, probacu, nadam se da ce pomoci 😄
2020 01 18
> BabyPink: > > Risticjelena: > > Jasam koristila ovu krauterhof,osim sto jako hladi pa peče nisam primetila nikakav drugi ucinak. Bolji icinak sam primetila od smese koju napravite sami a sastoji se od smeđeg šećera,kafe mlevene i maslinovog ulja. To koristite kao piling najbolje cetkom za celulit i rezultati su brzo vidljivi. Pozdrav🙂 > Hvala, je l se to utrljava pre, tokom ili posle tusiranja? Treba da odstoji na kozi ili? Utrljava se tokom tusiranja,sto ga vise na taj nacin rucno razbijate rezultati su brži ,ja kombinujem cetku za celulit i rucno utrljavanje .Dok ovaj metod nisam probala cak sam se uvijala u samolepljivu najlonsku foliju nakon nanosenja raznih seruma i anticelulit gelova i rezultati nisu ni blizu bili vidljivi kao ovaj sa smeđim secerom,mlevenom kafom,i maslinovim uljem ,mozete iskoristiti i soc od ispijene kafe🙂
2020 01 18