Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

OPERACIJA NOSA

opet ja.... Sto vise surfujem po netu, to sam neodlucnija. Treba da odradim reviziju rinoplastike, drugu operaciju, nakon 10god.od prve, cula sam da jedan dr iz HR dolazi u BG od skoro, kontaktirala sam ga, ali na netu ima dosta i negativnih komentara za njegaa posebno za neljubaznost. Sad sam se opet pokolebala. Kazu da u Turskoj rade najmodernije operacije, bez podliva, ali ne znam kako da dodjem do tih informacija sto vise citam sve mi je gore, proci ce jos 10 god. 😭😭😭😭 Je l moguce da o tome svi cute!!!!
2020 01 22
Moraš sama da istražiš. Ja sam radila dve operacije na klinici u Nišu. Baš sam zadovoljna. Nisam imala nikakve podlive. Nemam više probleme sa disanjem, nos mi je mali, i deluje prirodno. A pre je bio baš gadan, jer sam ga lomila. U Turskoj se meni iskreno ne svidja kako rade, vidi se je radjena estetska korekcija. Ali opet, tvoj nos, sama biraš, sve to zavisi od preferencija. Možeš i nehirurški da ga središ. Kristina Davidović u Beogradu odlično radi filere, korekcija nosa je mislim 250 evra kod nje. Potraži na internetu ako želiš u Turkoj da radiš, ima mnogo plastičnih hirurga tamo. A dosta njih mogu čak i da ti srede smeštaj, kao paket aranžman. Ako znaš engleski najmanji problem da nadješ to preko interneta. I na kraju opet, sama moraš da nadješ hirurga koji ti se svidja i posle dobro da ga proveriš. Pozdrav 🤗
2020 01 22
Jojjj hvala! U totalnoj sam konfuziji. Filerima necu moci jer je u pitanju i funkcija i estetika. Sto vise citam po netu sve se vise brinem, jer naletim na svasta! A posto sam vec prosla kroz to sve, strah je jos veci 😭ne bih podnela ponovni neuspeh. Sto se Turske tice, kazu da oni najbolje na svetu rade i imaju najmoderniju tehniku, nema podliva... Ali opet, da odes tamo je cimanje samo po sebi 😥 za cenu nisam ni pitala, ali kazu da nije mnogo vise nego kod nas. dr G..... radi zatvorenu tehniku, ali i o njemu se svasta pisalo.......kod dr Kristine u Rei radi jedan mlad dr, vidim da se dosta edukuje, ali cini mi se da nema iskustva za moj problem... Posebno sto bi opet radio otvorenu tehniku. Edit: nasla sma nekog dr Sulejmana iz Turske, deluje da dosta zna, mlad je, ali vec drzi predavanja po svetu, kostala bi 40000 lira to je oko 6000 e plus da se ode tamo i smestaj za 10 dana.... Je l ima nekog da je isao u Tursku????
2020 01 22
Mislim da ti je najbolja opcija kod nas dr Vladislav Ribnikar, operacija kosta oko 3500e. Kod njega se dosta poznatih operise a i znam nekoliko devojaka da su bas zadovoljne
2021 06 16
> AndjelkaMasa: > Mislim da ti je najbolja opcija kod nas dr Vladislav Ribnikar, operacija kosta oko 3500e. Kod njega se dosta poznatih operise a i znam nekoliko devojaka da su bas zadovoljne Bas sam skoro cula za njega. I zvala da zakazem pre mesec dana i znate sta su mi rekli 😂 prvi termin za konsultacije je 23.decembar😂😂I za dr koji radi u Tinitusu sam cula preporuke.....
2021 06 16
Evo ja sam bas danas zvala za Ribnikara, i na listi cekanja sam za operaciju u januaru ili februaru. Ali sigurna sam da ce neko otkazati pa da cu upasti 😂
2021 06 17
> AndjelkaMasa: > Evo ja sam bas danas zvala za Ribnikara, i na listi cekanja sam za operaciju u januaru ili februaru. Ali sigurna sam da ce neko otkazati pa da cu upasti 😂 Sreeeecnoo 💕💕 da li ti je to prva operacija? :) javi mi utiske
2021 06 18
Hvala puno! Da da, prva. Jako dugo sam se razmisljala kod koga cu i sta cu, cak je jedno vreme i operacija na Vma dolazila u obzir, ali na kraju sam se odlucila za njega. Nadam se da cu biti zadovoljna i da se necu razocarati. 😊😊😊
2021 06 24
Drzim fige i cujemo se obavezno ❤️
2021 06 24