Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Realna cena predmeta

Ma tumbaju se kada prevoze, prepakuju 100X. U aveniji mode sam radila praksu, sedeli smo po stvarima na podu doklepimo deklaracije.
2020 02 28
Ma bre djubriste se prodaje kod nas..Imam Benetton stvari imaju vise od 20 god,vunene,nemaju ni jednu bucku.A nisam neko ko "miluje" stvari.Moj muz kupio u Uscu 501,platio 100e.Doslovce se raspale za godinu dana,totalno truo texas...
2020 02 28
@jelena2606 Nije fejk sigurno, a i ovogodisnji model je. Medjutim ima puno mohera pa se nekako ocvalo.
2020 02 28
Ma bre Srebrna,nema sanse da se to desi na kvalitetnim stvarima,to za nase trziste ide tezak fus,posto mi gutamo sve.Tako nesto ne bi proslo ni u jednoj radnji u svetu,zvanicnoj...Convers je npr pun ali pun felericnih patika koje prodaju po punoj ceni
2020 02 28
Verovatno, doduse preko kada odem gledam da uzmem brendove kojih ovde nema, mahom americke po Tkmaxx outletima jer su vrh. Na konto Levisa, mene su ovde u Nisu u zvanicnoj radnji ubedjivali da Levis menja logo (mala crvena etiketa na dzepu je bila okrenuta naopacke, videlo se umesto oznake za Levis oznaka za original - slovo R u slovu O) svakih par godina. Smejali se i muz i ja ali to im je bio vrv pokusaj da uvale fabricki feler. Mada, nisam primetila razliku u teksasu, pogotovo za petstokec, kupovali smo i tu i preko pa cak i u Americi, to je bilo to.
2020 02 28
Pa da to je sitnica ali opet se kotira kao feler..Vazno da je texas ok...Ja sam posizela,kada su se ove raspale mom muzu.Nisam sacuvala racun,uopste mi nije palo napamet da tako nesto moze da se desi.Ej 501,neunistive farmerke!.Inace bi im tako natrljala na nos iste!..Srebrna,ja tebi ne mogu da opisem kako su se one raspale..Znas onako kada povuces neki mateerijal koji je truo a on se samo kida,raspada...Inace i u urban sopu sam bila,posto imam Bench stvari da vidim neku njihovu jaknu...Kvalitet tih jakni je bio vanserijiski los..U sustini mislim da uvoze kod nas pola pola,pa kako se kome zalomi,malo feler ili neko djubre i po neki ok komad.
2020 02 28
Bas mi je zao. Zadnji 501 smo ovde uzeli, regularno jesenas, bila akcija sa sreckama u radnji, greb greb popust i sinak izvukao tati 501 za 6.000 :) U Austriji na svakom cosku u iole vecim radnjama u gondolama su 35 evra ali je tesko naci suvu klasiku, da nisu beljene, kamenovane, cepkane itd. Model koji ja volim u Srbiju se ni ne uvozi, 311.
2020 02 28
I Urban shop je pokvario kvalitet, itekako, Alpha vise nije Alpha, o ne, uopste ne postoji kod nas na trzistu vise waterproof vijetnamka; Vintage Industries duksevi koji su bili zakon od pamuka su sada duplo tanji nego pre 10 godina... A cene vriste, 4500 je duks mrljavog kvaliteta a muz naruci iz Poljske PGWear duks za 50 evra i nosi ga godinama.
2020 02 28
Pa da,slazem se,uvek je najbolje negde preko da se kupi ili naruci..Em je povoljnije,em je kvalitet neuporedivo bolji...Da nemam odredjene stvari cak i po preko dvadeset godina,mozda bih i rekla da je nesto ok...Pa cak i neke majice H&M one kao potkosulje imam oko petnestak godina,ali nisu kupljene ovde.I drze se fenomenalno. Upoznam nekog Nemca letos na moru,kaze covek"Farmerke placam i do 200e,posto ce da mi traju 10-15 god ,:) "Znaci Svaba hoce da da lovu ali mora da ima smisla zasto nesto toliko placa.On je vec izracunao koliko je ustedeo :')
2020 02 28
Svaba kao engleska poslovica Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari. Ali to ide pomalo i sa godinama :)
2020 02 28
Krenula da pisem, "Klinac je...", a covek moje godiste ahahahahahah
2020 02 28
Tu jedino sto moze biti je da je neko narucivao pa vratio dok u radnji svako pipne, obuce, svuce, pa razmazana sminka po stvarima, ako imaju dugacke nokte onda i ostete, pa onako na gomilu kad stave sve i svasta. Jednom prilikom u Delta City zena sa cerkom je uvela kuce u Bershka radnju i kuce je skakalo i setalo po garderobi.
2020 02 29
Esprit u zvanicnoj radnji bilo kojoj skupljih brendova,ne mogu da p[ostoje cupkice,koncici...Zato i kostaju dosta.Te stvari koje se probaju i ostete,one se i ne prodaju,kao sto se ne prodaju cipele iz izloga,nego se dobija novi par...A te stvari sa ostecenjem,greskom idu u outlete ili neke radnje tog tipa...Kod nas se prodaju lose stvari,ono sto ne bi proslo kontrolu kvaliteta nigde sem kod nas...Kod nas radnje bilo kog brenda uopste nisu merilo.
2020 02 29
> Esprit21: Jednom prilikom u Delta City zena sa cerkom je uvela kuce u Bershka radnju i kuce je skakalo i setalo po garderobi. Ne mogu da se slozim. Meni je najnormalnije da pas moze i u radnju i u autobus i u kafic i u smestaj u hotelskoj sobi. To sto je gazdarica neartikulisana pa dopusta da skace po stvarima, to je njena sramota.
2020 02 29
> jelena2606: > Esprit u zvanicnoj radnji bilo kojoj skupljih brendova,ne mogu da p[ostoje cupkice,koncici...Zato i kostaju dosta.Te stvari koje se probaju i ostete,one se i ne prodaju,kao sto se ne prodaju cipele iz izloga,nego se dobija novi par...A te stvari sa ostecenjem,greskom idu u outlete ili neke radnje tog tipa...Kod nas se prodaju lose stvari,ono sto ne bi proslo kontrolu kvaliteta nigde sem kod nas...Kod nas radnje bilo kog brenda uopste nisu merilo. Tako bi trebalo ali nije u praksi. Ne samo za odecu nego je isto i za tehniku. Izlozeni modeli se uglavnom ne prodaju po snizenoj ceni, a trebalo bi. U Vulkan knjizari sveske sa ostecenim koricama, delovi izgrebani i pocepani a cena regularna.
2020 02 29