Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Ishrana, recepti, ekologija /

Posno jelo s pecurki ama

Setila sam se davno,kada su nam dolazili neki saradnici iz Izraela I kolega ih danima hrani cipsem jer ne zna sta je koser...dodje drugi I odvede ih na neku picu ili nesto gde probaju slaninicu...I mnogo I’m se svidela...posle se objasne,Ali su sve govorili dq je to mushroom 🍄 Neki fin recept za sampinjone plus bukovace da je posno?samo da izdinstam? Ima li neka musaka smisla?
2020 04 16
Ja posno znam ribe kojekakve, pasulj prebranac, pirinač. E sto se pecurkic tice, najbolje su mi prženi crni luk i one pred kraj dodate malo na din stanje, a sa istim tim sam jednom samo dodala pirinač u to tako i malo sojinih ljuspica i napravila punjenje paprike posne. Iskreno, kao s mesom su bile, vrh. Za mušku ne znam sta bih metnula umesto jaja i mleka.
2020 04 16
Ja ih samo ispecem na pek papiru,stavim so i mesavinu zacina. One puste vodu i budu socne. Moze pita sa prazilukom i pecurkama. Moze i musaka, naravno bice manje ukusna bez mleka i jaja, ali zacini poboljsavaju ukus. Zatim djuvec sa krompirom, pirincem i pecurkama. Pica sa povrcem, ribom, pecurkama... Na ovom linku ima ok kombinacija :) https://bonapeti.rs/recepti/posni/Pe%C4%8Durke
2020 04 17
Hvala:) Napravismo nesto,luk, pecurkice i pirinac i sasvim je ok. :)
2020 04 17
Krompirici iseceni na kriske i uvaljani u prezle(posoljeno po zelji ) .. Na papir za pecenje u pleh- ispeku se -budu prukusni ... :") :") :") Sto se tice sampinjona ja volim punjene sa pirincem i sargarepom (nadev sa zacinima koje volite)... isprze se pecurkice i napune se tim nadevom , predivno budeeee :") :") :")
2020 04 17