Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

AKS LOPOVI

cao devojke, da li ste i vi nekada bile “pokradene” od strane “AKS” kurirske sluzbe? narucila sam paket koji nije bio tezi od 0,5g a oni su tamo naveli da he tezak 0,6... a inace je bio tezak oko 0,4 cak i nesto manje....i naplatili mi postarinu 430 dinara na paket od 700! bruka!
2020 04 22
Ja sam par puta narucivala iz Bonatija, oni recimo salju Aksom, i nikad im postarina nije bila skuplja od 180-200. Izgleda da su sada svi digli cenu postarine, da l zbog vanrednog stanja ili cega vec - ne znam. Ali zaista je mnogo...
2020 04 22
Ja sam prosla tako,kada sam poslala zeni paket,koji je takodje bio manje od 0,5kg ,a prvobitna postarina joj je bila 730din kada su joj doneli paket.. Kada smo se zalile,vracen joj je paket posle 2 dana ,da ga opet preuzme ,ali sa postarinom od 360din. Uglavnom,ne da su pokrali,nego su nas obe ostavile u najuverljivijem ubedjenju da NIKAD vise ni na koji nacin necemo saradjivati sa njima.
2020 04 22
> vanja39: > Ja sam par puta narucivala iz Bonatija, oni recimo salju Aksom, i nikad im postarina nije bila skuplja od 180-200. > Izgleda da su sada svi digli cenu postarine, da l zbog vanrednog stanja ili cega vec - ne znam. Ali zaista je mnogo... Oni imaju ugovor sa firmama i taj cenovnik je drugačiji.
2020 04 22
Po nekoj logici ako imaju ugovore ,valjda to znaci da bi trebala biti manja postarina? :o Po kojoj logici bude veca,ne kontam.... Post Express je definitivno najbolji i najjeftiniji ....
2020 04 22
e pa gotovo sad, raspakovala sam paket... a kad sam sa cudjenjem pitala kurira zbog cega je tako skupa dostava, samo mi je odgovorio, “ne znam, to nije moj posao, ja samo dostavljam” i dalje sam u soku... nikada vise sa njima necu da saradjujem! dno dna! postarina me kostala jos malo kao roba koju sam narucila! > SvetlanaM: > Ja sam prosla tako,kada sam poslala zeni paket,koji je takodje bio manje od 0,5kg ,a prvobitna postarina joj je bila 730din kada su joj doneli paket.. Kada smo se zalile,vracen joj je paket posle 2 dana ,da ga opet preuzme ,ali sa postarinom od 360din. Uglavnom,ne da su pokrali,nego su nas obe ostavile u najuverljivijem ubedjenju da NIKAD vise ni na koji nacin necemo saradjivati sa njima.
2020 04 22
slazem se, mada ni beks nije los, nikada mi postarina nije bila iznad 300 dinara... ovo ostalo, nemam reci, lopovi > Icka89: > Po nekoj logici ako imaju ugovore ,valjda to znaci da bi trebala biti manja postarina? :o Po kojoj logici bude veca,ne kontam.... > Post Express je definitivno najbolji i najjeftiniji ....
2020 04 22
> akica45: > cao devojke, da li ste i vi nekada bile “pokradene” od strane “AKS” kurirske sluzbe? > narucila sam paket koji nije bio tezi od 0,5g a oni su tamo naveli da he tezak 0,6... a inace je bio tezak oko 0,4 cak i nesto manje....i naplatili mi postarinu 430 dinara na paket od 700! bruka! Meni se danas desilo isto, Samo sto je u pitanju bio Bex. Paket tako lagan, otkup 700, a postarina 430 dinara. Samo sto sam vec ocekivala, jer mi je rekao prodavac, pa se nisam sokirala. Inace je mnogo stvarno. Post expres je najbolji, ali ljudi razumno nece trenutno da cekaju u redu da bi slali paket.
2020 04 22
videla sam skoro neku temu na sajtu sto se tice bexa, ali ja sa njima do sad nisam imala problem, nikada mi nije dostava bila preko 300 dinara, mozda zavisi i do grada, jer u svakom gradu je drugi kurir... slazem se da je PE najbolji i najjeftiniji 🙂 > CokaPozarevac: > > akica45: > > cao devojke, da li ste i vi nekada bile “pokradene” od strane “AKS” kurirske sluzbe? > > narucila sam paket koji nije bio tezi od 0,5g a oni su tamo naveli da he tezak 0,6... a inace je bio tezak oko 0,4 cak i nesto manje....i naplatili mi postarinu 430 dinara na paket od 700! bruka! > Meni se danas desilo isto, Samo sto je u pitanju bio Bex. Paket tako lagan, otkup 700, a postarina 430 dinara. Samo sto sam vec ocekivala, jer mi je rekao prodavac, pa se nisam sokirala. Inace je mnogo stvarno. Post expres je najbolji, ali ljudi razumno nece trenutno da cekaju u redu da bi slali paket.
2020 04 22
> Icka89: > Po nekoj logici ako imaju ugovore ,valjda to znaci da bi trebala biti manja postarina? :o Po kojoj logici bude veca,ne kontam.... > Post Express je definitivno najbolji i najjeftiniji .... Pa i jeftinije je. Ja sam porucila patike od jedne radmje, kostale su 3800, postarina je bila 190 din. Jeftinjja od pe. Ali to je samo kad prodavac napravi ugovor sa kurirskom sluzbom
2020 04 22
Meni sutra treba da stigne paket Aksom koji je tezak 12kg. Ziva nisam za postarinu. Javljam kako sam prosla ali kontam da nece biti ispod 1000din. 😣
2020 04 22
Meni je D express za torbu koja tezi 580g naplatio postarinu za 1.2 kg. Ja sam pitala kurire o cemu se radi, a oni su se samo onako nasmejali podrugljivo i kao pa tolika je masa. I brze bolje pobegli. Znam da je toliko teska jer sam je clanici posle vratila post expressom kad je prestao sa strajkom, pa je njihova vaga pokazala toliko. Sramota koliko sve sluzbe iskoriscavaju kad post express ne radi kako treba, da li zbog strajka ili vanrednog stanja. Lepo sam ih ocrnila na guglu, a i prosecna ocena im je ispod dvojke. Aks mi je pre 3 godine ukrao otkup od 3600 din, kurir se potpisao umesto mene, jer sam tad zivela u studenstkom domu, pa su mislili da ce studenta da zeznu. Dok nisam zapretila tuzbom, a bas taj dan kada je paket navodno preuzet bila sam u drugom gradu, i imala dokaze za to. Kada sam dobila njihovom menadzera i objasnila situaciju, kurir se stvorio za 1 sat sa mojom iscepanom kovertom sa otkupom jer oni donose otkup na ruke. Niko, ali niko osim post expressa, Aks, Bex, Dexpress, nebitno ko, nikako! Drugo je kad imaju ugovor sa nekom firmom jer je tad fixna postarina i nema oko toga brige. Privatno, post express i niko drugi.
2020 04 22
Ja sam ovih dana slala pakete post ekspresom, i clanice su se zalile da je i on preskup. Postarine su bile preko 300... Mada i ja stojim iza toga da je on najsigurniji.
2020 04 22
> vanja39: > Ja sam ovih dana slala pakete post ekspresom, i clanice su se zalile da je i on preskup. Postarine su bile preko 300... Mada i ja stojim iza toga da je on najsigurniji. 200 din je za masu do 0,5 + usluga prenosa novca, provizije za otkup i postnet. Realna je cena PE.. Ako vam uplate unapred, bice svakako jeftinije
2020 04 23
Meni su stigli paketi post ekspresom, bez otkupa, postarina 200din, do 0,5kg, preko toga je 360, a sa otkupom je vise, sve zavisi od vrednosti paketa i tezine.. Paket bexom koji mi je stigao, postarina je bila 380 din, isto do 0,5 ali je imao otkup... tako da mu sve to dodje na isto kod svih
2020 04 23
1 2