Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

burma........?

mene zanima nesto pitanje za udate da kazem iz iskustva,a moze i za devojke da cujem vase misljenje na ovu temu... [:lepota] sta za vas znaci burma?i da li vam smeta kad ne bih vas partner nosio i da li vi nosite? [slika:40243953-34be-4e22-8f7e-cef6734ad0b1]
2013 09 02
Za mene je nosenje burme obavezno ☺
2021 05 13
Ja se posle porodjaja ugojila i pre trudnoce smo kupili burme, tako da sam se sa tom burmom samo vencala i posto nisam mogla da je nosim trk na zamenu. Dan danas mi je krivo sto sam dala burmu sa kojom sam se vencala i uzela vece sirine burmu. Smrsala sam naravno, ali burmu ne nosim evo vec godinama. Tako da za pojedine ljude sa strane sam udata, za neke neudata.🤭🤭🤭 Nadam se da ce se nekada muz smilovati i kupiti mi novu, a u Zlatarni Celje nisu bas jeftine, ali se nadam🤭🤭🤭
2021 05 13
Po mom misljenju,burmu treba uvek nositi.I ona jedino ima znacenje kad se daje u crkvi.Bar iz prica znam.
2021 05 14
> beogradjanka1: > Za mene je nosenje burme obavezno ☺ Apsolutno se slazem 😊
2021 06 08
Moji roditelji su u braku 35 godina, nisu se vencali u crkvi, nijedno ne nosi burmu, vole se kao prvi dan. Da naglasim imaju burme. Tacnije imali su zlatne dok nam kuca nije obijena, ali da ne idem off topic.
2022 12 22