Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Letovanje jul

Da li imate neku destinaciju gde bih mogla da proslavim svoj rodjendan? 🥰 Ja sam razmislljala o Istanbulu, medjutim moram proveriti granicu/test.. Nemojte molim Vas samo ove nase Fruske Terme i ostalo po paprenoj ceni a nikakvo 😂
2020 07 13
Za Tursku Vam nije potreban test, svakako je predivan grad 🥰🍾🎉
2020 07 13
Da, evo moj drug je sad pre koji dan otisao u Istanbul, sve je ok zasad... ja sam isto razmisljala o Istanbulu, ili Budimpesti - mada sam tamo bila 4 puta, pa bih se pre iscimala do Istanbula 😀 A to za nasa letovalista po planinama - treba da ih je sramota kolike su cene nabili... "Letujte u Srbiji" Mada, s obzirom da se pogorsalo stanje sa virusom kod nas, bojim se da ce opet da zatvore granice za nas
2020 07 13
U Mađarsku se ne može više.
2020 07 13
Nisu normalni sto su podigli cene! 9 nosenja u Fruske Terme kosta 811€ . Cirkus! Sto se tice Budimpeste htela sam i ja medjutim juce zatvorili za nas granicu. ☹️ Jel znate neku proverenu agenciju ili neki smestaj sto se izdaje? Nije mi bitno da sam u hotelu, moze i stancic sto neko izdaje ako znate
2020 07 13
> AppleRed: > U Mađarsku se ne može više. Eto... uskoro ce i ostali zatvoriti, milina jedna :,'( :s
2020 07 13
> Mojekrpice69: > Nisu normalni sto su podigli cene! 9 nosenja u Fruske Terme kosta 811€ . Cirkus! > Sto se tice Budimpeste htela sam i ja medjutim juce zatvorili za nas granicu. ☹️ > Jel znate neku proverenu agenciju ili neki smestaj sto se izdaje? Nije mi bitno da sam u hotelu, moze i stancic sto neko izdaje ako znate HAHAHAHAHA alooooooo, 811e!!! Pa pre cu skupiti te pare za let do Tajlanda!! Teske dileje
2020 07 13
Hotelski smestaj kod nas je izuzetno skup. I ove povoljnije varijante su i dalje skupe, kod nas samo oko 10% domacih turista koristi hotelski smestaj. Ima dosta fensi hotela kod nas sa odlicnom uslugom. Ali to je, da se ne lazemo, za strance i za ove sa dubljim dzepom. Putovanje u inostranstvo je rizicno. Za nedelju dana situacija moze da se drasticno promeni. Zapravo, za 24 sata moze sve da se promeni. Za sada bih se jedino usudila da idem u Grcku ako otvore granice. Porodicni prijatelj je trenutno tamo i milina mu je.
2020 07 13
https://www.blic.rs/vesti/drustvo/grcka-granica-zatvorena-za-srbe-do-1-avgusta-srpskim-turistima-nece-vredeti-ni/y0ztc2g
2020 07 13
> boutique212: > Hotelski smestaj kod nas je izuzetno skup. I ove povoljnije varijante su i dalje skupe, kod nas samo oko 10% domacih turista koristi hotelski smestaj. Ima dosta fensi hotela kod nas sa odlicnom uslugom. Ali to je, da se ne lazemo, za strance i za ove sa dubljim dzepom. > Putovanje u inostranstvo je rizicno. Za nedelju dana situacija moze da se drasticno promeni. Zapravo, za 24 sata moze sve da se promeni. Za sada bih se jedino usudila da idem u Grcku ako otvore granice. Porodicni prijatelj je trenutno tamo i milina mu je. Grcka mi je trenutno najnepouzdanija za otici. Moja drugarica radi tamo kao vodic preko letnje sezone vec 3 godine - evo je vraca se krajem meseca jer je situacija dole katastrofalna. A trebala je do oktobra ostati tamo... evo, i @AppleRed ovaj clanak sto je okacila, dodatna potvrda nepouzdanosti
2020 07 13
Bosna još otvorena.
2020 07 13
Ja sam tela u Bugarsku, ne znam kakvo je stanje, ima li neko neke info
2020 07 13
Bugarska je i dalje otvorena za nas,bez karantina i testova.
2020 07 13
Ja sam dosla iz Bosne u nedelju, predlazem Panonsko jezero sto nam je najblize! > AppleRed: > Bosna još otvorena.
2020 07 13