Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Nova aplikacija za zaradu

AdBalu aplikaciju! Kažu : Zabavljamo se i zarađujemo stvaran novac. Preuzmi besplatno i prilikom registracije unesi moj nadimak ‘saskisana" da bismo oboje dobili ekstra pčelice-džokere! :). Isplata zarađenog novca je putem tekućeg računa ili preko PostNet uputnice. Ja sam pre par dana počela da koristim, aplikacija je nova i iskreno nisam sigurna da li isplacuju novac, ali ko je raspoložan može da proba. Meni je oatalo još 4 dana do isplate, pa ćemo videti da li će isplate biti ili je ko i većina ostalih lažna ☺️ Pozdrav devojke ☺️
2020 08 05
> aleksandra833: > AdBalu aplikaciju! > Kažu : > Zabavljamo se i zarađujemo stvaran novac. Preuzmi besplatno > i prilikom registracije unesi moj nadimak ‘saskisana" da bismo oboje dobili ekstra pčelice-džokere! :). Isplata zarađenog novca je putem tekućeg računa ili preko PostNet uputnice. > Ja sam pre par dana počela da koristim, aplikacija je nova i iskreno nisam sigurna da li isplacuju novac, ali ko je raspoložan može da proba. Meni je oatalo još 4 dana do isplate, pa ćemo videti da li će isplate biti ili je ko i većina ostalih lažna ☺️ Pozdrav devojke ☺️ Ja cu probati a ti javi da li je bilo isplate :)
2020 08 05
Srećno! Važi, ja javljam kako sroje stvari ☺️
2020 08 05
Eco ba sam se registrovala, bas je simpaticno.
2020 08 05
Koliko si zaradila, nisu lose nagrade. Deluje mi ok
2020 08 05
Vise ne prihvata Vas nadimak ,kaze dostigli ste limit😄
2020 08 05
Vise ne prihvata Vas nadimak ,kaze dostigli ste limit😄
2020 08 05
> MiraTinaLena2: > Vise ne prihvata Vas nadimak ,kaze dostigli ste limit😄 Stavi moj Bjanka 😊
2020 08 05
Bjanka :)
2020 08 05
Uspela sam, moze neko i preko mene da se registuruje, moj nadimak je Gomboc x-)
2020 08 05
> Debela_devojka: > Bjanka :) Jesam,al meni je ovo smor ,odustajem 😂
2020 08 05
Zanimljivo, moj nadimak je jisidora😁
2020 08 05
Moj je Marihime023 ❤️ Znacilo bi mi 🥰
2020 08 05
> MiraTinaLena2: > > Debela_devojka: > > Bjanka :) > Jesam,al meni je ovo smor ,odustajem 😂 Sacekaj malo, bice reklamice i veceras taj kviz. Kviz nikada nije smor 😂 bar meni
2020 08 05
Evo i ja da probam...nadimak Kristi Hajde instaliraj AdBalu aplikaciju! Zabavljamo se i zarađujemo realan novac. Preuzmi besplatno na https://adbalu.com/get-app i prilikom registracije unesi moj nadimak ‘Kristi’ da bismo oboje dobili ekstra pčelice-džokere! :)'
2020 08 05
1 2 3 4 5