Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Molim admina da se javi vezano za negativnu ocenu

Devojka mi je dala ocenu jer se njoj ne dopada sat i kaže da je izgreban navodno iako je sat u veoma dobrom stanju
2020 09 18
Negativne ocene ne smeju da se daju ukoliko neko smatra da sat nije onakav kakav je poslat ?
2020 09 18
Koliko znam moze da vam da negativnu, ako je sat zaista izgreban, i ako je pokusala da vam ga vrati, a vi ste odbili. Ali ukoliko ste sat poslali bez ogrebotina i ostecenja, onda mislim da ne. Verovatno postoji nacin da se prvo resi nekako. > Mojekrpice94: > Negativne ocene ne smeju da se daju ukoliko neko smatra da sat nije onakav kakav je poslat ?
2020 09 18
Sta znaci "sat je u dobrom stanju"? Zar nije "KAO NOV", kako ste napisali kupcu u inbox. Na slikama koje je postavio kupac jasno se vidi da je sat sa vidljivim tragovima nosenja, izlizan, izgreban, pa nikako ne moze biti kao nov. Ovakvi tragovi nosenja ne mogu nastati za par dana vec je sat nooosen i iznosen, da ne pricam kakav je kais. Mene bi bilo sramota da posaljem tako nesto a da tvrdim da je kao novo, da nazivam kupca lazovom, dodelim mu negativnu. Imali ste priliku da ispravite gresku i da uzmete sat nazad a devojci vratite novac. To bi bilo najpostenije.
2020 09 18
Vrlo interesantno da je devojka cije ime iskreno ni ne znam, osim nick-a sa krpica, otovrila temu za nepravdu koja je meni kao kupcu nacinjena. Pre svega, na sajtu sam preko 6,7 godina i imam samo lepa iskustva, par puta se desilo nezeljeno iskustvo da mi je neki paket vracen, ali i tada sam uspela da normalno iskomuniciram sa devojkom i resimo stvar placanja duple postarine. Ja sam osoba koja ima 30godina i 1000din koliko sam platila sat me u zivou nece porermetiti kao sto ocigledno jeste devojku koja je prodavac i koja je ovu temu otvorila. Ako je potrebno ja cu priloziti i slike mog upita preko sajta kada sam pitala kao i kod svake kupovine da li je predmet ipak negde ostecen, sto je boze moj skroz normalna stvar, jer ovde se i prodaju uglavnom polovne stvari. Nisam cepidlaka, ali ne volim neiskrenost i nepravdu. Nisam ocekivala da cu dati negativnu ocenu ali zbog izuzetno bezobraznog stava devojke koja je u ovom slucaju bila prodavac i koja misli da je svoju prevaru blokiranjem mene resila, to sam morala da uradim. Negativna dakle zbog pre svega prodaje predmeta koji ne odgovara opisu a onda i krajnje ne korektnog stava na moj fer predlog da se ovo resi mimo sajta. JA prodajem i na drugim mestima gde imam i vise od stotinu ocena kao i ovde i svaki moj predmet je opran ociscen upakovan i ukoliko postoji i tackica na njemu, to je pokazano na slikama onome ko pozeli da predmet kupi. Samo bih jos rekla da sam devojci pare uplatila na racun pre slanja, i da je to dobila zbog ocena koje sam videla, nikada ne bih posumnjala da ce moj predmet biti losiji. KAo sto sam rekla i kod nje na profilu, ja se nadam da se ovo desilo samo meni i da ce sve ostale clanice imati lepsu saradnju. Postovanoj gospodjici zelim sve najbolje i da ubuduce ima stav da nekome proda nesto u istom stanju kakvom bi i ona zelela da dobije!
2020 09 19