Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Molim za pomoc! ☺️

Postala sam clan juce i ubacila samo jednu objavu, nakon toga ne postoji mogucnost ni jednu novu da ubacim.. Znate li mozda u cemu je problem? Jel imala neka devojka iskustva pa samim tim i resenje? ☺️ Hvala unapred, pozdrav!
2020 11 07
Dobar dan, dobro dosli! Ja nisam imala problem osim kada je sistemska greska na sajtu. Samo kliknem da ,,dodaj prdmet,, i postavljam, mozda ste nesto preskocili ili je naslov predugacak...
2020 11 07
Meni se desavalo da ne moze dok ne izbrisem jednu od slika . Bez obzira sto se sve ucitaju
2020 11 07
Ja sam i smanjila broj slika na tri, i sve pokusala i nista se ne desava kada recimo kliknem da se postavi, ne razumem kako se ona jedna objava ubacila ali druge ne, ma kao da ni ne pritisnem da se postavi 🥺🥺🥺
2020 11 07
Nema potrebe da smanjujete broj slika (ali ako imenite jednu, ili dodajete naknadno, morate izbrisati i ostale i dodati ih zajedno). Obratite paznju na crvena slova, to je upozorenje na gresku (preskoceno neko polje, predugacak naslov itd.). Ako nije nista od toga, sajt koci, ne brisite uneto, samo povremeno pokusajte opet. Srecno o:)
2020 11 07
Meni isto nije htelo par dana vec..Brisala kolacice-nije,brisala 2,3 oglasa opet nije do toga..I malocas probam preko racunara,sve hoce,radi normalno. Nista mi nije jasno x-)
2020 11 07
Verovatno ste prekoračili broj dozvoljenih tagova - maksimum je 5 reči. 🌸
2020 11 07
Verujte mi nigde ne pokazuje gresku 😂 nije ni do broja tagova ni slika ni slicno, svee sam pokusala! Ostaje da probam preko racunara sto cu za par minuta pokusati i to je sve, predajem se ako ne uspem 😂🤦🏼‍♀️ Hvala vam punoo devojke! 🌸
2020 11 09
Uvek ubacujte preko kompjutera, tako sve radi... :")
2020 11 09