Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Savet za nove clanice

Zdravo, nova sam na mojim krpicama i zanimaju me saveti oko toga kako da moju stvar pregleda sto vise ljudi? Mislim da su stvar koji prodajem moderne i kvalitetne, a imala sam samo jednu prodaju pa me znaima kako bih mogla da se proguram?
2020 11 30
Zdravo, dobrodošla! Za početak možda da nešto poklonite, lepo uslikajte predmete, prodaćete sigurno stvarčice, možda su se ljudi samo istrošili zbog crnog petka, ali imate povoljne i lepe predmete, pa ce se prodati. I mozda ako imate da ubacite jos nekih zimskih stvari, to se sada kupuje, barem ja to kupujem 😁
2020 11 30
Obavezno ostavite utisak kupcu; samo ste odgovorili na njen utisak, a niste uzvratili utisak. (Otvorite njen profil, pa ostavi utisak, pa opcija prodaja itd.) 🍀
2020 11 30
Trenutno je slabija prodaja. A i generalno svi ovde žele isto, a to je da prodaju svoje stvari 🙃 Svakako pored toga šta nudite važno je da to bude i dobro uslikano, osvetljeno i na odgovarajućoj pozadini.
2020 11 30
Dobrodosli! Za pocetak se malo menjajte, kupujte itd. kako biste dobili sto vise ocena. Ja na pocetku nisam mesecima nista prodala jer nisam imala nijedan utisak. Tako je svima, ne brinite ☺️ Stvari slikajte na dnevnom svetlu, sto bolje mozete, iz vise uglova i dobro ih opisite. To je to za pocetak, Srecno! 🍀
2020 11 30
Moj vam je savet da krenete da se prvo menjate i kupujete. Ja npr. Ne bih saradjivala s novim profilima jer citam koliko prevara ima. A ponuda povoljnih krpica je ogromna- pre bih odabrala da mozda isti predmet koji je kod vas jeftiniji, platim kod proverene clanice nesto skuplje. (npr. Naravno nista lično nego kazem kako razmislja prosecan kupac ovde)
2020 11 30
Zato vidite profile od po 2000 ocena, a cene kao u radnjama, a prodaja ide li ide. i profile od 3 ocene sa cenama nizim no po second hand radnjama, a divne stvari
2020 11 30
Slazem se sa ostalima, prvo razmenice i kupovine, ali osnovno: Postavite mere ( naznacena velicina varira cak i kod istog proizvodjaca), dovoljno slika, podrobniji opis- ustedecete sebi trud da ponovo vadite artikal iz ormara i merite ili slikate kad eventualni kupac pita. Srecno o:)
2020 11 30
Ne morate se menjati silom, ja to ne radim, i uglavnom dobijem lose stvari u razmeni. Ja saradjujem sa profilima bez ocena ako ocenim kulturu i nisam pogresila ni jednom jos. Samo strpljenja.
2020 12 01
Zdravo svima, i ja sam relativmo novi clan na sajtu, ne znam bas da li sam ubola grupu u kojoj treba da pitam, ali imam problem sa brisanjem artikla sa mog profila. Da mi se ne bi gomilale stvari, one koje prodam zelim da obrisem a sajt uopste ne reaguje. Da li postoji neko resenje? Hvala unapred
2020 12 13
Postoji rešenje. 😊 Izbrišite iz naslova smajlije i sl. 😊👍
2020 12 13