Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Mesec kupovine ili ne?

Caos drage moje,zanima me kako vam ide kupovima ovih mesec-dva? Da li ste pravile popust na svojim profilima i da li vam je pomoglo? Hvala unapred <3
2020 12 04
Ja sam imala dosta popusta, imam i sad na profilu, prodala sam uglavnom samo neke farmerke visokog struka i to je uglavnom to, nije loše sve u svemu 😁
2020 12 04
Ne ide ni kupovina ni prodaja 🤷🏻‍♀️
2020 12 04
Polazim od sebe...nista posebno i ne kupujem ovih dana niti mi je potrebno. Ormani prepuni a trenutno ne radim, tako da nemam ni gde da nosim sve to :) Verovatno je generalno tako u celom drustvu dok je stanje ovakvo. Mada s druge strane, ima i toga da ponekad lecimo depresiju nekom kupovinicom kao i sve zene:)
2020 12 04
Pomalo ide i jedno i drugo. U principu, zadovoljna.
2020 12 04
A za popuste, samo par artikala imaju fiksne cene (ako se ne kupuju uz jos nesto), inace nikad ne odbijam da dam popust bar 20%. I ja uvek pitam za popust, ako cena nije bas niska da bi bilo bezobrazno pitati i najcesce ga dobijem :")
2020 12 04
> TatCat: > A za popuste, samo par artikala imaju fiksne cene (ako se ne kupuju uz jos nesto), inace nikad ne odbijam da dam popust bar 20%. I ja uvek pitam za popust, ako cena nije bas niska da bi bilo bezobrazno pitati i najcesce ga dobijem :") Nadam se veci od 10 din 😂😂😂
2020 12 05
Iskrena da budem, skoro svakog dana ponesto prodam ili se dogovaram oko prodaje. Malo mi se sad i osladilo heheheh.... Okačila sam gomilu novih stvari na profilu a skoro uvek dajem poprilične popuste tako da su svi srećni na kraju. Što se tiče kupovine, u novembru sam na Krpicama kupila samo jednu stvar, ali ta jedna je bila poprilično skupa tako da ću malo pauzirati sa Krpicama.... :)
2020 12 05
Definitivno mi jeste mesec prodaje, super ide. Mada tako uvek, neko vreme se ne proda nista, pa onda neko vreme super prodaja i tako u krug.
2020 12 05
Kako kad, krene pa stane... Al 1 stvar nedeljno se proda ali i kupi... :") Puno manje ide prodaja nego predhodnih godina...
2020 12 05
Proslog meseca je bilo slabo,slabije nego prethodnih,pre par dana sam spustila cene i krenula je kao prodaja malo...Desava mi se da mi predmet stoji par meseci i niko ne pita i odjednom u tako dana par clanica zele bas taj isti predmet da kupe 🙄
2020 12 05
Meni je novembar bio najgori, jedna prodaja samo. Sakupljam pare za neke cizmice koje ni za Black Friday nisu bile na popustu, pa onda cekam NG popuste i iz tog razloga slabije kupujem bilo sta drugo. A kao sto neko rece, sedim kod kuce i ne idem nigde. A sto se prodaje tice, napravila sam i neke kolaze, pa sam po preporuci jedne clanice obrisala te novogodisnje i okacila sam nove KOLAZE, po bas finim cenama. ;)
2020 12 09
Prodaja ide sasvim lepo , ne prodajem sam ovde ,vec na jos dva sajta i uvek se nesto proda. Ja sam zadovoljna <3 Popuste uvek dajem, ako neko uzima vise komada , mada mislim da su i ovako cene korektne
2020 12 09
Ne ide ni kupovina, a ni prodaja nikako :(
2020 12 09
I ja sam novi član, konačno napravih profil kako bih lakše komunicirala sa prodavcima, a i da u slučaju neko baš želi - prodam/razmenim neku svoju novu kvalitetnu stvar 😁 inače merkam stvarčice na krpicama od februara 😅🤓💸 Kupovina ide super kao i do sada🥳, možda ću malo povući ručnu ovaj mesec i oslonim se na razmene, a prodaja onako, više razmene nude🤷🏼‍♀️ Najgora stvar je, kako reče jedna članica : "ništa se ne dešava i onda se 3 devojke jave za istu stvar"🤦🏼‍♀️
2020 12 09
1 2