Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Da li vam se desilo?

A verovatno jeste, ako ste duže na sajtu da vas kupac danima pita o predmetu pa danima čekate uplatu. Toliko da se već pitate da li će do uplate uopšte doći. I onda se desi uplata i kupac zahteva da se predmet stvori tog trenutka kod njega, tog dana, makar isporuka bila danas za sutra i nemoguće je, kupac se postavlja diktatorski. Meni su takve saradnje teške i dok se ne okončaju budem u grču i najradije bih i da ne postoje. Možda ih je bolje i izbeći ali se nekako namesti da sve visi o koncu, dogovor i ostalo i na kraju se ipak realizuje. Kako se osećate vezano za to?
2020 12 15
Jednom mi se desilo,upravo tako kao sto si napisala..U toku razgovora sam kazala da odustajem od prodaje,da podigne svoj novac,a ja cu jos da joj doplatim za proviziju i potroseno vreme za uplatu.Do te mere je doslo!
2020 12 15
Ja sam navikla i ne smeta mi,sto ljudi sto ćudi, ako nju ispunjava zadovoljnom to što me maltretira ja se pravim luda, sve sam kulturnija i bolja do te mere da uglavnom svaka smekša... Ima mnogo devojaka koje misle da se samo tako može postići željeno, ko zna kako su odrastale , u kakvom okruženju žive..ja sam za ono ko tebe kamenom ti njega pogačom, sigurno se u sebi postide. Za to su poterebne godine i strpljenje koje ja imam. Verujem da u svakoj od nas čuči ono dobro </3
2020 12 15
Takvim kupcima koji razvlače kupovinu, samo napomenuti veoma kratak rok za uplatu (npr. 24h; rezz. do, pa datum) i nakon toga skinuti rezervaciju i tako skratiti sebi gnjavažu. Bolje je sačekati sledećeg kupca.
2020 12 15
> jelenauu: > Ja sam navikla i ne smeta mi,sto ljudi sto ćudi, ako nju ispunjava zadovoljnom to što me maltretira ja se pravim luda, sve sam kulturnija i bolja do te mere da uglavnom svaka smekša... Ima mnogo devojaka koje misle da se samo tako može postići željeno, ko zna kako su odrastale , u kakvom okruženju žive..ja sam za ono ko tebe kamenom ti njega pogačom, sigurno se u sebi postide. Za to su poterebne godine i strpljenje koje ja imam. Verujem da u svakoj od nas čuči ono dobro </3 Nije stvar u strpljenju.U mom slucaju par dana je uplacivala,nisam ni obracala paznju.Uplata stigla u utorak u 18h.Stize zahtev da mora odmah sutra, tj u sredu..Naravno prepiska gde ja objasnjavam u pet postova da ne mogu da stignem...gde ili ne moze da shvati, tj glupa je ili je bezobrazna...Ili kombinacija oba ,:)
2020 12 15
Imajte malo strpljenja, veliki su redovi u poštama, bankama, svi čekaju ispred na hladnoći, sačekajte dva do tri dana i pitajte osobu da li želi da kupi ili ne, ako ne uplati u roku od dva dana i ne javi da nije uplaćen, znači da je jednostavno neodgovorna i da je blam na neki drugi način da otkaže kupovinu... Moram da naglasim da ja to ne radim, ali sam imala iskustva, srećom ne često i uopšte se ne brinem oko toga.
2020 12 15
Kad kupujem nesto idem nekad do te mere da ne spavam celu noc cekajuci 8 sati da se posta otvori idem odmah uplatim i onda mogu mirno da spavam, sto se tice kupaca ako vidim da ce biti teska saradnja bukvalno odgovorim clanicu od kupovine i mirna sam :') ne volim kad se prodaja/kupovina odugovlace kao sto ne volim kad ljudi kasne posto sam tip osobe koja dolazi uvek ranije, naravno kad mi neko kaze mogu da posaljem tek za par dana nije problem necu zameriti clanici niti cu joj ista reci ali ce me to svakako izludjivati posto ja volim uvek sve odmah da zavrsim kako mi nista ne bi visilo iznad glave.
2020 12 15
> MissDiva: > Imajte malo strpljenja, veliki su redovi u poštama, bankama, svi čekaju ispred na hladnoći, sačekajte dva do tri dana i pitajte osobu da li želi da kupi ili ne, ako ne uplati u roku od dva dana i ne javi da nije uplaćen, znači da je jednostavno neodgovorna i da je blam na neki drugi način da otkaže kupovinu... Moram da naglasim da ja to ne radim, ali sam imala iskustva, srećom ne često i uopšte se ne brinem oko toga. Ne radi se o tome, pročitaj šta sam napisala. Niko ne otkazuje kupovinu nego se kupovina prolongira na uštrb prodavca a kada se obavi, kupac traži da mu se predmet stvori tog trenutka, ne danas za sutra. Prodavac ovde ima itekako mnogo strpljenja a kupac nimalo.
2020 12 15
> bloodytears: > Kad kupujem nesto idem nekad do te mere da ne spavam celu noc cekajuci 8 sati da se posta otvori idem odmah uplatim i onda mogu mirno da spavam, sto se tice kupaca ako vidim da ce biti teska saradnja bukvalno odgovorim clanicu od kupovine i mirna sam :') ne volim kad se prodaja/kupovina odugovlace kao sto ne volim kad ljudi kasne posto sam tip osobe koja dolazi uvek ranije, naravno kad mi neko kaze mogu da posaljem tek za par dana nije problem necu zameriti clanici niti cu joj ista reci ali ce me to svakako izludjivati posto ja volim uvek sve odmah da zavrsim kako mi nista ne bi visilo iznad glave. E, tako i ja volim. Uplatim elektronski, završim za čas ako rešim da kupim.
2020 12 15
I ja se kao članica Jelenauu naoruzam strpljenjem da ih bude blam, mada bih ih realno nalupala 😄 Da bih izbegla polemiku (dok dotična verovatno piše memoare), ne ulazim na sajt ili u poruke dotične sve dok pošta ne proradi, a ako ima moj broj telefona i šalje poruke, lepo objasnim da pošta ne radi i shodno tome ne mogu da posaljem dok je ne otvore, te ako ona želi da preuzme odmah predmet, nije nikakav problem da dodje blizu ili pošalje nekog. Takav oblik postojanja bih definisala kao razmazeno- histerični i ako krenete ljutito, tu nema kraja, a ako je smeksate kao što napisa pomenuta članica, onda se smiri, jer izreka lepo kaže *za svađu je potrebno dvoje* ili *strpljen- spasen*.
2020 12 16
Nemam konkretno ovakav primer, ali imam gde mi je drago da same odustanu od kupovine. Tipa u pola 2h noću mi piše "želim" (pritom je meni mail obaveštenje uključeno zbog posla čitavo vreme, nažalost krpice sam prijavila na tu adresu 🙄), ja iskuliram pročitaću ujutru, kroz 10 min novo obaveštenje, sad sam već budna, članica želi 2 predmeta. Ok, bunovna opet ne odgovaram da ne bih eventualno pogrešila podatke ili se ujutru apsolutno ne sećala ičega. Kroz pola sata opet obaveštenje, ista članica ne želi nijedan od predmeta, jer mi je na slici kardigana onako kako ona vidi presavijen rukav, a možda je izbledeo?! Sama postavlja pitanja, odgovara, dogovara. Sutradan joj se zahvalim što je sama odustala, mogla sam samo da zamislim napinjanje, ona nastavlja kako je ja ne poznajem, gomila gluposti...e stvarno mi bude drago, jer molim te zaobiđi, ja ne želim 😁.
2020 12 16
Tebi je još lako, LunaLuBeka, mejl uvek možeš da promeniš u postavkama i da ti ne stiže ništa što ne želiš u nedoba.
2020 12 16
Ovaj profil na kom sam, je otvorila drugarica (ali ona ga više ne koristi) tako da meni ne stižu poruke na mail. Uopšte i ne razmišljam da ću nekog probuditi ako pošaljem poruku posle ponoći. Računam da će članica videti tek kad udje na sajt. Još se čudim kad neko odgovori odmah- vidi, i on ne spava 🙄 😌
2020 12 16
Uh nisam znala za to oko maila.Nikada nisam razmisljala u koje vreme saljem :(
2020 12 16
@Srebrna, u pravu si, poenta je bila žena se izrazgovarala u pola sata sama sa sobom, mogu misliti da smo ipak nekim slučajem uspele da ostvarimo saradnju. Znate taj osećaj i utisak da je neko naporan kroz par rečenica, e zato mi je drago kad sami odustanu.
2020 12 16
1 2