Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Da li je ovo za negativnu?

Vratio mi se paket jer ga clanica nije podigla.. Javila sam joj da se to dogodilo ne bih li cula neko validno opravdanje, ali odgovor nisam dobila iako je bila online.
2020 12 16
Pa za negativnu je, naravno. Na šta to liči...
2020 12 16
OOO da!
2020 12 16
Jeste za negativnu.Ja sam tako na KP dala zeni negativnu jer mi se vratio paket...isto nisam dobila nikakvo objasnjenje...A javila se cim sam predmet postavila.I rekla podize sigurno.Da bi mi se na kraju vratio.....ako das negativnu,znaj da mozes dobiti osvetnicku bez obzira sto nisi kriva....ali ima nas raznih.
2020 12 16
> KristinaCa12: > Jeste za negativnu.Ja sam tako na KP dala zeni negativnu jer mi se vratio paket...isto nisam dobila nikakvo objasnjenje...A javila se cim sam predmet postavila.I rekla podize sigurno.Da bi mi se na kraju vratio.....ako das negativnu,znaj da mozes dobiti osvetnicku bez obzira sto nisi kriva....ali ima nas raznih. Admin briše ako ova uzvrati...
2020 12 16
Pa toga se i plasim, iskreno ne znam koliko su ažurni..
2020 12 16
Ostavite negativnu da bi članice koje šalju pouzećem znale da toj članici ništa ne šalju bez prethodne uplate. Ako Vam ona uzvrati negativnu, pošaljite adminu da Vam skine, što će i učiniti kad tad, a za to vreme u komentaru možete napisati da ste dobili osvetničku negativnu, možete ostaviti i link ka ovoj temi. Svako ko vidi negativnu pročita o čemu se radi, tako da Vam niko neće zameriti.
2020 12 16
Meni se takodje vraca paket, clanici ne mogu poruku da posaljem.. Ne mogu odmah negativnu, zamislite ako je ne daj Boze zapatila koronu.. Ali cu se doobrooo informisati, to je sigurno..
2020 12 17
Sad vidim da ni njen nalog ne mogu da otvorim i pogledam..
2020 12 17
Ma da, nije mogla javiti da ima koronu ili slično... ,:( Sve se može kad se hoće, ovo je očigledno bezobrazluk...
2020 12 17
Ja ko neverni Toma, do zadnjeg minuta. Ne razumem zasto neko naruci paket i ne preuzme ga. Kakva mu je satisfakcija.. Zaista nije tesko biti fin..
2020 12 18
A ja i da hocu ne mogu da dam negativan komentar. Taj nalog je neaktivan, nesto mu se desilo, sto ne znam da objasnim 🙂
2020 12 18