Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Molim za savet!

Drage članice, molim Vas za savet i mišljenje jer mi se ovo još nije desilo. 28.12 sam članici poslala paket pouzeću preko postexpressa. Da bi mi ona 2.1 napisala da je podigla paket i da je sve super. Pošto sam pratila pošiljku, primetila sam izmene ali do danas ne piše da je pošiljka podignuta. Pošto mi ne stiže novac od pošiljke, zvala sam glavnu poštu u Beogradu da bi me oni uputili na poštu u kojoj je trebao da bude paket. Kada sam ih dobila, rekli su da je paket kod njih. Članicu sam danas zvala na telefon, nije se javljala. Napisala mi je malopre da je paket podigla, da je bila na groblju i da će mi slikati za par dana čizme. Koje je Vaše mišljenje i šta uraditi u ovoj situaciji? Ukoliko je tačno da je paket preuzet, kako rešiti stvari sa poštom, da li će mi vratiti novac? Izvinjavam se na dugom postu. Hvala Vam unapred
2021 01 05
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/a5abd975a10f85d84f2190f1469c7a1f.jpg)
2021 01 05
Mislim da laze i da ce Vam se paket, nazalost, vratiti.
2021 01 05
Takodje i ja to mislim 😔
2021 01 05
Moje mišljenje je da nije podigla paket.
2021 01 05
Nije podigla paket....
2021 01 06
Nije podigla paket 100 %, čim su u pošti rekli da je kod njih. Vratiće Vam se.
2021 01 06
Da je podigla paket i “da je sve super”, ostavila bi Vam utisak o saradnji.
2021 01 06
Ja sam primetila da kada ne podignu paket ili urade neku prevaru bilo kog tipa, sluze se izgovorima bila na groblju, bila u bolnici, neko bolestan, itd. Sramota. Mislim da ce se vratiti paket nazalost.
2021 01 06
Redom, ako sam razumela: - drugog se javlja da je sve super - petog se ne javlja, pa se javlja da je podigla paket samo usput bila na groblju - slikaće za koji dan !? Malo kontradiktorno.
2021 01 06
Ne želim da grešim dušu, napisala mi je da je na groblju da joj je ocu 40 dana. Ali to mi je napisala tek uveče, posle toga što sam je zvala i nije se javljala i posle moje poruke da ću pisati administratoru. I posle toga se opet ne javlja. Zbog njenog ne javljanja sam i zvala poštu i dobila odgovor da je paket kod njih. > Kacki94: > Ja sam primetila da kada ne podignu paket ili urade neku prevaru bilo kog tipa, sluze se izgovorima bila na groblju, bila u bolnici, neko bolestan, itd. Sramota. > Mislim da ce se vratiti paket nazalost.
2021 01 06
Nisam još imala ovakav slučaj. Poslala sam pouzeću jer mi je delovala kao čovek od reči, bila je ljubazna. Da, kontradiktorno je. Nije kući, slikaće za par dana.. Najpre sam mislila da su možda u pošti nešto zeznuli.. Mada sada po njenom ponašanju mislim da laže. > AppleRed: > Redom, ako sam razumela: > - drugog se javlja da je sve super > - petog se ne javlja, pa se javlja da je podigla paket samo usput bila na groblju > - slikaće za koji dan !? > Malo kontradiktorno.
2021 01 06
I meni tako deluje, kontaktirajte je ponovo da vidite o cemu se radi, mada mislim da ce se sigurno vratiti paket..
2021 01 06
Naravno, uvek ostane mesta za one kojima se stvarno nesto lose desilo. Ovo je samo moje zapazanje... 🤷‍♀️
2021 01 06
Uvek neko drugi moze da podigne paket,u slucaju vandrednih i tuznih situacija.Zato je,na zalost najbolja uplata unapred,pa ne moras da podignes paket.
2021 01 06
1 2