Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Fashion&Friends Pomoc

Zdravo! Interesuje me od devojaka koje su kupovale tamo, kakav im je kvalitet obuce? Jednom sam samo u Srbiji kupila markiranu obucu u NSportu, kvalitet im je nula i rekla sam nikada vise ovde...Mada sada sam neko vreme u Srbiju i svidele su mi se jedne guess cizmice na njihovom sajtu. I da li moze da se poruci online? Hvala puno🤗
2021 01 19
Može, stigne za dan, besplatan ptt, maksimalno korektna usluga, kao i kvalitet
2021 01 19
Kupovala sam i u F&F i N Sportu i imala sam sasvim okej iskustvo u oba onlajn šopa a i u radnjama generalno. Mislim da to više ima veze koju marku uzimate, nego u kojoj radnji. Recimo konkretno Fila Disruptor patike u mom slučaju se raspadnu gde god ih kupila, bilo N Sport, The Spot, Office Shoes, itd. Guess obuću nisam uzimala ali sam čula da je kvalitet upitan. 🙃
2021 01 19
Iskustvo f&f za obuću Replay 0, online usluga takođe nije na zavidnom nivou NSport iskustvo sa obućom bolji kao i online prodaja
2021 01 19
Ja sam u f&f kupovala online I bilo je sve super. Od obuce guess I Tommy Hilfiger. Tommy su mi omiljene, guess nisam ni nosila toliko... Ali sta znam, kupila bih ponovo...
2021 01 19
Meni je online kupovina u F&F svaki put bila korektna, kao i pristigle stvari. Bas merkam ovih dana nesto da kupim.. 🙂
2021 01 19
N Sport je ekstra, ima super sniženja. Kvalitet zavisi od brenda koji uzimate. E sad, guess. Ja imam samo njihove farmerke i zaista su ekstra, sve pohvale. Drugarica je imala njihove čizme, i to baš iz njihove radnje u Italiji, i kaže nikad više. Dosta ih pljuju za obuću. Sad su verovatno snižene, pa im je okej cena. Ali zaista umeju da nabijaju cene za obuću. Fashion and friends su kao radnja ekstra. Nisam čula da je iko imao problem sa njima.
2021 01 19
Hvala vam puno!!!😊
2021 01 19
Replay užas, patike su mi se načisto raspale posle 4 meseca.. pritom sam ih jako retko nosila.
2021 01 19
> makilis: > Iskustvo f&f za obuću Replay 0, Slazem se, kupila sam dva para espadrila, konac je poceo da se rašiva na oba para tako da sam mogla da ostanem bez djona 😁 Bas bezveze, pogotovo jer vaze ipak za neku bolju marku, sa dosta jakim cenama.
2021 01 19
Kupovale smo drugarice, drugar i ja svašta nešto, ovo su neka iskustva vremenom... Desigual tašne ok za veštačku kožu, mada to može i mnogo bolje, duže mi se držala David Jones nego Desigual, Diesel mi je sve bilo odlično, pogotovo rančevi, nakit, sve odlično, drug je uzimao tamo i u Bomaru, Replay farmerice su mi isto bile super i kožni novčanik mi traje već godinama, Bata obuća (koža i gumenjaci) i kožne tašne njihove su mi super, uzmem na sniženju i budem zadovoljna dugo a ne bude uopšte preskupo. Tommy konfekcija super, peri-deri, obuća letnja je drugarici brzo odlazila. Superdry kako šta kao i MissSixty. Uzimala u radnji a ako nema naručim online, besplatna je poštarina. Draža mi je ex Avenija mode, sadašnja Modiana jer sam klasičniji tip, tu bi izdvojila LeeCooper za muškarce i TimeOut od tih nekih "srednjih" marki, Comma je odlična, mada u Nišu nema izbora obuće a Hogl sam neuporedivo jeftinije nalazila novo na Limundu. Budu odlična sniženja u Modiani do 70% gde bukvalno vrhunsku zimsku jaknu platiš kao u H&M-u ili Zari, a u F&F ide do 50%, uzela sam pre mesec, mesec i po odličnu Bata kožnu tašnu za 3500 :) <3 Treba pratiti.
2021 01 19
Nema veze kvalitet sa robom, jer je iz F&F ili iz N sporta, ni sto je brend Guess, ni sto je Replay. Ima veze sa materijalom od kog je proizveden i sa dužim stajanjem u magacinima i radnjama. Ako je Guess obuća, birajte kožu, ako su Replay espadrile, gledajte da nije stari model, koji počinje da se odlepljuje od stajanja. Može da bude i proslogodisnji model, a da je u magacinu stajalo u vlazi. Kod nas je svasta moguće za punu cenu ili manji popust, negde preko bi moralo na ogromno sniženje ako bi došlo do propusta u skladištenju ili su imali par reklamacija na određeni model. Shoestar mi već deluje kao ozbiljna firma- u outlet radnji sam mužu kupila jeftino kožne kvalitetne patike, jer su imali reklamacije na taj model. On je svoje iznosio, nikad se nisu odlepile (što je bio naveden problem u reklamacijama) iako su nošene i po kiši. I, naravno, sve je bila prirodna koža, to moram da naglasim.
2021 01 20