Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

da i i vi imate ovaj problem na sajtu

Ne mogu da kliknem zelim za neki predmet. Na predmetu ne mogu da kliknem da bih videla vise slika osim prve koja je postavljena :(
2021 01 23
Meni se desava ovo drugo. Npr, mogu da vidim samo prvu fotografiju. Ili mogu samo prvu i cetvrtu, a drugu i trecu ne. A negde mogu da vidim sve fotografije. Ne znam sa cim je to u vezi.
2021 01 24
I meni ovo drugo 😳 Za ovo prvo, možeš da kopiraš link pa da tako pošalješ upit 😊
2021 01 24
Meni se dešava da ne mogu da komentarišem u nekoj temi. Nema opcije.
2021 01 24
Meni je poslednjih dana problem da otvorim poruke, nekoliko ih imam i nemoguce je procitati. Nekad uspem, a nekad samo ucitava stranicu sa inboxom nekolikk minuta, a kd kliknem na logo sajta, za manje od sekunde se redirektuje na pocetnu. Takodje ne mogu da listam slike ponekad.
2021 01 25
Pozdrav, imam i ja taj problem vec par dana, uopste ne reaguje sajt kada klinem da dodam predmet u omiljene, da Želim predmet i kada hocu da udjem u poruku.
2021 01 25
Meni sajt briše odeću već peti put
2021 01 25
> Ivana1612: > Meni sajt briše odeću već peti put Lažni tagovi.
2021 01 25
Ne mogu da okrenem slike, razgovore mi baš slabo učitava ...
2021 01 26
Ne mogu da pogledam sve slike, a ni da dodam predmete u omiljeno, da li se radi nešto na sajtu ili šta se dešava?
2021 01 26
ne znam sta se desava, nemoguce je pregledati fotografije, zatim ne moze se kliknuti na ZELIM OVO tj na bilo sta....
2021 01 27
Naisla sam na jos jedan problem: za neke predmete sa profila ne mogu da unesem izmenu (npr, htela sam da izmenim tekst u opisu predmeta). Kod nekih predmeta to mogu da ucinim, a kod nekih ne mogu.
2021 01 27
Ni meni ne radi dodavanje u omiljeno a povrh svega ne mogu da ucitam razgovore..samo se ucitava i nikad da se ucita..Sta se desava??
2021 01 27
> mirage: > Meni je poslednjih dana problem da otvorim poruke, nekoliko ih imam i nemoguce je procitati. Nekad uspem, a nekad samo ucitava stranicu sa inboxom nekolikk minuta, a kd kliknem na logo sajta, za manje od sekunde se redirektuje na pocetnu. > Takodje ne mogu da listam slike ponekad. Takodje evo bas sam sad i ja napisala...uopste ne ucitava poruke
2021 01 27