Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Slobodno vreme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Hurgada april

Momak i ja bi išli u aprilu pa me zanima vaše mišljenje, tj da li je neko boravio u Hilton Plazi, Baron palace, Sea gull ili Long beach resort? Kakva su iskustva, šta preporučujete? Svaki ima poneku prednost i manu, ali pošto idemo prvi put volela bih da čujem mišljenja. Trenutno nam je naprimamljiviji Hilton😊
2021 02 07
Ogromna preporuka za titanic royal, bili u avgustu. Od ljudi na izletima smo culi da je generalno izbor hrane smanjen, ukinuti svedski stolovi... u royalu toga nije bilo. Pored toga rajski bazeni, plaza ok (ko i na vecini mesta u Hurgadi), sobe vrhunske, usluga 10/10
2021 02 08
Hotel grand plaza bila sam par puta preko agencije 1A travel prezadovoljna sam 🤗😊
2021 02 09
Rezervisali smo Hilton plazu🙌🏻 Hvala svima
2021 03 26
pratim ovde savete. idem prvi put u Hurgadu. Zanima me preko koje agencije ste isli i koju biste preporucili? hvala puno
2021 04 01
Moj svet je da odaberete hotel i onda samo uzmete agenciju koja ima najbolju ponudu tj, gde ja taj hotel najjeftiniji. Mi smo uplatili u Wayoutu jer samo oni rade Sunrise hotele, krajem maja idemo. Matico, Travelland, Wayout, Faros, Odeon, Ponte, Big blue, A1 travel eto nekih agencija gde možete da pogledate.
2021 04 09
Mi smo bili preko Travellenda i sve je ispoštovano max, imaju ženu koja tamo radi za njih i 24h je na usluzi tokom boravka. Na izlete smo išli sa lokalnom agencijom jer je jeftinija i sa boljim sadržajem. Bili smo 8d/6n i mislim da je to malo za sve izlete a opet da ima vremena za kupanje, tako da znamo za sledeći put bar 10 dana. planiramo u oktobru opet☺️
2021 05 12