Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Novim članicama

Ako ste nove na sajtu i imate 0 ili ispod 10 ocena, valjalo bi malo da kupite nešto, poklonite ili razmenite kako biste dobile ocene. Dobronameran savet. Vidim navalu novih profila i svima velikim slovima piše da rade samo prodaju, a ocena 0. Iskreno ne znam kako očekuju da se neko usudi da poruči nešto preko 500 din (Ako nije lično preuzimanje)
2021 03 04
Pa evo, ja sam nova, i usudjivali su se i da pitaju i da kupe, i da traže korekciju i razmenu. Imam 4 utiska samo, (malo više sam prodala), od toga su mi dve članice uplatile prvo na račun, pa sam im poslala stvar a nisam imala utiske. I ne planiram da kupim nesto samo da bih kupila, i imala utisak. Ako nekoga nešto zanima sa mog profila, pitace bez obzira na utisak.
2021 03 04
Nema pravila. Skoro sam sarađivala sa clanicom bez utisaka, imale smo razmenu. Prva sam joj poslala paket, bez razmišljanja i sve je proteklo super. Svi smo bili novi u nekom momentu. Neko je možda otvorio profil kako bi se rešio viška, jednostavno mu nije u interesu da kupuje i menja što je sasvim ok. Čak sam primetila da je dosta novih članica korektnije od nekih koje su tu već godinama. Konkretno mislim da se više trude što se tiče opisa i svega, za razliku od nekih koje su duže tu, a dozvole sebi da im se omakne neka podvalica koja će proći pored toliko pozitivnih.
2021 03 04
> Angieengelll: > Ako ste nove na sajtu i imate 0 ili ispod 10 ocena, valjalo bi malo da kupite nešto, poklonite ili razmenite kako biste dobile ocene. Dobronameran savet. > Vidim navalu novih profila i svima velikim slovima piše da rade samo prodaju, a ocena 0. Iskreno ne znam kako očekuju da se neko usudi da poruči nešto preko 500 din (Ako nije lično preuzimanje) Evo ja sam bas poslala takvoj curi bundu od 500e važan je kontakt i razgovor
2021 03 04
Ja sam baš bila skeptična kad sam poručivala od devojke koja nije imala utisak a bio je u pitanju parfem koji je bio veoma povoljan, međutim devojka je sve ispoštovala i predobra je, a bila sam prevarena od članice koja je imala poprilično puno utisaka.. A slažem se sa tim za poklanjanje, zašto da ne, meni je krivo što mi je daleko pošta inače bih stalno poklanjala
2021 03 04
Ja sam imala dosta savršenih saradnji sa clanicama koje otvore profil samo da bi kupile. Bolje no sa nekima od po 200 ocena 😁 Ali ima tako nekih nadobudnih što se uvrede kad ih pitate za zamenu da ja reči nemam.
2021 03 04
> LUCIFERCE: > Nema pravila. Skoro sam sarađivala sa clanicom bez utisaka, imale smo razmenu. Prva sam joj poslala paket, bez razmišljanja i sve je proteklo super. Svi smo bili novi u nekom momentu. Neko je možda otvorio profil kako bi se rešio viška, jednostavno mu nije u interesu da kupuje i menja što je sasvim ok. Čak sam primetila da je dosta novih članica korektnije od nekih koje su tu već godinama. Konkretno mislim da se više trude što se tiče opisa i svega, za razliku od nekih koje su duže tu, a dozvole sebi da im se omakne neka podvalica koja će proći pored toliko pozitivnih. I slika i opisa i cene korektne, za to se slažem 100% ali ja samo uživo ako nema ocene. Mnogo se po prirodi jedem ako nastane problem, pa neću sebe u to da upuštam 😁
2021 03 04
> TanjaTiffany85: > > Angieengelll: > > Ako ste nove na sajtu i imate 0 ili ispod 10 ocena, valjalo bi malo da kupite nešto, poklonite ili razmenite kako biste dobile ocene. Dobronameran savet. > > Vidim navalu novih profila i svima velikim slovima piše da rade samo prodaju, a ocena 0. Iskreno ne znam kako očekuju da se neko usudi da poruči nešto preko 500 din (Ako nije lično preuzimanje) > Evo ja sam bas poslala takvoj curi bundu od 500e važan je kontakt i razgovor Pa niste sigurno sa otkupom?
2021 03 04
> I slika i opisa i cene korektne, za to se slažem 100% ali ja samo uživo ako nema ocene. Mnogo se po prirodi jedem ako nastane problem, pa neću sebe u to da upuštam 😁 Super su mi iskustva sa novim članicama, zaista sam zadovoljna. Takođe se nerviram oko loših ishoda, ali se trudim da sarađujem prema proceni komunikacije. Do sada sam samo jednom pogrešila i to dok sam i sama bila nova. Nisam ostavila negativan, kako ne bih dobila osvetnicku ocenu, od članice sa više od 100 pozitivnih, a kao što rekoh bila sam nova. Mada svako iskustvo je dobro, još tada sam shvatila da ocene nisu presudne.
2021 03 04
> LUCIFERCE: > > I slika i opisa i cene korektne, za to se slažem 100% ali ja samo uživo ako nema ocene. Mnogo se po prirodi jedem ako nastane problem, pa neću sebe u to da upuštam 😁 > Super su mi iskustva sa novim članicama, zaista sam zadovoljna. Takođe se nerviram oko loših ishoda, ali se trudim da sarađujem prema proceni komunikacije. Do sada sam samo jednom pogrešila i to dok sam i sama bila nova. Nisam ostavila negativan, kako ne bih dobila osvetnicku ocenu, od članice sa više od 100 pozitivnih, a kao što rekoh bila sam nova. Mada svako iskustvo je dobro, još tada sam shvatila da ocene nisu presudne. U tome je problem što ne želimo da im kvarimo "rejting" i to im prolazi. Ja sam isto imala loše iskustvo sa članicom koja ima preko 100 pozitivnih a imam sve prepiske i dokaze da je ispala bezobrazna i prevarant. Nego ajde, isto sam imala par utisaka i nisam želela da rizikujem da dobijem osvetničku negativnu...
2021 03 05
Zdravo. Evo još jedne nove članice. Trudim se stvarno.🙂 Svakog dana naučim ponešto novo. Prodavala sam, poklonila, razmenila i kupila. Želela bih da zahvalim članicama koje nesebično pružaju podršku i pomoć nama novajlijama. Iza pojedinih profila se stvarno kriju fenomenalne osobe. Nadam se da cu ih otkrivati vremenom još... Srdačan pozdrav ❤❤❤❤
2021 03 05
Teska je to situacija. Sajt nije uređen, lupaju se osvetnicke. Često će se pre verovati nekome sa više pozitivnih, što vas stavlja u mat poz. Realno niko ne voli da dobije negativnu, još gore osvetnicku, tako dolazimo u situaciju da ćutimo o tome. Sarađivala sam i sa članicama koje su imale negativne ocene, a imala sam divna iskustva. Glavna stvar je procena. Što se toga tice, apsolutno nema pravila.
2021 03 05
> Iz_mog_ormara: > Zdravo. Evo još jedne nove članice. Trudim se stvarno.🙂 Svakog dana naučim ponešto novo. Prodavala sam, poklonila, razmenila i kupila. Želela bih da zahvalim članicama koje nesebično pružaju podršku i pomoć nama novajlijama. Iza pojedinih profila se stvarno kriju fenomenalne osobe. Nadam se da cu ih otkrivati vremenom još... Srdačan pozdrav ❤❤❤❤ Dobro nam došla. 💪🌸
2021 03 05
Hvala. Nije baš prijatno to procenjivanje po broju utisaka za nas početnike, ali je skroz razumljivo. Ja znam da nisam krenula u ovu priču da bih nekog prevarila, ali kako to da dokažem kada nikako da sakupim preko deset pozitivnih utisaka. 😄😄😄😄 Optimista sam, naravno. Nepopravljivi.
2021 03 05
A imala sam i dve odlične saradnje posle kojih nisam dobila nikakav utisak. I to se dešava...
2021 03 05
1 2