Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Da li ima smisla?

> Iz_mog_ormara: > Kada kazete rasprodaje, mislite rasprodaje ovde na forumu tema sto ima? 🙂 Proucicu, hvala ❤❤❤ mhm :)
2021 03 05
> AnaDjxx: > Da li ima smisla uopste kaciti stvari po 50 i 100 dinara? > Po ranijim temama se pricalo da se ljudima ne isplati jer ispadne veca postarina od stvari, pa zato pitam, volela bih da cujem da li da se cimam da postavim sve predmete ili ne, ja sam vec sve slikala i objavila na instagramu, ali trenutno mislim da mi ovde ide bolje Iskreno ne... Napravite paket 10 stvari 500 din I okačite na fb u grupu "sve po 500" I "sve za 1000 din"
2021 03 05
Ja sam stavljala stvari po toj ceni,cilj mi je da prodam kako se stvari ne bi gomilale,plus obavezno poklonim jos neku stvar.
2021 03 06
Hvala vam svima na odgovorima! Sto se fb grupa tice, bila sam uclanjena u par i bukvalno imam osecaj da niko nije ni video objave, niko ih nije cak ni lajkovao a bile su cak i atraktivnije stvari u pitanju Razmislicu jos sta cu, svakako kanta sve prima 😂
2021 03 07
Jedino ako bi neko kupio vise stvarcica, ili da napravis paket odece 😍 ali kao sto je neko ranije spomenuo, ako mi se nesto bas svidja, kupila bih iako je cena manja od postarine
2021 03 08
Ja prodajem i meni se isplati, jer retko ko kupi jednu stvar, uvek poruce po 5, 6, 7 nekad i vise.
2021 03 09
Mislim da Ima smisla jer ćete udomiti nosive stvari, dodatno što kupac u tim situacijama češće kupi više komada.
2021 03 09
1 2