Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Da li znate

Da li znate koliko dugo treba cekati clanicu da vam odgovori da li kupuje predmet,jel postoje neka pravila
2021 03 10
Odluka je na vama - budute fleksibilni ali u normalnim (razumnim) granicama. Ako imate i drugog zainteresovanog kupca, kontaktirajte je porukom sa konkretnim pitanjem i kazite kako stoje stvari...
2021 03 10
Devojka je trazila mere ja nisam bila kod kuce,rekla sam da cu poslati kad budem stigla sto sam i uradila.Onda je rekla da je sada problem sto ona nije kod kuce pa nema cime izmeriti.Ja rekla naravno da je to ok,i da javi kad bude bila.Proslo je 15 dana i nista.
2021 03 10
U medjuvremenu me druga clanica kontaktirala za isti predmet al nisam prodala jer ocekujem odgovor.
2021 03 10
Posle 15 dana? Ja tu ne bih imala dilemu...to je bas dug period a ona nije rezervisala predmet niti ste saradnju precizirali (u smislu razmene podataka). Mislim da ne treba uopste da vas grize savest i da slobodno mozete prodati robu drugom kupcu. Uradite po svom osecaju, ali ovo je moje misljenje. :-)
2021 03 10
Na Vama je da odlucite, nemate unapred odredjeni rok koliko mozete cekati clanicu. Moje misljenje je da nakon 15 dana mozete prodati drugoj ukoliko je zainteresovana za kupovinu. Cesto se desava na sajtu da clanice uopste ne zele da odgovore na poruku, niti da se zahvale, tako da ocekuju da Vi to razumete kao da nisu zainteresovane.
2021 03 10
Ja sacekam 2-3 dana, a u slucaju da se jos neko u medjuvremenu zainteresuje za predmet kazem da cu javiti u slucaju da prva osoba odustane 😄 iskreno mislim da ne vredi cekati vise od par dana, pogotovo u slucajevima ako je clanica bila online, a nije se javila, jer mi se puno puta desilo da se clanice jave, raspituju, traze slike i broj racuna i onda jednostavno vise nikad ne cujem nista od njih 😂
2021 03 10
Hvala vam na komentarima i savetima🙂
2021 03 10
Videla sam da je jedna devojka od iste dobila negativnu iako nije doslo do saradnje vec iz razloga sto je prodala predmet,nije mi jasno kako je moguce oceniti ako do prodaje nije doslo
2021 03 10
> MALAODSTILA: > Posle 15 dana? Ja tu ne bih imala dilemu...to je bas dug period a ona nije rezervisala predmet niti ste saradnju precizirali (u smislu razmene podataka). > Mislim da ne treba uopste da vas grize savest i da treba slobodno mozete prodati robu drugom kupcu. > Uradite po svom osecaju, ali ovo je moje misljenje. :-) Iskren savet.👍
2021 03 10
Poslala sam poruku s obzirom da nema odgovora a na mrezi je smatracu to odustajanjem.
2021 03 10
Ne cekate nista.Ukoliko Vam se javi drugi kupac, prodajete.Sem u slucaju da imate dogovor da sacekate kupca za uplatu par dana,ako takvog dogovora nema,naravno da ne cekate nista.
2021 03 10
> jelena2606: > Ne cekate nista.Ukoliko Vam se javi drugi kupac, prodajete.Sem u slucaju da imate dogovor da sacekate kupca za uplatu par dana,ako takvog dogovora nema,naravno da ne cekate nista. Slažem se. (Ja to imam navedeno u opisu profila, a i često viđam u opisu profila kod drugih članica.)
2021 03 10
> Aaanaaaa: > > MALAODSTILA > Iskren savet.👍 Uvek. :D
2021 03 10
> REASHOP: > > jelena2606: > > Ne cekate nista.Ukoliko Vam se javi drugi kupac, prodajete.Sem u slucaju da imate dogovor da sacekate kupca za uplatu par dana,ako takvog dogovora nema,naravno da ne cekate nista. > Slažem se. > (Ja to imam navedeno u opisu profila, a i često viđam u opisu profila kod drugih članica.) Ja nemam to navedeno na profilu,posto mi se to nekako podrazumeva....
2021 03 11
1 2