Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Da li ce brisati stare slike?

Obzirom na promene na sajtu.
2021 03 22
Ne verujem, verovatno ce ostati..😊
2021 03 22
Sajt je već jednom menjao dizajn, nije brisano ništa... a verujem da će tako biti i ovog puta.
2021 03 23
Ja se i ovako namucim dok ne uslikam sve , evo koliko vremena sam tu jos nisam usla u stos kako je najbolje 🤭 ne verujem da ce nam brisati
2021 03 23
Ja ne znam kako ćemo se snalaziti bez tagova:( samo po tome i kupujem od kad imam nalog ovde jer mi to pomaže da dodjem do željenog predmeta....a verujem i mnogima
2021 03 23
To jeste problem... verovatno će dodati mogućnost za popunjavanje prema određenim kriterijumima... Članice u velikom broju nisu ni koristile tagove, ni opisivale predmete pa se stvarno haos na sajtu. > Kristyy90: > Ja ne znam kako ćemo se snalaziti bez tagova:( samo po tome i kupujem od kad imam nalog ovde jer mi to pomaže da dodjem do željenog predmeta....a verujem i mnogima
2021 03 23
Na KP su kategorije i isto rade kao tagovi. Cak i bolje jer ne moze za jednu stvar da se stave 5 nepovezanih. Vidi kako se na KP lako nalazi. Isto se bira iz padajuceg menija. Takodje ima i ta opcija novo, kao novo, korisceno.
2021 03 23
> Kimberly: > Na KP su kategorije i isto rade kao tagovi. Cak i bolje jer ne moze za jednu stvar da se stave 5 nepovezanih. > Vidi kako se na KP lako nalazi. Isto se bira iz padajuceg menija. > Takodje ima i ta opcija novo, kao novo, korisceno. Na to sam i mislila pod - popunjavanjem.. radi se o korišćenju tagova kada opisujete kroj, boju, stil... sve to utiče na lakšu pretragu. Ja lično ne bih isključivala tagove ali bih dodala kategorije...
2021 03 23
Ja mislim da ce i dalje moci pretrazivati oglase po tagovima (kljucnim recima) - samo ih mi necemo proizvoljno birati i izdvojeno navoditi u oglasu, nego ce oni proisticati iz nasih opisa robe...kao i do sada...ono sto je pisalo u tekstu oglasa isto je ulazilo u pretragu po odredjenim pojmovima.
2021 03 23
> Kristyy90: > Ja ne znam kako ćemo se snalaziti bez tagova:( samo po tome i kupujem od kad imam nalog ovde jer mi to pomaže da dodjem do željenog predmeta....a verujem i mnogima Bas tako 💗
2021 03 24