Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Ako moze pomoc "cenjenih" admina

Je l realno? Je l receno da sme kolaz od 2 slike? Sta onda ovde nije u redu? ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/69d27bb011d16d47d11de52dfd1638dd.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/757ae3ee8733355671725e3848124412.jpg) Je l slika jasna ili je nekom mutna? Pritom, u svakom oglasu sam okacila i ove dve iznad, kao naslovnu i slike pojedinacnih artikala kao drugu i trecu i sta ne valja onda? Srdacno vasa...bla, bla, bla...
2021 03 24
Moguće da nije do slika... Znam da može dve za neku cenu (kao komplet), ali ne i da se u opisu stavi da može i pojedinačno... Takođe, ne može veći broj stvari odjednom da se prodaje, kompleti su ok.. Sad ne znam šta ste stavili kao opis i na koji način ste prodavali...
2021 03 24
Admine morate da pitate preko mejla. Svaki predmet se postavlja pojedinačno, naravno, ako je komplet onda samo kao komplet. Lot (2 ili više) postavite u rasprodaje ili na aukciju. Naznačite akciju npr. u opisu profila za kupovinu 2 ili više stvari.
2021 03 24
Al zato komercijala, ideeeemo... ;( :( :( Bese jednom jedan sajt...namenjen devojcima, da kupuju i razmenjuju...Razumela. Hvala.
2021 03 24
I ja, isto, ne gotivim komercijalnu preprodaju, ali se očito toleriše i čak počinje da dominira sajtom (po uspešnosti prodaje, pre svega).
2021 03 24
Ovako pocinje puc...nezadovoljstvom koje eskalira na, za neke, pogresan nacin. Jos se trudim da postujem sve, svaku kritiku koju sam dobila sam uvazila, ali nekad je stvarno dosta. Ne kupujem krpe na dzakove i nemam 500+ krpica, koje drzim po dzakovima, vec prodajem moje i sestrino, samo i iskljucivo, mada se i majci svidela ideja, ali tiranija i jednom recju, dijagnoza postavljena.
2021 03 24
Ne valja kad nema reda, ne valja kada nam uvode red... Iscitah brojne teme sa primedbama na rad admina i jos ni jednom nisam videla da su nekome oglasi brisani bez razloga. Tako je verovatno i u ovom slucaju. Sa slikama je sve u redu, ali nema opisa... lepo Vam je objasnila MissDiva sta je najverovatniji razlog brisanja ovih oglasa.
2021 03 24
Razlog brisanja = naslov? Pa mislim da ste mi upravo Vi Gabi vec jednom porukom rekli da mogu da napisem upravo to sto sam i u ovom slucaju pisala, a to je "komplet ili pojedinacno", jer sam pre toga pravila gresku oglasavajuci pojedinacno i komplet i artikle iz kompleta. Al nije bitno. Hvala na sugestijama.
2021 03 24
NS, mislim da se kolazna odnosi na jedan artikal koji se prodaje, cini mi se da je zabranjeno prodavanje vise od jednog artikla u jednom oglasu, proveri, mozda gresim. Osim ako nije komplet. Ja bih, npr., ubacila sve kaiseve u jedan post, neka biraju, da mi ne zatrpava profil deset oglasa sa kaisevima (sad izbegavam i da dodam kais), ali sam upozorena da ne moze.
2021 03 25