Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Armagedon...

Ne znam kako vi ali ja se osecam kao u nekom apokalipticnom filmu....Izadjem na ulicu,sablasno...Bacim pogled na fb,posle dva dana pracenja vesti koja su zesca bolest uglavnom,a tek komentara upadoh u zonu sumraka..Bacim pogled na krpice,tisina.....Da li je to samo kod mene mozda izazvano celokupnim situacijom ili i kod vas "zurka" ,:)
2021 03 24
Ako smem svoje misljenje uopste da iznesem, slazem se sa Vama. Kao da nam se nesto sprema, al ne znam sta. Kaze mi covek prekjuce u Lidlu: "Sta se ovo desava? Ljudi kupuju kao da ce rat?" Samo sam se stresla. Al samo negativne stvari svuda oko mene, nas, i pritom, ne mislim na koronu, al uopste. Bar znam da nisam jedina. 🤔
2021 03 24
Ne mislim ni ja ali..Danas otisla do poste.Tri zene stoje ispred mene,kao tri zombija,a ja cetvrti..Jos ovo vreme,a ulice prazne..Pomislih jbt sta je ovo :'( :'(
2021 03 24
> jelena2606: ....kao tri zombija,a ja cetvrti.. :):):) odma' stvorila sliku...
2021 03 24
Armagedon je najtačniji opis. Borim se svakog dana za svaki minut dobrog raspoloženja,a nije lako... proći će i ovo,bitno je da ostanemo normalni i da se ne otuđimo potpuno,a na dobrom smo putu..
2021 03 24
A što je najjače, ne znam da li ste primetile, prodavnice su dosta prazne, konkretno Maksi. Na pola polica nema robe nego je samo razvučeno ono što je ostalo...
2021 03 25
To sam primetila. Danas sam konkretno kupovala dugotrajno mleko i od tog proizvodjaca, na polici gde ima mesta za 40 paketa, stajalo je 6 na gornjoj i 6 na donjoj polici. I to fakat nije jedini proizvod. Cudno. 🤔
2021 03 25
> supergaga: > > jelena2606: > ....kao tri zombija,a ja cetvrti.. > :):):) odma' stvorila sliku... Znaci mozes misliti sliku :') Da ti se smuci zivot ahahahaha
2021 03 25
> Ivanamand: > Armagedon je najtačniji opis. > Borim se svakog dana za svaki minut dobrog raspoloženja,a nije lako... proći će i ovo,bitno je da ostanemo normalni i da se ne otuđimo potpuno,a na dobrom smo putu.. I ja.Ja sam se sve vreme kao super drzala..Sada vec pocinje onako neki zesci neizdrz.Koliko god da hoces da se odupres,onako lomi..A to sto kazes da se ne otudjimo i to je ludnica.Kada se i vidim sa nekim,generalno ljudi vise nemaju o cemu ni da pricaju..Nema planova,nema desavanja..
2021 03 25
Normalno, kad i rade ljude na paniku, strah, neizvesnost... konstantno bombardovanje negativnostima i glupostima, svaki dan apokalipticne i crne vesti od brojki preko ubistava, silovanja, prognoza, dijagnoza. To se zove psiholoski rat pa ti ostani normalan sa takvim programiranjem. Ja eto ne gledam nista sem neke svoje alternative na YT pa me to ne dotice, ali primecujem u okolini smracenost ljudi. Za Maxi sam primetila da nemaju one Calvo tunjevine koju sam uzimala, mada su oni i inace mrsavo opremljeni jer svasta nesto nemaju valjda zbog malih prodavnica.
2021 03 25
> jelena2606: > > Ivanamand: > > Armagedon je najtačniji opis. > > Borim se svakog dana za svaki minut dobrog raspoloženja,a nije lako... proći će i ovo,bitno je da ostanemo normalni i da se ne otuđimo potpuno,a na dobrom smo putu.. > I ja.Ja sam se sve vreme kao super drzala..Sada vec pocinje onako neki zesci neizdrz.Koliko god da hoces da se odupres,onako lomi..A to sto kazes da se ne otudjimo i to je ludnica.Kada se i vidim sa nekim,generalno ljudi vise nemaju o cemu ni da pricaju..Nema planova,nema desavanja.. Skoro sretnem poznanicu psihologa, radi u jednoj školi i privatno. Malo smo ćaskale (čitaj: kukale i žalile se pod maskama) i kaže ona posla ima preko glave, ljudi su jako loše psihički, potonuli, depresivni, suicidni, ovo već predugo traje i počeli su da pucaju čak i oni psihološki jaki. Valjda će sa dolaskom toplog vremena makar malo sunce, šetnja i priroda da nas oporave.
2021 03 25
Sve se slazem s vama, zene... Katastrofalno je postalo, ljudi su vise nadrkani, vise depresivni - a ponajvise od svega individualisti. Uvek je nas narod voleo samo svoje dupe da gleda, ali sa pandemijom je to postalo nesnosno. Rad od kuce mi je totalno ubistvo, vec godinu dana radim na pola koplja sa koncentracijom, produktivnoscu i ambicijom. Ne mogu da docekam da se vratim u kancelariju - fali mi disciplina ustajanja rano da popijem kafu, odlazak na posao, produktivnost 1000% i onda posle na rucak sa kolegama, caskanje kroz hodnike. Ljudi misle da sam luda al' ja nisam za rad od kuce. Niti moj opis posla trpi lepo taj nacin rada - a moj karakter tek. Kad udjem u kucu, hocu da zaboravim na posao, da misli ostavim u kancelariji - a sad mi je spavaca soba kancelarija, ne moguuuuu uzasno je samo me gone misli 😠😠😠 I sto rece @jelena2606 - i kad se vidim s drustvom, koliko god smo svi srecni sto se vidimo i trudimo se max - dzabe, koje god se teme dotaknemo, sve je nistavilo postalo. Ne znam vise, stvarno psiholoski rat... pa samo najjaci da opstanu
2021 03 25
🌸 Treba snage,mnogo... Proci ce Meni je neprijatno da kazem da mi se 90% zivota nije promenilo... Posao,Kuća,deca,basta,suma,zivotinje,knjiga,selo...nama je nasa cela ulica rod... Nista mi ne zavisi od TC Od frizera - samo frizura Treba nam,nacelno,struja Za posao i za zivot I naravno,zdravlje Svaki dan je prilika da budes dobar i lep Da nekoga nasmejes Da igras badmington Da uci s da sviras Da pricas s ljudima 🌸 Procitas vic Znam o cemu pricate Ali evo,imala sam prilike da pricam inucwatvujem u pomoci Mladi a sa posebnim po treba a u Pancevu
2021 03 25
Vrlo lepa ideja,njih par se skupi,svako ima neku mogucnost... Neko zna da Kuva Jedan zna s parama Treci zna da pere I Oni su srecni sto imaju kakvu-takvu samostalnost A pogledajte nas Ko radi od kuce,’ipak Mislim da treba da se sprema kao da radi Lepo full sminkica I outfit Setnja,sunce za vit D i za Dobro rqspolozenje Ljubav,partner,zagrljaji Lepe reci ❤️
2021 03 25
Toliko mnogo dobrog i lepog mozemo da stvorimo svakog dana ❤️
2021 03 25
1 2 3 4