Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Može li pomoć oko značenja Želim ovo!

Drage moje dame, dosta mušterija mi se javlja sa označenim proizvodom kao Želim ovo! Kada ih ja upitam za podatke, oni više ne odgovaraju. Moje pitanje je da li sam ja pogrešno shvatila označavanje proizvoda kao želim ovo ili?
2021 03 24
Niste pogresno shvatili. To bi "trebao" biti prvi korak u saradnji, al nazalost samo "trebao", sto je retkost. 😃 Ignorisite, dok ne dobijete konkretno pitanje.
2021 03 24
> Lolaa55555: > Drage moje dame, dosta mušterija mi se javlja sa označenim proizvodom kao Želim ovo! Kada ih ja upitam za podatke, oni više ne odgovaraju. > Moje pitanje je da li sam ja pogrešno shvatila označavanje proizvoda kao želim ovo ili? Upravo mi se to dogodilo pre par dana, uljudno odgovorim oko placanja i slanja paketa i na tome ce verovatno i ostati.🙃
2021 03 24
Meni se ti skoro svake nedelje desi, dva puta nedeljno zapravo, nikad mi neko nije kupio tako, vec se raspita i ostavi podatke, a kad neko klikne zelim, nikad se vise ne javi😂
2021 03 24
Tanka je linija izmedju Zelim ovo i Dodaj u omiljene predmete. Ako se oglas ni ne otvara, a gleda se samo sa liste drugih oglasa, lako je zbuniti se iako jedno vodi ka poruci, a drugo ka stavljanju istog proizvoda u listu zelja. Eto to je nesto sto bi se isto trebalo ispraviti u novom sajtu i umesto Zelim ovo da pise na primer Kontaktiraj prodavca.
2021 03 24
Hvala puno svima na odgovorima!
2021 03 24
> Danijela234: > Meni se ti skoro svake nedelje desi, dva puta nedeljno zapravo, nikad mi neko nije kupio tako, vec se raspita i ostavi podatke, a kad neko klikne zelim, nikad se vise ne javi😂 Verovatno cu iznenaditi mojim iskustvom jer sam prodala i takvim kupcima. Ja uredno odgovorim na "Zelim ovo" i potam da li je kupac zainteresovan i bas sam pre neki dan tako prodala haljinu 😊 Nekad mislim da pojedine clanice nisu komunikativne i ne znaju sta da napisu pa samo kliknu i cekaju drugu stranu da pokrene razgovor... naravno ima mnogo i bezveze kliktanja 😂
2021 03 24
Ja redovno prodajem na taj način. 🙂 Uvek na to odgovorim sa: "Zdravo, dostupno je.". Onda ide pitanje od kupca, npr.stanje, slanje, i dogovaramo se, realizuje se. Baš puno puta je bilo tako.🙂
2021 03 25
I kod mene je redovno takva situacija i uvek pitam da li imaju neko pitanje u vezi predmeta Neko pita, neko samo kaze da ga hoce i posalje podatke a neko i po vise puta ispritiska, verovatno se ne snalazi na sajtu. Kada se saberem , mislim da sam najvise takvih kupaca imala
2021 03 25
I meni se desava,nekada kupe,al uglavnom se samo raspituju.
2021 03 25
Kod mene se to desava bar tri puta nedeljno, ali ja postavim pitanje “da li ste zainteresovani”. Nekad dobijem odgovor, nekad ne. U vecini slucajeva je doslo do saradnje :)
2021 03 25