Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Sta da radim?

Postovanje, nova sam ovde, imam ocuvane stvari za prodaju koje cu uskoro okaciti, ali imam i nekoliko stvari s ostecenjima ( ogrebotine na cipelama, usivene rupice na majicama, flekice...) ali stvari mogu da se nose, da li mislite da je okej da ih poklonim ovde nekome? Sta vi radite sa takvim stvarima? Unapred zahvalna.
2021 03 26
Zasto da ne? Samo naglasite ostecenja i to je to. Mozda nekome smetaju, nekome ne, zavisi kako kome. Po meni je ispravan samo fer i korektan stav i nema problema.💫
2021 03 26
Ako su neke markirane stvari, koje inače nisu baš jeftine, ja bih oštećenja uslikala i stavila neku manju cenu. Ako je u pitanju nešto drugo, možda bolje pokloniti i ne mlatiti se sa oglasima jer već za par stotina dinara ima da se nađe bez oštećenja. E sad, na Vama je da procenite šta Vam se više isplati što se slikanja i truda tiče. Ja bih, kao kupac, uzela i sa oštećenjem nešto, ako je atraktivna stvar i ako je sitna greškica.
2021 03 26
Upravo tako, po slobodnoj i sopstvenoj proceni.👍
2021 03 26
Ako oštećenja mogu da se saniraju, treba im dati drugu šansu. <3 Možete ih pokloniti, možete ih prodati, možete ih i ponuditi kao poklon uz kupovinu nekih drugih predmeta. Bitno je i da napišite i uslikate te manice. I moj savet da kada se neko javi da kupi, Vi opet napomenite da ima npr. ušivenu rupicu. Dešava se da neko ne pročita sve do kraja i posle i kupac i prodavac imaju problema. :s
2021 03 26
Bitno je da se posteno opisu (ako je moguce i slikati istecenje), i to je sve.
2021 03 26
Ja sam, tokom selidbe, odvojila šta smatram da je za prodaju a šta ću donirati. Najveći deo je doniran. Stvari koje sam odlučila da postavim za sajt su one koje sam jednom ili par puta obukla, nešto što nije moja veličina pa samim tim nije ni nošeno. Stvari koje bi imale vrednost jer su iz neke limitirane serije ili neobičnije. Evo mog iskustva- postavila sam kaput koji ima manu. Minimum minimuma, neprimetno a kaput stvarno lep. Cena je bila mizerna niko se nije javio! Na kraju sam morala da podignem cenu za 200din da bi neko uopšte pitao za njega. Prodala sam ga nedavno, ali nakon meseci stajanja.. Tako da mislim da neću postavljati ni te stvari sa najmanjom manom...
2021 04 05