Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Dzakovi i dzakovi krpa koji stizu iz Nemacke

> jelena2606: > Zato oni imaju po dve police u kuci,a ja sve ostalo :') :') Izgleda da su mahom muskarci takvi...u vasem opisu videh svog oca: ne kupuje cesto, kad kupi-ne pita za cenu, sve mu je markirano ali ga slatko iznosi i sve to moze da stane u omanju putnu torbu (sem jakni, one su mu pasija). A ja ne mogu sve svoje prnje da spakujem u 45 kvadrata, izbrojim 61 par obuce, 50ak haljina, dve siroke fioke marama...i sve ostalo u nenormalnim kolicinama. U jednom trenutku moj decko predlozi da mi otkupi sve krpice sa profila kako bih se manula ove opsesije i dosli smo do cifre od koje se zavrti u glavi. A gde je tek ono po ormarima sto cu da "cuvam do groba"...to je zaista dijagnoza. :')
2021 04 09
NSHibrid..Mozete da budete konkurentni.Zavisi sta prodajete i za koliko para.Ako imate neke unikatne stvari,kvalitetne koje nisu lako dostupne,tome cena ide gore.To cak znaju i prodavci na zdak i sa takvim stvarima pokrivaju kupljene dzakove a sve ostalo ide povoljno,mislim na neku obicniju robu. Inace ja imam manil kozni koji sam pre desetak godina platila velike pare.Slabo sam ga nosila jer sam uzela veci broj.I sada sam u dilemi,da li da ga suzavan i dam 50-80e ili ovde da ga prodam za neku relativno sitnu lovu.Realno svakako mi stoji,koliko sam ga platila je realno moj problem.Ljudi ce da plate samo ako je to ono sto traze,a ako to ne ide mozete da prodajete i za 100 din niko nece da kupi.
2021 04 09
MALAODSTILA :') :') :') Da to je ta prica.Ja sam se zimus uselila i u detetov orman.Mali rezi na mene ,:) ,ali sam stekla imunitet,na te opske :') :')
2021 04 09
> jelena2606: > MALAODSTILA :') :') :') Da to je ta prica.Ja sam se zimus uselila i u detetov orman.Mali rezi na mene ,:) ,ali sam stekla imunitet,na te opske :') :') Ahahaha..naglas se smejem dok citam. :') ja nemam vise gde da se sirim nego kad nesto odlucim da odbacim, vracam kod roditelja i majka ludi od toga. Probala sam vise taktika - da saljem cesce a malo po jedno, dva komada...pa da se neko vreme pritajim i ne saljem i da onda odnesem punu torbu...i u oba slucaja "povadimo oci". :|
2021 04 09
Na konstataciju da neki ne ulaze u SH zbog ponižavanja, i straha da ih neko ne vidi pa zbog toga kupuju majicu od 100e umesto 100din pa u sebi kukaju što su bacili pare, samo ću se nasmejati. Ja se slažem sa clanicom koja je otvorila temu, jednostavno stvari koje vrede, kvalitetne su, treba da i imaju određenu cenu, koja i jeste simbolična ali ne puko bescenje, iz samog poštovanja prema sebi. Retko ko(verovatno niko) ko je lično dao za nešto 100e neće prodati u bescenje svoju stvar (pokloniti), sem do onog ko ide na količinu a ne kvalitet. Malo se odlutalo od glavnog pitanja, ja za dodati nemam nista vise, nastavicu da kupujem u officielnim buticima a u sebi se nervirati što me blam SH (pa i preko MK gde me niko ne zna) 😄😄😄
2021 04 09
Tamarisol Ja sam do ovog sajta bacala iznoseno ili ono sto ne nosim ili poklanjala,a bilo je tu skupe garderobe.Poznajem dosta ljudi kojima je ovo zamor,prodaja preko sajtova i odlucuju se da ostave pored kante,a nesto poklone.Jedna drugarica je ovde otvorila profil na prvu gnjavazu oko merenja slikanja itd je odustala od sajta,nema zivaca,odlucila se za pored kante..Kod nas se uglavnom precenjuju odredjene stvari..Primera radi primetila sam da cak i preprodavke nove garderpbe koju pretpostavljam kupuju negde na dzak,vise cene Primark i Vaikiki nego recimo Benetton,zato sto su i one ukapirale da to ide...I tu dolazi do konfuzije,vise zaista nije bitno koliko je placeno nego da li to uopste moze da se proda,odnosno da li postoji potraznja
2021 04 09
> Tamarisol: > Na konstataciju da neki ne ulaze u SH zbog ponižavanja, i straha da ih neko ne vidi pa zbog toga kupuju majicu od 100e umesto 100din pa u sebi kukaju što su bacili pare, samo ću se nasmejati. > Ja se slažem sa clanicom koja je otvorila temu, jednostavno stvari koje vrede, kvalitetne su, treba da i imaju određenu cenu, koja i jeste simbolična ali ne puko bescenje, iz samog poštovanja prema sebi. Retko ko(verovatno niko) ko je lično dao za nešto 100e neće prodati u bescenje svoju stvar (pokloniti), sem do onog ko ide na količinu a ne kvalitet. > Malo se odlutalo od glavnog pitanja, ja za dodati nemam nista vise, nastavicu da kupujem u officielnim buticima a u sebi se nervirati što me blam SH (pa i preko MK gde me niko ne zna) 😄😄😄
2021 04 09
> Tamarisol: > Na konstataciju da neki ne ulaze u SH zbog ponižavanja, i straha da ih neko ne vidi pa zbog toga kupuju majicu od 100e umesto 100din pa u sebi kukaju što su bacili pare, samo ću se nasmejati. > Ja se slažem sa clanicom koja je otvorila temu, jednostavno stvari koje vrede, kvalitetne su, treba da i imaju određenu cenu, koja i jeste simbolična ali ne puko bescenje, iz samog poštovanja prema sebi. Retko ko(verovatno niko) ko je lično dao za nešto 100e neće prodati u bescenje svoju stvar (pokloniti), sem do onog ko ide na količinu a ne kvalitet. > Malo se odlutalo od glavnog pitanja, ja za dodati nemam nista vise, nastavicu da kupujem u officielnim buticima a u sebi se nervirati što me blam SH (pa i preko MK gde me niko ne zna) 😄😄😄 Heh ali vas zato nije blam da prodajete svoju koriscenu robu? Ako sam dobro shvatila ne libite se da to otvoreno kazete? Gadite se robe iz SH i sa krpica,ali smatrate da je vasa roba izuzetak, nije najjasnije? Jeste shvatili sta ste porucili ovde?
2021 04 09
> korenmilica: > > Tamarisol: > > Na konstataciju da neki ne ulaze u SH zbog ponižavanja, i straha da ih neko ne vidi pa zbog toga kupuju majicu od 100e umesto 100din pa u sebi kukaju što su bacili pare, samo ću se nasmejati. > > Ja se slažem sa clanicom koja je otvorila temu, jednostavno stvari koje vrede, kvalitetne su, treba da i imaju određenu cenu, koja i jeste simbolična ali ne puko bescenje, iz samog poštovanja prema sebi. Retko ko(verovatno niko) ko je lično dao za nešto 100e neće prodati u bescenje svoju stvar (pokloniti), sem do onog ko ide na količinu a ne kvalitet. > > Malo se odlutalo od glavnog pitanja, ja za dodati nemam nista vise, nastavicu da kupujem u officielnim buticima a u sebi se nervirati što me blam SH (pa i preko MK gde me niko ne zna) 😄😄😄 > Heh ali vas zato nije blam da prodajete svoju koriscenu robu? > Ako sam dobro shvatila ne libite se da to otvoreno kazete? Gadite se robe iz SH i sa krpica,ali smatrate da je vasa roba izuzetak, nije najjasnije? Jeste shvatili sta ste porucili ovde? Bila sam ironična 👍😃😃😃 Mogu i pojasniti ako treba nije problem,
2021 04 09
Upravo sam to htela i reci, zašto bi nekoga bio blam kupovati nešto iz SH ili sa ovog sajta (gde ga niko ne poznaje), pa samim tim nema razloga da bilo kome bude krivo sto majica od 100e košta 100 din ovde. Naravno rekla sam to sve u ironičnom tonu, zbog konstatacije da neko kupi skupu stvar jer ga je blam da ga neko vidi u SH pa posle mu krivo kad ovde vidi da se prodaje jeftino.
2021 04 09
> korenmilica: > > Tamarisol: > > Na konstataciju da neki ne ulaze u SH zbog ponižavanja, i straha da ih neko ne vidi pa zbog toga kupuju majicu od 100e umesto 100din pa u sebi kukaju što su bacili pare, samo ću se nasmejati. > > Ja se slažem sa clanicom koja je otvorila temu, jednostavno stvari koje vrede, kvalitetne su, treba da i imaju određenu cenu, koja i jeste simbolična ali ne puko bescenje, iz samog poštovanja prema sebi. Retko ko(verovatno niko) ko je lično dao za nešto 100e neće prodati u bescenje svoju stvar (pokloniti), sem do onog ko ide na količinu a ne kvalitet. > > Malo se odlutalo od glavnog pitanja, ja za dodati nemam nista vise, nastavicu da kupujem u officielnim buticima a u sebi se nervirati što me blam SH (pa i preko MK gde me niko ne zna) 😄😄😄 > Heh ali vas zato nije blam da prodajete svoju koriscenu robu? > Ako sam dobro shvatila ne libite se da to otvoreno kazete? Gadite se robe iz SH i sa krpica,ali smatrate da je vasa roba izuzetak, nije najjasnije? Jeste shvatili sta ste porucili ovde? Da Vi uopšte znate da napišete jedan jedini komentar na ovom forumu a da nije nešto ružno i uvredljivo?
2021 04 09
Tamarisol, više volim da neko ima određeni stav po pitanju nečega, nego da palamuda, samo da bi palamudao.
2021 04 09
> jelena2606: > Zato oni imaju po dve police u kuci,a ja sve ostalo :') :') Citam sve ovo dok se dvoumim da li da kupim svoj, pak, sedmi polovni par Converse ili Vans patika ovde 🤔🤔😂 Mislim da prosecno 3 para patika ovde platim po ceni jednog novog para u prodavnici, pritom da te 'polovne' patike nisu ni blizu iznosenih a ni ostecenih. I posle se cudim zasto je u stanu pola cipelarnika i ceo donji deo plakara u hodniku samo u mojim patikama :') i posle sto smo bolesni sopingholicari :')
2021 04 09
> jacaikaja: > Tamarisol, više volim da neko ima određeni stav po pitanju nečega, nego da palamuda, samo da bi palamudao. Pa, moj stav je jasan, ako nije razumljiv - to je već druga stvar. Smatram da imam podjednako pravo da ga iznesem, ako se kosi sa nečijim mišljenjem, nema razloga za takvim rečima koje ne pristaju jednoj dami..
2021 04 09
Ja uopšteno pišem o našem stanovništvu, a ne o određenom članu iz teme, koji se stidi SH radnje, jer većina sa sajta redovno posećuje iste. Ko gde kupuje i koliko plaća, nije moja stvar, kao ni to koliko ko zarađuje. Bilo bi lepo da smo svi imućni, a pre svega zadovoljni. Pola Srbije je zaraženo malogradjanskim stavom da se kupuje novo i firmirano, pa se dižu krediti i ulazi u dugove, jer nam standard nije proporcionalan takvom trosenju. Ko može sebi da dozvoli luksuz da kupuje po paprenim cenama, ne treba da žali što ne može da proda realno predmet. Muškarci jesu sa te strane realniji, uglavnom se žene stalno predomisljaju, otud na sajtu i toliko ispala oko kupovine, vracenih paketa.. Ono što ne mogu realno da prodam, ne kačim, a prodavala sam jeftino vrednije komade i menjala se za iste. Ako hoćete da sajt zaživi u maniru recikliranja, ostavite prostora i za razmenu, nemojte juriti da se vrati svaki dinar koji ste potrošili. Ti sto kače predmete po 300, koji vrede 3000, ne mogu da se obogate, plus- potrošili su vreme, a vreme je novac. I da se obogate, super. Mene baš briga što je njih troje obuklo predmet, ako mi odgovara odnos cene i kvaliteta. Može jedna osoba da ga upropasti iz prvog puta, a može 5-oro da ga obuce po jednom i uz kvalitetan sastav i adekvatno održavanje da ostane kao nov.
2021 04 10