Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Gde ima vakuum kesa za garderobu?

Trebaju mi vakuum kese za garderobu i posteljinu. Znači, one iz kojih se usisivačem izvlači vazduh, pa vakumiraju. Uzela bih nove u prodavnici, pa ako neko zna gde ima tačno....
2021 05 03
Ja imam ove i dobre su, kvalitetne https://www.dormeo.rs/dormeo-storage-bags-set
2021 05 03
Super mi deluju, još ako je ova akcija kao što piše, baš je i povoljno. Ne znam gde su u NS.
2021 05 03
Imate kod kineza u svakoj vecoj prodavnici, po velicinama, i jos se dobije dosta u jednoj kesi
2021 05 03
Da, sad sam i ja videla. Ako nemate u blizini njihovu prodavnicu bar je dostava besplatna još sutra...
2021 05 03
> MajaB96: > Imate kod kineza u svakoj vecoj prodavnici, po velicinama, i jos se dobije dosta u jednoj kesi Je l ste ih isprobali? Ne znam koji je kvalitet.
2021 05 03
> Dragana199811: > Da, sad sam i ja videla. > Ako nemate u blizini njihovu prodavnicu bar je dostava besplatna još sutra... Pa da. Povoljno izađe ako je sve tako kao što piše.
2021 05 03
> DoliBlack: > Super mi deluju, još ako je ova akcija kao što piše, baš je i povoljno. Ne znam gde su u NS. Top shop prodavnice, ima u Bigu i na novom naselju,za te 2 znam, ukucajte na internetu pa ce izbaciti sve adrese.
2021 05 03
Aha. Nisam znala da je to Top Shop. Pogledaću. Hvala!
2021 05 04
Imate na sajtu - kuda u kupovinu, oko 250 din su
2021 05 04
> DoliBlack: > > MajaB96: > > Imate kod kineza u svakoj vecoj prodavnici, po velicinama, i jos se dobije dosta u jednoj kesi > Je l ste ih isprobali? Ne znam koji je kvalitet. Isprobala je mama, pre dve godine i jos uvek traju, a redovno kupuje manje kese za pakovanje, odece koje ne nosi
2021 05 04
U Top Shopu se nisu javljali na telefon, pa sam uzela jednu kod kineza da isprobam. Nadam se da će biti ok. 😄
2021 05 04
Ja sam kupila u Ikei. U pakovanju dolazi dva komada, cena je 300 i 450 dinara u zavisnosti od dimenzija.
2021 05 04
> MajaB96: > > DoliBlack: > > > MajaB96: > > > Imate kod kineza u svakoj vecoj prodavnici, po velicinama, i jos se dobije dosta u jednoj kesi > > Je l ste ih isprobali? Ne znam koji je kvalitet. > Isprobala je mama, pre dve godine i jos uvek traju, a redovno kupuje manje kese za pakovanje, odece koje ne nosi Znaci meni ni jedna od kineza nije drzala vakum duze od par sati...
2021 05 05
To se i ja plašim. Nisam je još upotrebila, ali videćemo.
2021 05 05