Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Nešto što mi nije jasno

> jelena2606: > Meni je u radnjama kod nas navaodno brendirane garderobe i obuce,dosta toga bilo sumnjivo.Posebno vezano za patike. I meni Jelena, navodno isti model u dve različite radnje izgleda malčice drugačije. A tek kad smo kupili u inostranstvu. Imam osećaj da malo po malo uvaljuju fejk patike 'A klase' 😱😱😱.
2021 05 13
> AppleRed: > > jelena2606: > > Meni je u radnjama kod nas navaodno brendirane garderobe i obuce,dosta toga bilo sumnjivo.Posebno vezano za patike. > I meni Jelena, navodno isti model u dve različite radnje izgleda malčice drugačije. A tek kad smo kupili u inostranstvu. Imam osećaj da malo po malo uvaljuju fejk patike 'A klase' 😱😱😱. Takodje delim utisak. 😒
2021 05 13
> AppleRed: > > jelena2606: > > Meni je u radnjama kod nas navaodno brendirane garderobe i obuce,dosta toga bilo sumnjivo.Posebno vezano za patike. > I meni Jelena, navodno isti model u dve različite radnje izgleda malčice drugačije. A tek kad smo kupili u inostranstvu. Imam osećaj da malo po malo uvaljuju fejk patike 'A klase' 😱😱😱. Upravo.Usla sam u F&F,pre nekog vremena i prodavali su patike koje ja imam vec skoro 10 god.Diesel,nisu ovde kupljene.Ove kod nas nisu ni blizu kvalitetu ali bukvalno ni blizu.To sam recimo mogla da uporedim.A kada sam ulazila po Knezu u radnje kada je klinac kupovao patike,te patike su bile takav fus..Izmedju ostalog smo kupili Super star Adidas,one su posle godinu dana nosenja i dva pranja izgubile oblik skroz,a nisu uopste bile jeftine...Inace moj drug kupuje te neke patike A klase,niko ne provlajuje da su fejk...Misle ljudi kako ima nevidjenu lovu posto stalno nosi najnovije modele ,:)
2021 05 13
Pa i originali imaju vise klasa.. Na primer nikad nike, adidas i slicne marke iako su original nisu za zemlje treceg sveta istog kvaliteta kao kod nas.. Jer ima velike razlike jel made in vietnam, maroco, portugal, ili china.. Pa sta pricati, kad ni Coca Cola i prasak za ves nisu kod nas i bilo gde u inostranstvu isti kao kod nas, kamoli garderoba tek.. Ja donela iz amerike ariel orasak u kapsulama pre godinu dana, mirise i dan danas, mamin posle tri dana kad se otvori kutija izvetri..
2021 05 13
Kod mene u gradu postoji butik sportske opreme vec nekih 20ak godina ako ne i vise, ranije je bilo "prestiz" kupovati tamo, pre 15ak godina jos kao klinka sam kupila Nike trenerku i verovali ili ne gornji deo i dalje imam i izgleda kao nov. I onda je drugarica istog tog coveka koji drzi butik videla u Subotici na buvljaku kako kupuje patike i trenerke i cenjka se, a onda isto to prodaje u butiku. Toliko o originalima u Srbiji. Nego htela sam reci da nekad i te dobre kopije znaju da budu kvalitetne, sudeci po mojoj trenerci. Nikad nisam patila od markiranog pa mi je bilo svejedno da li je original ili ne, nervira me samo sto on to i dalje prodaje narodu a da ne znaju sta je i kako je.😩
2021 05 13
Da, znaju biti dobrog kvaliteta na buvljaku, odeća isključivo, ako se šije od dobrog materijala iz Turske. Na žalost toga više baš i nema tako da je i kvalitet opao. Znam jer mi drugarica šila u takvim firmama. To što je po meni najgore da se prodeje po ceni kao original. Zato ja ne gledam šta je na etiketi već da li mi se dopada i kakav je materijal.
2021 05 13
> AppleRed: > Zato ja ne gledam šta je na etiketi već da li mi se dopada i kakav je materijal. Takodje: jedino sto mi igra ulogu u odabiru odece je vrsta i kvalitet materijala. Inace, izbegavam da nosim odecu sa vidljivim nazivom brenda. Ok ako je taj naziv mali, jedva uocljiv. A jos bolje je da se uposte ne vidi. Isto vazi i za torbe. E sad, kao ljubitelj starki ne mogu da izbegnem vidljiv naziv brenda. Ali sta cu, volim ih razne, i plitke i duboke... <3
2021 05 13
> AppleRed: > Da, znaju biti dobrog kvaliteta na buvljaku, odeća isključivo, ako se šije od dobrog materijala iz Turske. Na žalost toga više baš i nema tako da je i kvalitet opao. Znam jer mi drugarica šila u takvim firmama. > To što je po meni najgore da se prodeje po ceni kao original. > Zato ja ne gledam šta je na etiketi već da li mi se dopada i kakav je materijal. Ja imam neki fejk korset D&G,pretpostavljam da je turski..Cak ima i hologram ali malo se odlepljuje ,:) Sve u svemu, taj korset je toliko kvalitetan,Fantasticnog kroja...Da se zanemare divlje etikete unutra,prolazi kao vrhunska krpica.
2021 05 14
> saskabg: > E sad, kao ljubitelj starki ne mogu da izbegnem vidljiv naziv brenda. Ali sta cu, volim ih razne, i plitke i duboke... <3 Joooooooj, Converse i Vans <3 u grob cu ih poneti :')
2021 05 14
1 2