Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Zara kopije odsad i kod kineza

> SvetlanaRadic: > Ne ne ne, na ovim etiketama koje sam ja videla je pisalo ZARA, zato i jesam u zbunu :) > Lara, Mara, Dara - za njih znam :') Uskoro nove edicije: Šara, Kara...
2021 05 19
Xaxaxaxa 🤣
2021 05 19
> saskabg: > > SvetlanaRadic: > > Ne ne ne, na ovim etiketama koje sam ja videla je pisalo ZARA, zato i jesam u zbunu :) > > Lara, Mara, Dara - za njih znam :') > Uskoro nove edicije: Šara, Kara... Na Instagramu ima Karol A cene im skoro iste kao u Zari. Npr farmerke su po 3000 I na svakom opisu im piše Zara farmerke, Zara majica, Zara ovo...
2021 05 20
ahahhahahahah :') :') :') jeb** ti zivot, ode Zara u dizajnerske brendove
2021 05 20
> srebrna: > A i svi u drustvu otada Adidas zovemo Didibao :') :') :') Epski, hahahahahah Didibao zvuci kao neki fudbaler africkog porekla :')
2021 05 20
> SvetlanaRadic: > > srebrna: > > A i svi u drustvu otada Adidas zovemo Didibao :') :') :') > Epski, hahahahahah Didibao zvuci kao neki fudbaler africkog porekla :') https://g.co/kgs/oMVouy 🤗
2021 05 20
Haaaaaaaaaaahahahahhaah iskreno, nisam iznenadjena :')
2021 05 20
> srebrna: > To brt kao sto moj drug ima ranac sa tri crte kupljen jos devedesetih ali umesto Adidas pise Didibao. > Njemu bas fora da ga takvog nosi jer je Didibao a sada i na kopijama pise Adidas. > A i svi u drustvu otada Adidas zovemo Didibao :') :') :') Ja sam imala abidab trenerku😂😂😂😂 i trajala je boga mi 5 godina😂
2021 05 20
Pih, gde ja zivim, u selendri koja ima 2 kineska butika i drze robu istu kao pre deset godina, ni fejk Zaru nece da nabave, strasno. 😂
2021 05 20
> SvetlanaRadic: > ahahhahahahah :') :') :') jeb** ti zivot, ode Zara u dizajnerske brendove Vala bas 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
2021 05 23
> Dani88: > Pih, gde ja zivim, u selendri koja ima 2 kineska butika i drze robu istu kao pre deset godina, ni fejk Zaru nece da nabave, strasno. 😂 АЛИ ви имате пиво! Апатинско. Мало ли је? Није... 😏 😛
2021 05 23
> Plavizmaj: > АЛИ ви имате пиво! Апатинско. Мало ли је? Iskreno, pre bih odabrala Apatinsko :D
2021 05 23
ja sam kupila sebi odelo preko Ali Expressa, fake Zara, jer ovde nije stizalo, a nije mi palo na pamet da platim 10000 za pidzama odelo, i kasnije je do Srbije u Zara prodavnice stigao sako, ja iskreno razliku u materijalu izmedju mog Kineza i ovog nisam uocila, jedino sto je stvarno unutrasnja etiketa drugacija, ali sam ja celo odelo platila 25 evra. Prala sam ga, nosim ga i i dalje je fantasticno, tako da ako je dobar kvalitet, koga boli uvo, kao da je Zara neka marka. No, videla sam kod nasih kineza u blokovima Dior tasnu koju sam trazila, razume se fejk, i cenili su je 55000, jer je od prave koze. Kasnije sam narucila isti model iz turske i platila je 220e, tako da verujem da i tamo ima precenjenih stvari :)
2021 05 30
1 2