Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Zanima me vase misljenje?

Koje je vase misljenje o vakcinaciji? I da li ste se vakcinisali?
2021 06 07
Ja sam za i vakcinisala sam se Fajzerom kao i moja porodica. Poštujem svačiji stav i ubeđenje ako je neko protiv. Ja lično se osećam rasterećenije i slobodnije jer su mi neki članovi porodice u rizičnoj grupi, a jednog sam i izgubila.
2021 06 07
Nisam se vakcinisala. Moje misljenje je da sve dok mi neko ne namece vakcinisanje sve mi je ravno makar se ubadali i 10 puta godisnje ko zeli.
2021 06 07
U rizicnoj sam grupi, dugo sam oklevala bojeci se dugorocnih nusefekata (nedovoljno ispitanih) vakcina, ali je ipak prevagnuo strah od korone a i stav mojih lekara, koji su se i sami vakcinisali...tako da sam primila prvu dozu Fajzera i cekam revakc.
2021 06 07
P.S.: mozda ce Vam znaciti da iscitate diskusiju koja se ranije ovde vodila na tu temu https://mojekrpice.rs/forum/t/558376/da-li-ste-se-vakcinisali
2021 06 07
Vakcinisala sam se da se psihički rasteretim o razmišljanju o koroni. Za sad sam dobro, a posle vakcine, korona mi nije ni na kraj pameti. Nadam se da neće biti nekih posledica za ne znam koliko godina. Verujem da će sve biti ok. Ko zna šta sve jedemo, čime to hrane i prskaju, tako da je sve u životu neki rizik. Da ne spominjem zagađenost vazduha...
2021 06 07
Nisam se vakcinisala kao i niko u mojoj porodici i nemamo nameru, a niko od nas nije ni imao koronu, bar mi nismo znali :)
2021 06 09