Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Moda /

Stil toliko specifican da se tesko nalaze stvarcice

Da li neko ima toliko specifican stil oblacenja da tesko pronalazi odecu za sebe? Ja da. Toliko odece po super cenama, ali ne mogu da kupim jer nije to to. A kad mi se nesto svidi, to je papreno skupo. 😂😂😂 Stavite slike u komentar specificnih stvarcica koje ne mogu da se nadju svuda. 😊
2021 06 13
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/29d92bc23b7b054d82f5dc953540e224.jpg)
2021 06 13
Ja imam gori problem. Sviđa mi se 67 različitih estetika i lako nađem ono što mi se dopada. Jedini problem je što sam visoka i pantalone standardne dužine za naše standarde su mi negde na pola listova. U tih 67 različitih estetika, ne sviđa mi se ni jedna estetika 3/4 pantalona 😂 A ništa što mi se sviđa nema smisla : Klasičan, elegantan stil Poslovni stil (ali ova moderna verzija, ne plitke pantalone sa belom košuljom i kratkim blejzerom) Gothic stil Pastel goth Pin up Edgy grunge "princeza" ili ti - pufnaste haljine do poda Boss bitch Instagram baddie Onaj provokativni stil gde se nose kožne kratke suknje, ekstra uske pantalone, korseti i slično, ali ne baš kao Gothic Ne znam tačno koja era, ali one vintage haljine midi dužine sa karnerima, čipkom, puno slojeva Bukvalno sve u svašta 😂
2021 06 13
> UltraStore: > Ja imam gori problem. Sviđa mi se 67 različitih estetika i lako nađem ono što mi se dopada. Jedini problem je što sam visoka i pantalone standardne dužine za naše standarde su mi negde na pola listova. U tih 67 različitih estetika, ne sviđa mi se ni jedna estetika 3/4 pantalona 😂 > A ništa što mi se sviđa nema smisla : > Klasičan, elegantan stil > Poslovni stil (ali ova moderna verzija, ne plitke pantalone sa belom košuljom i kratkim blejzerom) > Gothic stil > Pastel goth > Pin up > Edgy > grunge > "princeza" ili ti - pufnaste haljine do poda > Boss bitch > Instagram baddie > Onaj provokativni stil gde se nose kožne kratke suknje, ekstra uske pantalone, korseti i slično, ali ne baš kao Gothic > Ne znam tačno koja era, ali one vintage haljine midi dužine sa karnerima, čipkom, puno slojeva > Bukvalno sve u svašta 😂 Makar mozes da pronadjes. To je bolja situacija. 😂❤️
2021 06 13
Ako ti je od neke pomoći, ovakve krpice možeš pronaći u vintage sopovima. Nailazila sam na jako zanimljive komade, ali cene jesu jače.
2021 06 13
> LUCIFERCE: > Ako ti je od neke pomoći, ovakve krpice možeš pronaći u vintage sopovima. Nailazila sam na jako zanimljive komade, ali cene jesu jače. Pa to. Ili ne moze da se nadje. Ili ako slucajno naidjem, vidim da je cena paprena bas zbog specificnosti. 😅😅😅
2021 06 13
> Jaspis: > > LUCIFERCE: > > Ako ti je od neke pomoći, ovakve krpice možeš pronaći u vintage sopovima. Nailazila sam na jako zanimljive komade, ali cene jesu jače. > Pa to. Ili ne moze da se nadje. Ili ako slucajno naidjem, vidim da je cena paprena bas zbog specificnosti. 😅😅😅 Znam, ali iskreno draže mi je kada tamo potrosim na neki komad par hiljada, nego na Nike helanke recimo, koje kod nas hvala bogu većina nosi u svim drugim prilikama, osim za bavljenje nekim sportom čemu primarno i služe. No dobro. Drago mi je sto ih ima, pa se izbor ne svodi na određene brendove koji se mogu kupiti na svakom koraku. Malo stekanja i uleti neka krpica. 🙂
2021 06 13
> LUCIFERCE: > > Jaspis: > > > LUCIFERCE: > > > Ako ti je od neke pomoći, ovakve krpice možeš pronaći u vintage sopovima. Nailazila sam na jako zanimljive komade, ali cene jesu jače. > > Pa to. Ili ne moze da se nadje. Ili ako slucajno naidjem, vidim da je cena paprena bas zbog specificnosti. 😅😅😅 > Znam, ali iskreno draže mi je kada tamo potrosim na neki komad par hiljada, nego na Nike helanke recimo, koje kod nas hvala bogu većina nosi u svim drugim prilikama, osim za bavljenje nekim sportom čemu primarno i služe. No dobro. Drago mi je sto ih ima, pa se izbor ne svodi na određene brendove koji se mogu kupiti na svakom koraku. Malo stekanja i uleti neka krpica. 🙂 E to! Samo da naucimo svi da stekamo. 😅
2021 06 13
Ja imam problem sa pantalonama, pošto sam niska, a hoću da mi budu do članka, pa su mi mršavi listovi, ne bude mi usko dole, pa neću klasične, nešto bih drugačije, ali u SH radnji se ponekad nešto pojavi da mi bas odgovara. S druge strane, ako nadjem novo, to budu paprene cene i momentalno mi se vise ne svidja toliko 😄
2021 06 14
> jacaikaja: > Ja imam problem sa pantalonama, pošto sam niska, a hoću da mi budu do članka, pa su mi mršavi listovi, ne bude mi usko dole, pa neću klasične, nešto bih drugačije, ali u SH radnji se ponekad nešto pojavi da mi bas odgovara. S druge strane, ako nadjem novo, to budu paprene cene i momentalno mi se vise ne svidja toliko 😄 Pantalone su uvek najgore. Ja uvek naidjem na duge nogavice koje moram da savijam. 😂😂😂
2021 06 15
Ali, čuda se događaju 😄 Skoro sam u Textilu našla odgovarajući kombinezon, znate kako budu dugački, pogotovo nogavice, a nije dečija veličina 😅 Xs za 160 cm, kao da su ga šili po mojim merama, pa još nije skroz klasican i uzan
2021 06 15
> Jaspis: > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/29d92bc23b7b054d82f5dc953540e224.jpg) Da li ovo (ili slično) zaista nosite u svakodnevnim prilikama? Zaista me zanima, nije da vređam, nego meni je ovo skroz cosplay, da ne kažem kao za maskenbal, teško mi je da zamislim da neko ide do prodavnice/grada ili na posao obučen u ovu vrstu odeće :)
2021 06 15
Ja se možda malo neobičnije oblačim, tako da samo polovno i vintage mogu da kupim. Teže nalazim, ali znam šta tražim, pa nekad i naletim na nešto zanimljivo. Ove pantalone su mi skorašnji dobar ulov. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/13dd205badbce33137fff25c8a960cdd.jpg) Veći je problem što brdo stvari imam, pa zato teško nalazim ono što još nemam, još u mojoj veličini... 😁
2021 06 15
> jacaikaja: > Ali, čuda se događaju 😄 Skoro sam u Textilu našla odgovarajući kombinezon, znate kako budu dugački, pogotovo nogavice, a nije dečija veličina 😅 Xs za 160 cm, kao da su ga šili po mojim merama, pa još nije skroz klasican i uzan E to se zove sreca! 😉
2021 06 15
> pufnastapufnica: > > Jaspis: > > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/29d92bc23b7b054d82f5dc953540e224.jpg) > Da li ovo (ili slično) zaista nosite u svakodnevnim prilikama? Zaista me zanima, nije da vređam, nego meni je ovo skroz cosplay, da ne kažem kao za maskenbal, teško mi je da zamislim da neko ide do prodavnice/grada ili na posao obučen u ovu vrstu odeće :) Ja bih da ima prilike da se kupi, 'al nema. Mislim zasto da ne. Nesvakidasnje je, nije nepristojno, nije uvredljivo. 🙂️ Doduse, tesko mi je da nosim korsete jer su mnooogo neudobni, takodje ih je mnogo tesko kombinovati. Mislim moze, ali za paprene novce. Ovako... Tu i tamo neko proda po povoljnoj ceni neku krpicu, pa se snadjem. Ali odgovor je - da, volela bih da nosim. Ali redje nosim jer je neprakticno. 😅😅😅
2021 06 15
1 2 3