Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

HITNO!!!! Da li neko ovde na ovom sajtu zna kako se kupuje!!!!

Strasno!!! Muka mi je od clanica koje sebi daju za pravo da kupe kada njima odgovara!!! BEZOBRAZLUK KOJI POSTOJ SAMO U NASOJ DRZAVI!!! S R A M O T A! ! ! !
2021 06 14
Мало је конфузно, појасните. :D
2021 06 14
Evo odmah😂😂😂 Klikne na ZELIM, zatim ne ostavi podatke.Cekam ko budala da potvrdi kupovinu, u medjuvremenu prodju 3 dana...U tom periodu se kao za paksuz javi mozda ozbiljniji kupac kojeg ja moram da odbijem jer JEL TE "gospodja " XY se prva javila a ja jos veca budala sto svakog ovde ispostujem kao da ce mi sutra doci na slavu! Pa odgovorim ostalim clanicama da je XY dama bila prva zainteresovana i kako cekam da se smilujem kao prvo da odgovori.Da ne pricam o proceduri koja treba naknadno da se odvije...Onda nekako dodje do toga da treba ETO DA "KUPI" i uplati novac u sto brzem mogucem roku...iiiii STA SE DESAVA?! Nije u mogucnosti da ode do poste, pritom ne pita vec sebi daje za pravo da kaze tad i tad mogu (u fazonu,cekaj ko te jebe)... Pored opisa i mojih uslova koje svakoj posebno napisem i naglasim!!! MA KO TE ŠIŠA BREEEE ako ne savijem rep i ne sacekam pisljivih 450 din zbog kojih gubim zivaca ovde onda mogu i negativnu da popijem!!! APLAUZ MOLIM ZA SVAKU KOJA SE PRONADJE U OVOM TEXTU👏👏👏👏 Dno, dna i tacka.
2021 06 14
Па такве ствари баш умеју да излуде. Једноставно мораш да орочиш време за уплату.
2021 06 14
Na profilu ti pise da predmet ide onom ko prvi uplati novac. U cemu je problem?
2021 06 14
Ma ja ne znam da li tako kupuju i u prodavnicu kad odu? Zivo me zanima kako izgleda kada miss univerzuma pazari uzivo
2021 06 14
> Esprit21: > Na profilu ti pise da predmet ide onom ko prvi uplati novac. U cemu je problem? Pise za one koje citaju🤷‍♀️
2021 06 14
Pa to resis tako sto napravis screenshot i posaljes u inbox. Kazes da je ozbiljan kupac uplatio i cao zdravo. Ako se usudi dati negativnu javis se adminu. Nema potrebe da se nerviras, prodaj prvom ko uplati. Kakva dopisivanja i cekanja, niste u srednjoj da cekate simpatija da se javi.
2021 06 14
Ја сам доживела врло непријатну ситуацију. Наиме, исто ми се тако јавила чланица и ја сам јој оставила податке за уплату, 5 дана ми није одговарала на поруке, а била је логована. Пети дан се јави друга девојка и уплати новац у року од сат времена и ја пошаљем предмет. Два дана касније онај први баксуз ми уплати новац. Било је врло непријатно враћати новац постнетом + две провизије.
2021 06 14
Ako neko klikne na zelim, ne znaci da ce kupiti ili da mora da kupi... Ne znam sto se uzbudjujete toliko. Prodate osobi koja ostavi podatke i to je to
2021 06 15
Meni se recimo desilo da sam ostavila podatke i rekla da kupujem i devojka je u roku od 12 minuta prodala drugoj osobi predmet, jer joj je pre mene uplatila preko aplikacije. I to je malo bezobrazno, bila sam tuzna 😕
2021 06 15
> Debela_devojka: > Meni se recimo desilo da sam ostavila podatke i rekla da kupujem i devojka je u roku od 12 minuta prodala drugoj osobi predmet, jer joj je pre mene uplatila preko aplikacije. I to je malo bezobrazno, bila sam tuzna 😕 Ovo se i meni desilo, poslala upit za mere da budem sigurna, bila već 99%, dobila odgovor da šalje mere, da bi na kraju nakon pola sata rekla da je prodala. Mogla je reći da se dogovara već s nekim. Ali OK, nije bilo suđeno.
2021 06 15
> Debela_devojka: > Meni se recimo desilo da sam ostavila podatke i rekla da kupujem i devojka je u roku od 12 minuta prodala drugoj osobi predmet, jer joj je pre mene uplatila preko aplikacije. I to je malo bezobrazno, bila sam tuzna 😕 I meni se ovo dešavalo, nikako ne podrzavam. Razumem da neko ne zeli da ceka, ali bar do sutradan da bude rok za uplatu. Za toliko svako ko zeli moze da uplati Nemaju svi app pa da uplaćuju odmah i sad. 😏
2021 06 15
Ako dobijem automatsku poruku želim, bez dodatnog teksta, odgovorim da je predmet dostupan. Ako posle toga nema odgovora, smatram da su slučajno kliknuli (2 puta). Nije isključeno da neki mešaju opciju želim sa opcijom kupi, koja na drugom sajtu znači sigurnu kupovinu i gde prodavac u toj poruci automatski dobija i podatke kupca. Samo bez nerviranja i bez čekanja danima! 😎
2021 06 15
> REASHOP: > Ako dobijem automatsku poruku želim, bez dodatnog teksta, odgovorim da je predmet dostupan. Ako posle toga nema odgovora, smatram da su slučajno kliknuli (2 puta). > Nije isključeno da neki mešaju opciju želim sa opcijom kupi, koja na drugom sajtu znači sigurnu kupovinu i gde prodavac u toj poruci automatski dobija i podatke kupca. > Samo bez nerviranja i bez čekanja danima! 😎 Ово је жива истина. стварно доста људи случајно кликне на нешто, па још и потврди јер не чита понуђену опцију :) (некад озбиљно поремете штеловања, или кликну вирусни линк). ,:)
2021 06 15
1 2