Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Do mene li je ili do sajta?!

Postavim predmet danas, (tu i stadoh), sve slike u "horizontali"...naopačke... Okretala sam ih ceo dan, snimi, okreni-snimi...digoh ruke 😆 O čemu se radi!? Šta radite kada vam se ovo desi? Inače nikada nisam imala sičan problem.
2021 06 25
Skratite slike u galeriji (crop image) i onda ubacite, meni tako uvek hoce :)
2021 06 25
Da probam, hvala 😊
2021 06 26
Isto tako mozete i u galeriji bez crop-ovanja da uradite screenshot slika i onda te slike okacite, meni radi posao, budu postavljene kako treba. Pozz
2021 06 26
> Mashnicanja: > Isto tako mozete i u galeriji bez crop-ovanja da uradite screenshot slika i onda te slike okacite, meni radi posao, budu postavljene kako treba. Pozz Hvala 😊
2021 06 27
Imam pitanje, a ne bih da otvaram novu temu. Svaki trece, eventualno cetvrto otvaranje neke od stranica na sajtu zavrsi se tekstom "Došlo je do greške, molimo pokušajte ponovo i hvala na razumevanju". Internet veza mi je odlicna i nemam problema sa otvaranjem stranica na drugim sajtovima. Ima li jos neko ovaj problem na MK?
2021 06 27
> saskabg: > Imam pitanje, a ne bih da otvaram novu temu. > Svaki trece, eventualno cetvrto otvaranje neke od stranica na sajtu zavrsi se tekstom "Došlo je do greške, molimo pokušajte ponovo i hvala na razumevanju". > Internet veza mi je odlicna i nemam problema sa otvaranjem stranica na drugim sajtovima. > Ima li jos neko ovaj problem na MK? Imam i ja taj problem, traje već par dana
2021 06 27
To je neki bag na sajtu, desava se cesto i nije do nas 😩
2021 06 27
I meni... Inače, postavljanje slika nije bilo do rezolucije već sajta...
2021 06 30
Добар дан. Када ступим у контакт са неким, прво што ми каже је да не могу да виде мој профил, и онда имају задршку, јер немам ниједну оцену, иако сам остварила више успешних сарадњи, купујући са сајта. Нико не може да ме оцени, јер не може да уђе на мој профил. Могу оставити и никове чланица са којима сам сарађивала, ако треба провера. Волела бих да ми администратори помогну да превазиђем овај проблем.
2021 06 30