Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Prodaja farmerica

Cao🌸Zanima me zasto se toliko slabo prodaju farmerice?
2021 06 27
Ima mnogo faktora. Mnogi vise vole da kupuju farmerke iskljucivo uzivo. Na slici polozenih farmerki na podu se ne vidi kako stoje, a ti (prodavac) ih ne bi prodavala da ti odlicno stoje, pa samim tim ih ne mozes slikati na sebi. Neko ocekivanje nerealno niskih cena, nove farmerke, najmoderniji modeli koje sada svi traze, za do 500 dinara. Sajt prenatrpan staromodnim modelima koji su bili trendi dok sam ja nosila pelene - ekstremno plitak struk, siveno sa kontrastnim koncem i dzepovi isarani dezenima. A iz mog ugla kao kupac - da farmerke izgledaju stvarno perfektno na slikama i bas su ono sto trazim, a u opisu jedino pise nesto nalik "farmerke na prodaju, za vise informacija inbox". Cim nemam sve informacije u opisu, to obara sansu da kupim za 90%. Imam specificnu gradju i mere su mi bitne kod svih donjih delova, a posto ne spadam u standardan kalup, sansa da mi taj proizvod odgovara je mala. Svaki put se osecam lose kad nekog iscimam da mi meri, a da mi mere ne odgovaraju. Zato pisem samo onima koji imaju bar nesto od mera i realnog opisa. Mere, stanje, kroj, par detalja u opisu i automatski mi privuce paznju da pisem prodavcu (ako sve odgovara)
2021 06 27
Meni nikad nije tesko da merim. Primetila sam da su mnogi vrlo neljubazni i cak ni ne odgovore na poruku :( Ja se izvinjavam ako nekome nisam odgovorila. Slobodno pitajte za mere
2021 06 27
Meni isto nije teško i ne tražim nikad po najnovijoj modi. Lično mrzim mom jeans i duboke farmerke jer mi ne stoje. Nismo svi isti.
2021 06 27
Meni isto mom jeans ne stoje nikako a imam nove bukvalno i niko da kupi
2021 06 27
Bas sam sve smanjila na 500 najvise 1000 i nista
2021 06 27
Možda sam se loše izrazila. Ne volim da pišem za mere kod ljudi koji se ne trude oko opisa. Ma koliko da mi se svide farmerke, ako je u opisu proizvoda jedino "bershka farmerke na prodaju", neću pisati prodavcu. A ako je opis "bershka farmerke neki model. Struk i dužina su toliki, nošene toliko, u takvom stanju, imaju elastina", onda ću pisati prodavcu za dodatne mere, dodatne slike u slično što me zanima
2021 06 28
Ja sam isto spustila cene farmerki. Većina je 300-500. Došlo je leto, samim tim sad bolje idu haljine i malo komotnije krpice. Ne razumem se u nazive farmerki toliko. Za mene postoje uske i široke, i dubok i plitak struk. To je to. 😂
2021 06 28
U zadnje vreme na sajtu članice ako ne nađu u razmeni to što im treba, onda očekuju od prodavaca da im prodaju aktuelne modele po cenama komada u džakovima za preprodaju polovne odeće. Baš je veliki jaz nastao u zadnja 2 meseca na sajtu, ne možeš dobiti i kvalitet, i moderno i nenošeno za 200-300 dinara, mislim da svi treba malo da se presaberu sa svojim očekivanjima. I da ironija bude veća, i dalje najbolje prolaze astronomske cene mediokritetnih krpica
2021 06 29
Pa bas tako, ne mogu sve da spustim na 200,300 dinara pogotovo ne sto nije nijednom obuceno a dala sam bas dosta para na te krpice. Svakako da mi je najbitniji sastav materijala i da mi se svidja, a vidim vecini clanova je bitno da bude zara pa makar i iz turskog uvoza
2021 06 30
Jako puno preprodavaca se pojavilo sto ko zna gde nabavljaju, mi ostali clanovi ne mozemo jednostavno nista da prodamo. Meni nikad gore na ovim krpicama. Na kupujemprodajem mbogo bolje ide.
2021 06 30
> GordanaPrica: > Jako puno preprodavaca se pojavilo sto ko zna gde nabavljaju, mi ostali clanovi ne mozemo jednostavno nista da prodamo. Meni nikad gore na ovim krpicama. Na kupujemprodajem mbogo bolje ide. Bas sam pre neki dan naisla na nalog sa 600 artikala. Ja toliko garderobe nemam zajedno sa bratom, a oboje volimo shopping. A i za komentar gore, oko cene - kupila sam farmerke za 45e, platila postarinu, carinu, pdv i ostale gluposti, da me je maltene izaslo 70e samo za njih. Prodajem ih za 1500, potpuno nove, jedino nemaju etiketu jer su skinuli na carini, i svaki put kad dobijem poruku za njih, to bude "da li moze za 1000" - a u opisu je navedeno koliko su me kostale. Smatram da je 1500 i vise nego realno s obzirom da im je cena na sajtu 45e, cak i da ne uzmem u obzir svoje dodatne troskove
2021 06 30
Evo jedan nerealan primer, ja zaista ne znam gde se ovakve haljine, pa i polovne - mogu nabaviti za 500 dinara i manje: ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/dbbc66264de6356a41d95aff5123a0b1.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/56aac4ebbca4bfbce812dcf656ed978a.jpg)
2021 07 01
Ovo je apsolutno nerealno, čak i polovne koštaju mnogo više od 500 dinara.
2021 07 01
Zdravo, ja sam nova na ovom sajtu i zanima me kako Vam deluje moj profil. Trenutno imam nekoliko pari farmerki, i zanima me kako Vam se cine cene? Da li imate neke savete ili kritike za mene kako bih mogla da unapredim profil?
2021 07 07
1 2